Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Šalai jezanimljiv igrač. I Varga je zanimljiv napadač, kao neki Vardi, okomit…

 

Madjarska odbrana je krš, level naše lige. Szoboslai moze da ima karijeru nekog Gurkufa. Sacekace ga mnogi jer ima momente kad deluje kao doba rigrač, plus je good looking guy.

 

Embolo retko antipatična njuška.

 

 

Džaka postao stvarno vrhunska igračina, uvek je imao svetski levicu, i za pas i za šut, ali kao da se konačno spojio sa mozgom. Kao da je do juce imao 13 godina a sad konačno da ima 21,22…

Nama bi takav igrač lego budali šamar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mađarska je sprdnja od reprezentacije. Njima je Orban najbolji štoper, a danas je poklonio dva gola. Šta onda da očekuješ od ova dva preostala štopera? Šalai je rezerva u Frajburgu, a Lang u Omoniji. Na sredini glavni igrač Nađ iz faking Specie. Jedino što valja je ovaj trio u napadu - Šoboslai, Šalai i Varga. Nije ni da su oni sad neka svjetska klasa, ali za ostatak rostera su igračine. 

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Sad nešto razmišljam, ja mislim da vi možete dobit Engleze. Gledam im početnih 11 i to neće funkcionirat kako je Southgate zamislio. TAA-Rice 2 vezna, Bellingham ofenzivni vezni, Saka desno, Foden lijevo. Mislim da im možete uzet sredinu. Živković desno, Kostić lijevo, trojica od četvorke Gudelj/Ilić/Lukić/SMS u sredini, Tadić između linija, i Mitar naprijed. Mislim da je Englezima moguće trojku iza Kanea odsjeći od 2 vezna (to je na vama). Ako ne budu kontrolirali sredinu/loptu, vrlo je moguće da će Southgate dizat Stonesa u vezu, a Trenta ili mijenjati stoperom, ili ga spuštat na beka (za vas bolja opcija), a Walkera micat na stopera. TAA na beku omogućava Kostiću da ga probije, a Walker na stoperu Mitru da ga nadskoči.
Naravno, to je u mojog glavi. U stvarnosti može bit 2:0 za Englesku u 7. minuti. Baš me zanima. Pixie ima mogućnost nadmudriti Južnokapijića.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, dupliraju vam se postovi, kada jednom kliknete na submit dovoljno je, pojaviće se poruka kad-tad iako je ne vidite odmah.

Ljudi, dupliraju vam se postovi, kada jednom kliknete na submit dovoljno je, pojaviće se poruka kad-tad iako je ne vidite odmah.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

Englezima da uzmemo sredinu?

Mi to ne možemo Bugarima da uzmemo.

 

Od te utakmice se očekuje samo da nas ne natamburaju. Poraz od jednog gola razlike će svako potpisati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

Džaka je postao svetska klasa zadnje 2-3 godine.

Džaka je odavno svetska klasa, na SP u Rusiji nas je sam dobio, u reprezentaciji Švajcarske ga svi igrači slušaju i još više se vidi njegov kvalitet

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

A dobro sad, ne možete bit toliko loši ako ste se kvalificirali kao prvi, ušli u A Ligu nacija.... Kostića, Tadića, SMSa (ako nije propao skroz u SA), pa i Gudelja sam gledao dovoljno puta da mislim da je to moguće. Ilića i Lukića nisam. Ali jedan je standardan u Torinu, drugi u Fulhamu. Niste baš Bugari.

Link to comment
Share on other sites

Šalai jezanimljiv igrač. I Varga je zanimljiv napadač, kao neki Vardi, okomit…

 

Madjarska odbrana je krš, level naše lige. Szoboslai moze da ima karijeru nekog Gurkufa. Sacekace ga mnogi jer ima momente kad deluje kao doba rigrač, plus je good looking guy.

 

Embolo retko antipatična njuška.

 

 

Džaka postao stvarno vrhunska igračina, uvek je imao svetski levicu, i za pas i za šut, ali kao da se konačno spojio sa mozgom. Kao da je do juce imao 13 godina a sad konačno da ima 21,22…

Nama bi takav igrač lego budali šamar.

Link to comment
Share on other sites

Sve sto mogu da kazem za hrvatsku repku u fudbalu je da im ovo mozda najslabija repka u poslednjih 8,9 godina, a i dalje bih verovatno 10 od 11 igraca njihovih birao da pravim kombinovan tim sa našom repkom.

 

Kako smo toliko seljaci i slepci u odnosu na njih za fudbal…

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kod oba gola dosta neodlučnosti u odbrani Hrvatske. Ruiza su gledali dok je sa 10 dodira ispetljao i onda šutnuo na gol. Kod prvog gola jeste Pongračić bio u lošoj poziciji, ali ono, povuci ga malo za ruku, baci se pred loptu da izblokiraš, bilošta...

Link to comment
Share on other sites

Dalicu bih urucio otkaz na poluvremenu za ovako retardiranu postavku odbrane. Ej, Gvardiol levi bek a Pongracic balvan stoper. Plus i Stanisic koji je predefanzivan desno, Sutalo jednostavno nema kvalitet da komanduje odbranom i evo rezultata.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Dalicu bih urucio otkaz na poluvremenu za ovako retardiranu postavku odbrane. Ej, Gvardiol levi bek a Pongracic balvan stoper. Plus i Stanisic koji je predefanzivan desno, Sutalo jednostavno nema kvalitet da komanduje odbranom i evo rezultata.

ono kad svi osim zlatka vide

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...