Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Ovo je za otkaz svima. Svima otkaz . ahahahahah  kakva cirkuzanija od igre 

za mene je milojevic bivsi . jos jednom se dokazalo da nije dobro vracati trenere koji su vec radili u Zvezdi.

Svaka cast upravo.

Edited by MishaZvezda1983
Link to comment
Share on other sites

Kakve pasove daje ovaj menadžerski igrač mimovic, pa ovi je za momentalno odstranjivanje iz tima.

 

Ova jajara na klupi po ko zna koji put je istumbala tim i pozicije igrača. 

Ovo je komedija šta se igra i kako stoje na terenu. 

Covek se na klupi pogubio protiv lucana, šta reci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Miloje osmisljava novi stil fudbala bez krstenog beka i bez klasicnog krila u ekipi

Pa kad tvrdoglavo insistira na nekim igračima. Ono malo prilika koje smo imali bilo je nakon direktnih dodavanja u dubinu. A mi pretežno insistiramo na igri u širinu koja se obično završi bezopasnim centaršutem. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MishaZvezda1983 said:

Ovo je za otkaz svima. Svima otkaz . ahahahahah  kakva cirkuzanija od igre 

za mene je milojevic bivsi . jos jednom se dokazalo da nije dobro vracati trenere koji su vec radili u Zvezdi.

Svaka cast upravo.

 

Covek osvojio duplu krunu, i ti mu dajes otkaz posle prvog poraza na startu sezone? Problem nije Milojevic, nego otpustanje mladih igraca koji ni 20 godina nisu napunili svake godine, i dovodjenje stranaca sumnjivog kvaliteta umesto forsiranja domace dece

Edited by diego
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Idu godine a mi fudbal u SL ne mozemo igrati bez Kange.. E jebem ti ja nas strucni stab. 

2 minutes ago, Мџе said:

Koji skup volova je ova Mladost, tačno i po facama im se vidi da su neka seoska liga tip karaktera ljudi.

Mi smo skup volova. Fudbal u 21 veku igras sa 2/10 igraca koji znaju da centriraju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Мџе said:

Koji skup volova je ova Mladost, tačno i po facama im se vidi da su neka seoska liga tip karaktera ljudi.

I prošlo kolo su ostali sa igračem manje. Klasicni mesari, umalo ne polomi nogu čoveku. 

Link to comment
Share on other sites

Za mene je Milojevic bivsi . Ovo ce mu ostati kao mrljetina najveca . Ali ovde nije samo Milojevic kriv, najveca je krivica,ponovicu, one dvojice muljatora. 

Strasno na sta licimo...Strasno.

Edited by MishaZvezda1983
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...