Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

7 minutes ago, Stiletto said:

 

Quod licet Iovi non licet bovi.

 

5 minutes ago, DameTime said:

 

Pa još gore što je šutnuo, budala je kasnila na šut, dakle nije bio start na loptu. Penal jeste bio, nema potrebe za TZ da im je suđen samo jer su Englezi.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovakvi penali su specijalitet Reala. Njima se ovo uvek svira, a recimo  Fejnordu u nekom polufinalu nikad ne bi. Kao sto bi se npr Srbiji ovde dao penal samo u crtanom filmu

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Ovakvi penali su specijalitet Reala. Njima se ovo uvek svira, a recimo  Fejnordu u nekom polufinalu nikad ne bi. Kao sto bi se npr Srbiji ovde dao penal samo u crtanom filmu

 

Igra Srbija, desi se start.

VAR: E brte bio kontakt, dodhi da vidis

SUDIJA: E nema frke brtmoi, popij pivo, siguran sam u odluku.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, berti said:

Ovakvi penali su specijalitet Reala. Njima se ovo uvek svira, a recimo  Fejnordu u nekom polufinalu nikad ne bi. Kao sto bi se npr Srbiji ovde dao penal samo u crtanom filmu

 

Jugoslavija/SCG/Srbija nije dala gol iz penala na SP i EP evo ravno 42 godine.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Ma nea veze brt moi, bitno je da se navija protiv mrskih Engleza jer oni ne vole Noleta 'nate

Ja navijam za Holandiju jer oduvek navijam za njih, ali sve i da nije tako, naravno da cu navijati protiv anti-fudbala

Link to comment
Share on other sites

Just now, elmulinho said:

Ja navijam za Holandiju jer oduvek navijam za njih, ali sve i da nije tako, naravno da cu navijati protiv anti-fudbala


Jel gledaš ti ili samo pričaš u prazno? Englezi igraju bolje na ovoj nego na svih pet prethodnih zajedno.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Ma nea veze brt moi, bitno je da se navija protiv mrskih Engleza jer oni ne vole Noleta 'nate

 

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Nisam se toga setio.

Ma ja navijam za autsajdera, Englezi to razumeju, zar ne?

2 minutes ago, Eddard said:


Jel gledaš ti ili samo pričaš u prazno? Englezi igraju bolje na ovoj nego na svih pet prethodnih zajedno.

 

True.

 

Doduse prvi put da igraju u sklafu s kvalitetom.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, elmulinho said:

Ja navijam za Holandiju jer oduvek navijam za njih, ali sve i da nije tako, naravno da cu navijati protiv anti-fudbala

 

Englezi su doduše večeras rešili malo i da zaigraju.

 

Naravno, i dalje se navija protiv njih, ako uspeju da odu do kraja ostaćemo usamljeni na vrhu liste najvećih fudbalskih paćenika. 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Eddard said:


Jel gledaš ti ili samo pričaš u prazno? Englezi igraju bolje na ovoj nego na svih pet prethodnih zajedno.

 

4 minutes ago, Helena said:

Ne, navija se za njih zbog pola sata fudbala

Priceles 🫠

 

Link to comment
Share on other sites

Odlicna utakmica, koliko znaci za lepotu utakmice da padne rano gol, pogotovo ako je nokaut faza u pitanju. Bilo je i juce slicno, ali onda u drugom poluvremenu tanko, ocekujem i ovde isto, pogotovo jer je 1:1, a ja imam teoriju da u svakoj fazi turnira mora biti bar jedna utakmica sa produzecima.

Link to comment
Share on other sites

Ja navijam večeras za Holanđane. Pre svega zbog neka dobra stara vremena. Neverovatan broj gotivnih igrača su imali. Van Basten, Rajkard, Gulit, Klajvert, Sejdorf, Davids, Overmars...:Hail:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Nisam se toga setio.

Ma ja navijam za autsajdera, Englezi to razumeju, zar ne?

 

Dao si mi dobar šlagvort 😛 

 

5 minutes ago, Helena said:

Ne, navija se za njih zbog pola sata fudbala

Priceles 🫠

 

A zbog čega tačno navijaš za Holandiju? Ja sam otvorena da čujem šta ti se dopada u njihovoj igri, nemam ništa protiv Holanđana. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...