Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

2 minutes ago, Issey said:

Koja cepanica je Rade Bogdanović... 😄

Jedini je u startu otvoreno kritikovao dupliranje dve leve noge sa zivkovicem i vlahovicrm van pozicije i konstatovao da je mitar morao da igra drugo poluvreme. Nista ne treba dodati, ovo smo svi znali pre meca sem Piksija. 

Just now, Irski_srbin said:

Minimalan poraz i protivnici podelili bodove u drugom meču. Možemo da budemo zadovoljni posle prvog kola. Sa pobedom protiv Slovenije mi smo 90 posto u 1/8 finala. 


Nama su 3 boda vrvt dovoljna za prolaz, a 4 je sigurica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas los mec, u 90 minuta je vidjeno malo toga.

 

Eto, Srbija i Hrvatska su za sada jedine dve reprezentacije koje nisu zatresle mrezu, odnosno, Srbija je jedina jer je Hrvatskoj gol nakon penala ponisten.

 

U slucaju da ne pobede Sloveniju ocekujem raspad sistema i lagan poraz od Danske.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nisu ni mene, ali mislim da će da demoliraju Dansku (daće gas da se obezbede) i odigrati nerešeno sa Slovenijom u zadnjoj.

 

Sloveniju moramo da dobijemo, a to će biti pakao. 

Edited by Ledd
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Issey said:

Tadić ispizdeo što nije počeo utakmicu. Očekivao sam neki diplomatski odgovor na pitanje što nije počeo, a on u centar... 

pa ima bravo. morao s klupe gledat drvored

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Issey said:

Tadić ispizdeo što nije počeo utakmicu. Očekivao sam neki diplomatski odgovor na pitanje što nije počeo, a on u centar... 

 

jeste i onda ce od 50. minuta da dise na skrge i da se seta po terenu. Ovo je ozbiljan problem kao i Mitrovicevo ponasanje nakon izmene. 

Link to comment
Share on other sites

Englezi znalacki na rezultat s 5% snage, i mogli su i do sigurnih dva nula, spasao Rajkovic tom jednom odbranom.

S druge strane,nama je do one sanse Vlahovica gol bio pojam. Lepo je sto smo zamislili da napadamo Engleze ali realno smo daleko od igre za pobede. Mitrogol se nije video.

 

Poraz vise nego realan mada za ovaj tip takmicenja nije presudan.

Edited by Janne240
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Perkos2 said:

Manje više očekivano od naše ekipe. Da sam na mestu Piksija još večeras bih kući vratio Luku Jovića zbog sramotnog pristupa utakmici. Mogu da podnesem da nema igrač kvalitet ali da neće da potrči 30 minuta tu nema praštanja. Moramo da se oslobodimo zone i igramo visok presing po svaku cenu.

 

Jovic tako igra celu karijeru, nista novo.

 

Realno najlosija utakmica evropskog prvenstva, najmanje ponudila od dosadasnjih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nunilo said:

 

Jovic tako igra celu karijeru, nista novo.

 

Realno najlosija utakmica evropskog prvenstva, najmanje ponudila od dosadasnjih.

Zato bi ga poslao kući kao primer drugima. Pa neka nađe reprezentaciju gde tako može da igra. Da ja FSS savez kakav treba on nikad i ne bi trebalo da bude pozvan u reprezentaciju posle bojkotovanja reprezentacije Srbije na SP na Novom Zelandu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nunilo said:

 

Jovic tako igra celu karijeru, nista novo.

 

Realno najlosija utakmica evropskog prvenstva, najmanje ponudila od dosadasnjih.

 

Igra, zato mi je i neverovatno da ga Piksi uopste vodi ako mu vec nije cilj da bude u 11 i da oko njega gradi igru. Mislim da bih pre ubacio Vanju Milinkovic Savica u spic kad se juri rezultat nego Jovica. Prelenj igrac, bukvalno u momentima kad ti treba brzina, fokus i gol, ti u spicu imas lika koji stoji i ceka loptu, ne igra nikakav presing i bukvalno moras da mu serviras savrsenu loptu da bi imao ikakvu korist od njega. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Imam utisak da ćemo dobiti Sloveniju. Neke stvari danas uopšte nisu bile loše. Čak štaviše nekarakteristično dobre. Ziheraštvo i taktička katastrofa stručnog štaba je sjebalo danas sve u prvom poluvremenu

 

Mi možemi proći ovde bez neke lažne skromnosti grupu.

 

 

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve smo kazali do sada.

 

Ali je Tadić vidno ispozdeo i bez uvijanja rekao kako se oseća i sta misli pošto je gulio klupu 60. Min.

 

Kakav lik za sprdnju je ovaj Nedić što komentariše suđenje.Komičan lik.Generalno RTS je za sprdnju njihove emisije i sportski komentatori takođe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bezveze izjava Tadica, ne radi se to tako i u ovakvom trenutku. Cuti, istrpi, kapiten si, najstariji, podrzi ove momke koji su izasli na teren. Ako imas problem s Piksijem, kad se zavrsi EP to i reci, nemoj sad jbt posle prve utakmice.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Tadica navukao na tanak led Aca pitanjem. Neocekivan odgovor za mene. Aj' sad da bijemo glavu zasto je Sergej igrao lose? Mozda zato sto mu  je brat bio na klupi... Bas jeziva i neinteligentna izjava Tadica.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zadnji vezni said:

Kakav lik za sprdnju je ovaj Nedić što komentariše suđenje.Komičan lik.Generalno RTS je za sprdnju njihove emisije i sportski komentatori takođe.

 

Inace direktor Druge ekomomske i ne samo to, vec i predsednik Drustva direktora Srbije. Bolje da ne znas tek kakav je uzivo, u realnom svakodnevnom zivotu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...