Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

To ti tako misliš, ali u realnom svetu generalni sponzor je taj koji određuje gde će mu se nalaziti logo. OFK Beograd ima nove dresove i sponzoriše ih svetski priznati modni brend Lyle&Scott, koji je morao da se savije pred jednom kladionicom. Naime, njihov logo se nalazi iznad dupeta igrača, da prostite, dok im na grudima piše MOZZART.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Čočo said:

Makron već nekoliko godina ziheraši. Vreme je da se menja oprema. Prošle godine totalan fijasko ove nešto manji ali i dalje meh. 

Makron>svaka druga marka

12 minutes ago, Dzistrou said:

 

Ne treba prilagođavati dres sponzorskom natpisu, nego treba prilagoditi sponzorski natpis dresu. Nismo mi Gasprom, mi smo Zvezda. Ne čini nama Gasprom uslugu, mi činimo uslugu Gaspromu.

 

Bukvalno gazprom cini uslugu, posto ne bi imali sponzora bez njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gasprom je učinio uslugu kad nismo imali pas za šta da nas ujede. I na tome im hvala do neba. Sada, mogli bi da nađemo bilo kojeg drugog sponzora naročito ako se uzme u obzir koliko daju para na osnovu ugovora. Generalni sponzor ekipe koja svake godine igra u Evropi i koja svake godine za to dobija 5 do 8m evra godišnje je smejurija. 

Što se tiče dresova ni u jednom klubu kojima su sponzori bili i kojima su sad da je ovako osakaćen dres ovim belim kvadratom neprirodne veličine. Evo Zenitov dres. 

Zenit-14-15-Away-Kit-3.jpg

Zašto njima nije bela pozadina na sredini oko ove šarene? Ovo što mi imamo je baš debilno. Kao da smo bojanka a ne dres. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Sada, mogli bi da nađemo bilo kojeg drugog sponzora naročito ako se uzme u obzir koliko daju para na osnovu ugovora. Generalni sponzor ekipe koja svake godine igra u Evropi i koja svake godine za to dobija 5 do 8m evra godišnje je smejurija. 

Vidim dobro nam ide to nalazenje drugog sponzora

Evo strane firme se ubile da dodju da budu sponzor srpskom klubu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, CuaTheTime said:

Vidim dobro nam ide to nalazenje drugog sponzora

Evo strane firme se ubile da dodju da budu sponzor srpskom klubu

Zašto bi se ubijale kad imamo sponzora sa kojima uvek produžimo ugovor? Siguran sam da zbog zahvalnosti jer su bili tu od početka da bi se i mnogo veći ugovori odbili. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Telekom bi pljunuo 20 milki ko od sale. 

Dobro je ako verujes u to

5 minutes ago, Čočo said:

Zašto bi se ubijale kad imamo sponzora sa kojima uvek produžimo ugovor? Siguran sam da zbog zahvalnosti jer su bili tu od početka da bi se i mnogo veći ugovori odbili. 

Znaju i oni da nemamo drugog sponzora pa ne moraju da povecavaju 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CuaTheTime said:

Dobro je ako verujes u to

Znaju i oni da nemamo drugog sponzora pa ne moraju da povecavaju 

Ta konstatacija je mogla da pije vodu pre 5 godina. Sada ne. Igranje Evrope svake godine bi svako voleo da bude na dresu kluba koji igra protiv velikih ekipa i velika takmičenja. Mi smo zbog te prvrženosti osakaćeni finansijski i sada imamo medveđu uslugu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Just now, CuaTheTime said:

Dobro je ako verujes u to

 

U sta?  Gasporm je pre svega politicka odluka drzave. Prst u oko UEFI. Drzava moze da nadje model za kosarku da se spuca svake godine 15 miliona a za fudbal nema snage, znanja , energije, tj para? Zar ti stvarno verujes u to?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

Zašto njima nije bela pozadina na sredini oko ove šarene? Ovo što mi imamo je baš debilno. Kao da smo bojanka a ne dres. 

 

Pretpostavljam zato što nemaju prugaste dresove, kao što ih nije imao ni Šalke dok im je Gazprom bio generalni sponzor. Uostalom, ni na našim rezervnim varijantama nema belog polja oko loga, verovatno je procena da je na takvim dresovima on dovoljno vidljiv, a da na prugastim nije. I to bi mi bilo donekle OK da je polje manje, odnosno da nema ovog glomaznog G sa plamenom, ovako mi baš narušava izgled. A nije na početku bilo tako, imali smo ova dva dresa:

 

Spoiler

zvezda-1.png

 

Spoiler

zvezda-2.png

 

 

Al' od sezone 2014/15 su uveli obavezno belo polje i nikako da ga se otarasimo...

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Guru said:

 

Pretpostavljam zato što nemaju prugaste dresove, kao što ih nije imao ni Šalke dok im je Gazprom bio generalni sponzor. Uostalom, ni na našim rezervnim varijantama nema belog polja oko loga, verovatno je procena da je na takvim dresovima on dovoljno vidljiv, a da na prugastim nije. I to bi mi bilo donekle OK da je polje manje, odnosno da nema ovog glomaznog G sa plamenom, ovako mi baš narušava izgled. A nije na početku bilo tako, imali smo ova dva dresa:

 

  Hide contents

zvezda-1.png

 

  Hide contents

zvezda-2.png

 

 

Al' od sezone 2014/15 su uveli obavezno belo polje i nikako da ga se otarasimo...

 

 

Jbg. imamo dve opcije bez bele pozadine i sa belom pozadinom ovakva kakva je. Jer ovaj plamen iz slova G povećava površinu belog. Bez bele pozadine je evo već bolje i lepše kao ova dva dresa što si objavio. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

U sta?  Gasporm je pre svega politicka odluka drzave. Prst u oko UEFI. 

Brate sponzori su nam postali kad su bili Uefin sponzor samo ne mogu da se setim da li su bese generalni bili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

Latar Nikolić prešao u Vojvodinu ...

Sasvim ok pojačanje za njih, a za nas bi bilo bolje da je Rodić otišao a on ostao ... :whistling:

Ma i jedan i drugi. Treba Avdića priključiti prvom timu, ne znam šta čekaju. Mada znam da Milojević nije ljubimac mlađih igrača.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Juan said:

Ma i jedan i drugi. Treba Avdića priključiti prvom timu, ne znam šta čekaju. Mada znam da Milojević nije ljubimac mlađih igrača.

Da mu nisu pucali ligamenti kolena verovatno bi i bio uz prvi tim. Ovako mislim da je i bolje za njega da prvo preko Graficara ulazi u seniorski fudbal, a sledece sezone taman i Rodicu istice ugovor pa moze da preuzme njegovu ulogu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Čočo said:

Gasprom je učinio uslugu kad nismo imali pas za šta da nas ujede. I na tome im hvala do neba. Sada, mogli bi da nađemo bilo kojeg drugog sponzora naročito ako se uzme u obzir koliko daju para na osnovu ugovora. Generalni sponzor ekipe koja svake godine igra u Evropi i koja svake godine za to dobija 5 do 8m evra godišnje je smejurija. 

Što se tiče dresova ni u jednom klubu kojima su sponzori bili i kojima su sad da je ovako osakaćen dres ovim belim kvadratom neprirodne veličine. Evo Zenitov dres. 

Zenit-14-15-Away-Kit-3.jpg

Zašto njima nije bela pozadina na sredini oko ove šarene? Ovo što mi imamo je baš debilno. Kao da smo bojanka a ne dres. 

 

Taj dres je star jedno deset godina u to vreme ni Zvezdin dres nije imao ovo polje

 

spacer.png

 

nakon ove sezone su i tražili da se napravi to polje jer nisu bili zadovoljni kako izgleda logo na dresu.

 

Činjenica je da je Zvezda jedini tim koji sponzorišu a da nije plavo-beli pa ostali koriguju jako malo, problem je isto što od drugih boja dozvoljavaju samo belu boju pa i ti drugi/treći dresovi izgledaju monotono kada moraš da nalepiš tu belu boju koja se ne slaže sa ostatkom dizajna ili plavi logo koji je isti kao i na prvoj garnituri.

Link to comment
Share on other sites

Salu na stranu. Ovogodisnji dres je bolji od proslogodisnjeg. Licno sam  u tri ciklusa sa prekidima bio sezonac. U zadnjem turnusu poslednje dve i ova treca nadolazeca nisam kupio dres. Imajuci u vidu da uvek kad sam sezonac kupujem dres. Toyota, Robijeva era, u ovoj trecoj se zalama da kupim upravo ovaj koji je izasao. Vise volim dresove sa kragnom. Ali eto, kupicu ovaj. Mada ozbiljan nedostatak je bela pozadina tj. cistina na ledjima. Isuvise se dres beli. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...