Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

6 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Ovo je takav hot take da bi ti pozavideli svi hot takeri. Tačno je da Francuzi nemaju baš previše "plemenitih" igrača i da im je Griezmann (pa i Giroud) u tom smislu veoma bitan, ali su trkački i atletski daleko najjača reprezentacija na svetu and it's not even close, sasvim dovoljno da budu u totalu daleko od prosečne reprezentacije. Čak i Mbappe za mene nije neki umetnik već pre svega mega atletičar i trkač. Međutim i takvi imaju potencijal da dominiraju svetskim fudbalom i da im se malo ko pita, a oni pod Deschampesom igraju na kontre. Meni je Saliba baš sjajan CD, moderan a Hernandez je jedan od najboljih tehničara među bekovima. Camavinga mislim da nije dostigao prajm i da može da bude još bolji kao kreator.

 

Ja bih lično drugačiju postavku imao od Deschampesa (Rabiot out, Camavinga ili Tchouameni in, Thuram mi je totalni bezveznjak koji ima dobru fiziku, ajde Dembele je loš finišer ali makar je ultra brz i dobar dribler pa i da ga tolerišeš), ali Francuzi su po meni najjača reprezentacija na svetu već 10ak godina.

Malo sam pretjerao, nisu suvi prosjek ali nisu ni u top 5-10 ekipa na svijetu bez Mbappea i Grizmana. 

 

Evo Mbappe propusta barem 2 meca pa da vidimo te atlete kako dominiraju svetskim fudbalom.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ljubitelj baklave said:

 

Kao i vi protiv te iste Belgije u Kataru. 

 

Thanks to Lukaku. 

Koiko je sreća ako imaš najskupljeg stopera na svijetu koji blokira udarac tom Lukakuu.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Мџе said:

Bogami dosta Gruzina. Čini mi se Rumuni i Albanci brojniji od Turaka. 
 

Ajmo braćo gruzijska, odlična vina i ukusan Hačapuri. 

Ja sam za sada za doner. Kladiona, a i krv nije voda...:ss:

Edited by Constantin
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...