Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Da igraju ne igraju, samo su dobili dva poklon gola, igrali bi i mi da pocinjemo svaku sa 2-0. Dobro su se branili, ali do prvog gola ovo je bila najgora utakmica na prvenstvu ubedljivo.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, diego said:

Dobija Ukrajina 3:1

Bio sam blizu 

 

Rumunija broj jedan po motivisanosti od svega sto sam video, plus brzi i jaki, bice zajebani svima ako nastave ovako, dugo cekaju naslednike Hadzijeve generacije, mozda je ovo njihovo prvenstvo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Da igraju ne igraju, samo su dobili dva poklon gola, igrali bi i mi da pocinjemo svaku sa 2-0. Dobro su se branili, ali do prvog gola ovo je bila najgora utakmica na prvenstvu ubedljivo.

Srbija-Engleska od 13 do 90 najgori mec ikada!

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Don Dusko said:

Puni!

 

Jbt izadjem iz sobe 2x i oba puta padne gol!

Ja izašao i vraćam se i mislim se štahoće ovi redari od rumunakog fudbalera, tek posle vidim da je to samo neki lik sa žutom majicom 😄.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bravo Rumuni, zna se koji će hit večeras da se vrti 

 

 

 

Ja sam zapravo fan broj jedan rumunjskog elektro popa, ali da, Sandu Ciorba za celovit i potpun rumunski dozivljaj.
 

Kad su ti Hadzijev mali i Stancu dva najkreativnija igraca, to dosta govori o talentu ekipe, ali kroz kvale su dokazali koliko su srcana, kompaktna i tvrda ekipa. Ocekujem da kosu ofarbaju u zuto pred 1/16 finala, kao simbol preporoda i nekog novog talasa fudbala u toj zemlji.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, McLeod said:

Ali Dalic jeste los. Vi ste ovo uradili uprkos njemu i zahvaljujuci sportskoj sreci, jedno par penala vas je delilo od toga da budete underachieveri kao Belgija recimo, a bili ste overachieveri. Njemu svaka cast sto je uspeo da drzi atmosferu manje vise i vukao prave poteze sto se tice toga ko ce biti u timu uopste i koga treba odstraniti, tu je bio u pravu ocigledno.

 

Ali da je on nesto dobar kada se radi o taktickoj pripremi, vodjenju utakmice, sklapanju tima - daleko od toga.

Covek nije Gvardiola, ali drugo i trece mesto na SP sa zemljom od 4 miliona stanovnika je fenomenalan uspeh. Ocigledno je vukao prave poteze u kljucnim trenutcima, mada je imao i vrhunske igrace u ekipi. Mozda i Srbija sa Piksijem dodje do finala uz malo srece, hoce Q.

Ako pogledas trenere nacionalnih selekcija niko tu nije vrhunski strucnjak, Nagelsman bi bio izuzetak, ostali bi tesko mogli da ostvare neki znacajan uspeh u klubskom takmicanju. Cak i cuveni Bekenbauer se nije proslavio na klubskom nivou.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RatzenStadt said:

 

Ja sam zapravo fan broj jedan rumunjskog elektro popa, ali da, Sandu Ciorba za celovit i potpun rumunski dozivljaj.
 

Kad su ti Hadzijev mali i Stancu dva najkreativnija igraca, to dosta govori o talentu ekipe, ali kroz kvale su dokazali koliko su srcana, kompaktna i tvrda ekipa. Ocekujem da kosu ofarbaju u zuto pred 1/16 finala, kao simbol preporoda i nekog novog talasa fudbala u toj zemlji.

Ne znam šta će onaj sa plavom kosom (bukvalno), ima da mu pozeleni 😁

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RatzenStadt said:

 

Ja sam zapravo fan broj jedan rumunjskog elektro popa, ali da, Sandu Ciorba za celovit i potpun rumunski dozivljaj.
 

Kad su ti Hadzijev mali i Stancu dva najkreativnija igraca, to dosta govori o talentu ekipe, ali kroz kvale su dokazali koliko su srcana, kompaktna i tvrda ekipa. Ocekujem da kosu ofarbaju u zuto pred 1/16 finala, kao simbol preporoda i nekog novog talasa fudbala u toj zemlji.

Đe me nađe prijatelju, ubrizgajte Akćent i brata Edvarda u venu ❤️ Broj 2

 

Spoiler

 

 

 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Samardžić <-> Sergej, Lazović - Radonjić <-> Živković, Mladenović <->Kostić i Mitrović na klupi do 70. minuta, nije neka nauka osim za Piksija.  
 

PS.  I možda ne Veljkovića u startnih 11, dvoumim se. 

Edited by K.Dot
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Rumunija je primer kako reprezentacija bez elitnih igrača može da se našpanuje i na terenu deluje osetno kvalitetnije nego što su kvaliteti individualaca. Jasan gameplan, požrtvovanost, dobra priprema utakmice i onda jahanje momentuma kada se otvori prostor. Nisu Rumuni od prvog minuta izašli i bili mudonje ali su tamo 50 i neki minut bili duplo jači u svakom duelu jer su videli da su opasni i da su im već metnuli 3 komada.

 

Ne bih mnogo kenjao po Ukrajini, Lunin je imao taj loš pas nakon dobrog pritiska Rumuna i onaj drugi gol je realno morao da brani. Nakon šokantnih 2:0 pa ubrzo i 3:0 sve je otišlo niz vodu i sve posle toga bih isključio iz neke ocene.

 

Voleo bih da čujem one forumaše koji danima pišu o problemu Srbije jer nema igrača u vrhunskom klubu 😄 Koliko česta i koliko površna i pogrešna priča, nerealno.


Elem, Dennis Man, Coman, Mihaila i Hagi su poprilično ujednačeni igrači i predstavljaju dobru rezervu za slučaj da oni koji počnu ne donose očekivano. Mihaila i Man su prodorni/tradicionalnija krila, dok Hagi i Coman mogu i da kreiraju nešto pasom, baš lepa zaliha po krilima. Još imaju Čičaldau-a i Dariuša Olarua na klupi na pozicijama zadnjeg veznog/osmica, baš kompaktna i dovoljno duboka ekipa za kontra napade u 4-3-3 / 4-5-1 sistemu. 

 

Odlična tekma generalno, uvek je lepo kada neki tim (pogotovo underdog) ima direktnost i ne libi se da pripali kada ima prostor. Za razliku od Ukrajine koja je kombinovala, pokušavala ali nije se dalo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Samardžić je meni odličan igrač ali ima problem što u ekipi imamo Tadića i SMS-a i jednostavno na ovom turniru nema prostora za njega osim ako se obojica klupiraju ili samo SMS a mi zaigramo sa jednim napadačem. Eventualno Tadić klupa a SMS i Samardžić iza jednog napadača. U svakom slučaju zbog užasnog balansa i koncepcije ekipe mi moramo da imamo dvojicu jakih šljakera na sredini, idealno Lukić i Ilić.

Link to comment
Share on other sites

Ispade Rumunija pobedila Englesku a ne Ukrajinu koja se jedva plasirala na ovo evropsko. Volim kada se jave analitičari koji su pre toga malo izgugali ekipu na Wikipediji pa se postavljaju kao neki fudbalski autoriteti.

Link to comment
Share on other sites

Ukrajina se "jedva plasirala" iz grupe sa Italijom i Engleskom i samo zbog toga sto je imala slabiju gol razliku je morala da igra i baraz.

 

Igraju bez domaceg terena dve godine bukvalno. Protiv Bosne su igrali u Bosni.

 

Ekipa po imenima slabija samo od one zlatne sa Sevcenkom i Rebrovom, koja je od svega imala jedno cetvrtfinale na velikim takmicenjima. Odavno ovakvu generaciju nisu imali.

 

Da su Engleska nisu, ali nisu ni dunsteri.

 

A ako ti ne znas ove rumunske igrace ne znaci da ih ne zna niko. Znam ih i ja dosta i po imenima su slabi, ali kao ekipa su kompaktni i bukvalno su dokazali da ne moras da imas zvezde da ostvaris neki rezultat.

Link to comment
Share on other sites

Javlja mi se da je danas dan za iznenadnenja. Belgijska koncepcija onako bas srpsko-piksijevska. Da vidimo dva panja na sredini koji ce da dominiraju snagom I duzinom. Jedan vredi 50 drugi 30 miliona. Kad udje Benes u drugom predvidjam da ce ogoliti slabosti takve postave. Od Dokua pak puno ocekujem, trebalo bi da se usere u Slovake. Nvrvt da je Bozenik najbolje sto Slovaci imaju u spicu. Bio je najsvetlija tacka pretuzne Boaviste ove godine. Sta bi s Cavricem? Odbio poziv?

51 minutes ago, Molina23 said:

Đe me nađe prijatelju, ubrizgajte Akćent i brata Edvarda u venu ❤️ Broj 2

 

  Reveal hidden contents

 

 

 

 

 

 

Akcent I Fly project ce uvek imati posebno mesto u mom srcu, Ali zacementirani na mesta dva I tri, jer je na broju jedan duo Djino I Maks (DJ project) kad su izbacili Slabiciuni pre par godina dokazali su da su bezvremenski. 20 godina briljantnosti I velicine....

...I Inna naravno, sa svojih pocetaka, pre nego sto se prodala djavolu Latino melosu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...