Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

5 minutes ago, СтелаРоса said:

Lepo je videti Ilica kako igra, ali videcemo koliko moze u Evropi

 

Malo me plaši ova Veljko Nikolić građa, al' vidi se da momak baš zna da igra.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bax said:

Điga ima 21, novembra 22

Da, da. Ispravio sam odmah. Aludirao sam na to da je mlad. On će još ovu sezonu da bude kod nas. Ode on sledeće a možda već ove zime. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Guru said:

 

Malo me plaši ova Veljko Nikolić građa, al' vidi se da momak baš zna da igra.

Inače, čini mi se da ima 182 cm. Nekako je izrastao..ili je samo meni trip u glavi da je bio baš sitan.

Link to comment
Share on other sites

Mojih par utisaka iz prvog poluvremena:

- Od štoperskog tandema Điga je taj koji igra sa loptom i Hvang se spušta dole da je primi. Očekivao suprotno u obe situacije.

- Odlični prekidi Hvanga. Neverovatno upotrebljiv igrač.

- Odlične duge lopte Dalsia iako je bio nervozan na početku i napravio par grešaka.

- Šerif - Finishing 18, First touch 2.

- Jedinstvo je napravilo neki prvi napad iz build-up tj. odbrane tamo pred kraj pp-a kada smo krenuli u visok presing. Dalsio je odlično istrčao i napao njihovog zadnjeg veznog, pa štopera a Kataia je mrzelo da potrči. Znači samo zbog ovog bi ostao u svlačionici sada:

 

spacer.png

  • Like 15
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kad vas neko pita šta znači biti pravi profesionalac vi im pustite utakmice Hvanga. Momak igra kao da mu je debitantska u dresu Zvezde pa ima želju da se odmah pokaže u najboljem svetlu. Uživanje. Prosto i jednostavno, majstor kakav nije igrao u ovom veku u našem dresu. ❤️

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Imali smo Pavkova , najboljeg napadača s klupe u Evropi po Mađiji....sada imamo Monstera, najefikasnije drvo pa vjerovatno u istoriji Zvezde...koliko je  dečko operisan od tehnike bžs... 

Link to comment
Share on other sites

Ubode čovek posle 30 sekundi u dresu :Hail: Jako je bitno da golgeter otvvorio ovako, jer če mu ovo boostovati samopouzdanje za dalje.

Odlični mali Lane i Hvang koji se ubacio iz drugog plana.

 

Kanga na dve ničije lopte gleda samo da izbegne kontakt

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 29.05.1991 said:

Verovatno najbrži gol nekog debitanta ikada. Dobar i mali Lane u akciji pre gola.

Ako se dobro secam Kasalica je imao slican debi, moguce da mu je trebalo i manje vremena da postigne gol

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...