Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Stojic desno NIKAD IGRAO

Prucev nije bio ni u jednoj kombinaciji

Kanga nije bio u kombinaciji na pripremama....

 

U sledećem kolu očekujte novu rotaciju i povratak madjije kataia, I naravno rodica.  On je sigurno pošteđen posle odigrana dva meča.

 

Budite sigurni da ni u jednim meču neće izvesti isti tim.

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Naš bivši trener Slaviša Stojanović možda preuzme mladu reprezentaciju Srbije. Ne bi pogrešili ni da ga stave za trenera prvog tima. 

 

U podcastu kod Viskovica i Andrijasevica je rekao da mu je to san.

 

Mislim da bi mlada reprezentacija mogla da mu bude dobra generalka. Slave nije pokvarenjak, da bi se hvatao u kolo sa lopovima za ličnu korist. Ali nije baš ni neko ko Bielsa da rastera bagru sa granatom u rukama. Mislim da če pokušati da što manjim kompromisima ispliva negde izmedju, a videčemo šta če to na kraju da donese.

 

Kao selektor Slovenije, gde ima mnogo manje tih zakulisnih radnji nego u Srbiji se nije snašao i na brzinu mu smjestiše otkaz. Ali dobro, od tada ima skoro 15 godina. Prošao je svakakve škole od tada od reprezentacije do Zvezde i Levskog, pa je valjda izvukao neke pouke

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, No name said:

Stojic desno NIKAD IGRAO

Prucev nije bio ni u jednoj kombinaciji

Kanga nije bio u kombinaciji na pripremama....

 

U sledećem kolu očekujte novu rotaciju i povratak madjije katama, I naravno rodica.  On je sigurno pošteđen posle odigrana dva meča.

 

Budite sigurni da ni u jednim meču neće izvesti isti tim.

istog sam misljenja, nije ni cudo sto nista nije uradio kao trener , za 3 godina izmenjao 5 timova... 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, suptil said:

Kakav je ovo stadion? Teren? Ovo super liga? Auuubato.

 

Definitivno ne izgleda da je po standardima najvišeg ranga takmičenja. Ali meni lično je bolje gledati utakmicu koja se igra na manjem stadionu, pa da je popunjen kao ovaj. Nego na nečem modernijem od 20k, a na njemu 6 hiljada ljudi

 

I zato ja recimo ne bi terao ove manje timove da igraju na stadionu Vojvodine recimo, več pomogao da se nekako skrpi njihov domači teren i postignu neki minimalni standardi

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

Igramo samo preko milsona, što je i očekivano,  jer desno igra prucev koji nije ni igrao, I stojic koji nije bek.

 

To je ta struka.

Ono sto ne mogu da verujem to je da čovek nema definisan tim, da luta, tumba tim iz kola u kolo, I to pred plej off za LŠ.

 

Ivanic odjednom u prvom timu , covek koji je povredjen dug period koji nije ni igrao od ko zna kad.

 

U prva tri kola covek je sve štopere izrotirao, svako je sa svakim igrao. Ne verujem sta radi.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da Stojić više igra u sredini, nešto ispred Lekovića i Spajića. Seol je povučen, tako da deluje da je neka formacija sa 3 pozadi bez beka sa desne strane.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je u posedu 3-2-2-3 sa Seolom, Spajićem i Lekovićem pozadi, Kangom i Stojićem kao double pivotom (WTF!?), Ivanićem i Hvangom kao ofanzivnim veznim, Prucevim na desnom krilu, Milsonom na levom i Šerifom kao centarforom... Reklo bi se postava u skladu sa stadionom na kome se igra.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Knipex said:

Meni se čini da Stojić više igra u sredini, nešto ispred Lekovića i Spajića. Seol je povučen, tako da deluje da je neka formacija sa 3 pozadi bez beka sa desne strane.

I sve ovo radi u zvaničnoj utakmici...ajde da je ovo prijateljska pa da isprobava, ali on to radi na zvaničnoj utakmici što je nedopustivo.  

 

Još samo nedostaje roda i katai za potpuni ugođaj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

Mijailović ni u timu. Očigledno da odlazi. Jedan manje. 

Ne znam da li je to siguran znak. Par nedelja pred plejof bi onda već morali da imaju spremnu zamenu na desnom beku (ili prebace Seola i dolazi levi bek). Doduše meni se generalno čini da ni nemaju neke ambicije da pre plejofa završe tim nego će standardno da odrade ostatak pred kraj prelaznog roka. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ali liga i stadioni su hit

 

JEDINSTVO UB nema stadioni jer ono nije stadioni već livada.

TEKSTILAC nema stadion, jer je ovo livada

IMT nema stadion

OFK igra na tuđem

Nekog sam sigurno zaboravio

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...