Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

1 minute ago, Klotzen said:

Mađarska je možda i od nas manje pokazala na ovom EP i idu dalje. Ovo je najnezasluženiji prolazak otkad je gledam. Obe ekipe su trebale da ispadnu.

 

Na stranu slaba igra. Ja bi dodao da je nezasluženo pre svega jer su morali da pobede, a u napad krenuli negde oko 89. minuta

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Sta se ovo desilo na drugoj utakmici, pisu mediji da je Varga u zivotnoj opasnosti?

Bio je neki sudar, nisu pokazali izbliza, pali su on, golman i igrač Škotske. Ovi su se držali za glavu ali njega nisu prikazivali ali su odmah svi živi dotrčali i pomerili su ga na stranu. Reprizirano je samo jednom, isto izdaleka. Zajebano je u svakom slučaju.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Au koliko sam se sad iznervirao!

Dzaka umalo da postigne drugi gol, sjajna odbrana Nojera, Vargas je bio u malom ofsajdu i gol je ponisten, nista nije nagovestavalo da ce Nemci izjednaciti... Jos ova budala od komentatora koja sve vreme otvoreno navija za Nemce i pljuje Svajcarce, govori "Bolje da je ubacio Milera, nego Fulkruga" i ovaj daje gol... I onda kaze Esam rekao :lol_2: 

Plasio sam se Fulkruga jer je opasan glavom a Nemci su izgleda samo tako mogli postici gol. Akanji je izneo veliki posao i odigrao epic utakmicu, ali nije bilo dovoljno za prvo mesto. Mozda je Saciri mogao da dobije sansu umesto jebenog Zekija Amdunija... Ipak je igrac koji moze da iskoristi prostor i uputi dobar sut za dokrajciti protivnika. 

 

Sad gledam zreb, Nemacka kao A1 ide na C2, a to je Danska verovatnije, Srbija malo verovatnije

Svajcarska na kao A2 na B2 a to je vrlo verovatno Italija. To ce biti opasan par, moze to da se prodje. Vodi nas, Murate Jakine!

Link to comment
Share on other sites

Ma jedina realna sansa za citav ovaj cirkus je bilo da se poklopi X Skotske i Madjarske a nije proslo ni to. Samim time je ova kombinatorika puka matematika u domenu naucne fantastike.

Koliko smo mi losi se vidi po tome da igramo sa Danskom a ne Brazilom a niko normalan ne veruje da mozemo da ih dobijemo barem 1-0. Jednostavno smo iz racionalne perspektive preslabi. Moze se desiti svasta pa da ih i oderemo i rutiniramo ali je tesko verovati u to posle svega vidjenog od Katara pa do danas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko nasi novinari nece da razmisljaju, pa to je strasno, ali sto su oni takvi, nego sto su i selektor i igraci na slicnom nivou kada je rec o prostoj matematici.

 

Dakle, sa porazom Srbije od Slovenije stanje na tabeli bi bilo Engleska 4, Slovenija 4, Danska 2, Srbija 0. Dakle, bilo koja pobeda nad Danskom bi znacila 3. mesto sa 3 boda i skoro pa siguran plasman u 1/8 finala.

 

Zasto se onda svi prave ludi i misle da je izjednacenje u 95. minutu bilo sta promenilo, a kamoli spasilo reprezentaciju? I bez i sa tim bodom jasno je da samo pobeda nad Danskom znaci i nastavak takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

Nije bas da nista ne znaci taj bod - barem u teoriji.

Da smo to izgubili - ne bismo mogli da se domognemo drugog mesta ni u teoriji.Ovako mozemo (ali necemo) 😀

Link to comment
Share on other sites

Taj gol je psiholoski podigao ekipu. Pomogao je i u kontekstu kalkulacija u slucaju remija protiv Danske. Medjutim Madjar je u 100. minutu smanjio tu opciju tako da sad sve zavisi od Turaka. 
 

Medjutim ako pobedimo Dansku, bice nam zao sto smo dali taj gol Slovencima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice grupe gde su Česi, oni ako izgube od Turske sigurno su losiji od nas. Ako odigraju nereseno imace 2 boda. Gol razlika im je 2:3. Ako odigraju bez golova, nama treba 1:1, ako odigraju 1:1 nama treba 2:2, a sa zutim kartonima smo slicni, mozda cak i isti. Meni su cesi jaci i ocekujem da dobiju. 

Link to comment
Share on other sites

Englezi su hit, kao i obično, jer se svi slažu da su igrali s.anje u prva dva meča, ali kad se to izjavi javno kao što je Lineker izjavio, onda ide drvlje i kamenje na njega, jer se ne vodi računa dovoljno o ekipi i ne znam ni ja čemu...hahaha valjda treba igračima malo više titrati jaj.a, jer su uvredjene primadone...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ako ne možemo da dobijemo dansku koja jeste jača od nas ali u fudbalu ne pobeđuje uvek bolji onda pakovanje i svako na svoju stranu, kakve qrac kalkulacije i kombinacije

"pobeda i ništa drugo"

a posle neka se tresu nemci pred piksijem i mijatom

Edited by Perkos2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...