Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Dobra provera pre svega na fizičkom planu. Delujemo dobro sa te strane, a ne igramo loše ni presing. 

 

Vicešampion Argentine, I trenutno prvi na tabeli. Dakle igramo protiv ekipe kojoj je prvenstvo u toku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Brajan Danston said:

I još jednom da se ponovim. Mimović mora da bude prva postava.

 

Eto nam ga desni bek za reprezentaciju samo ako se sa njim radi kako treba.

 

Hvang bogotac.

 

Ovo ostalo ne bih komentarisao ovog puta.

Kombinovan tim. Mene raduje prisustvo Lekovica. Mislim da ce decko da se izbori za startnu postavu. Sto se repke tice i desnog beka imamo Kostu Nedeljkovica. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo tenhicki izgleda negledivo.

Nismo prethodnih godina licili na Barselonu, ali ovoliko kamenjara bas bode oči. 
 

U eri gde se podrazumeva da golman igra nogom, mi napred imamo kamion igraca koji su u svadji sa loptom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fradler said:

Glazer - Mimovic, Djiga, Stojic, Seol - Dalsio, Hvang, Ivanic - Puma, Katai, Serif.

 

Skromno, ali bolje od ovoga nemamo...

Koliko je uopste realno da Hvang ostane ovde? Na kraju sezone se pricalo da  ima neku skromnu klauzulu i da je izvesno da ce otici ali u zadnje vrijeme ni rijeci o tome? Sa druge strane iskreno se nadam da Katai nece biti starter, uz duzno postovanje za sve sto je pokazao ali on u ovom trenutku nema snage da istrci 15 minuta fudbala na najvisem nivou..

Link to comment
Share on other sites

Dopalo mi se kako je odigrao Dalsio. Sigurna, uglavnom unapred, dodavanja, jako dobar presing i brzo se vracao nazad da pokrije rupe. Igra inteligentno i bice dobar par sa Hvangom. Sa druge strane nije mi se bas dopao Luka Ilic na desetci. Nekoliko neuspesnih duplih paseva, par pogresnih kratkih paseva, lose se postavljao u nekim situacijama, mislim da to nije pozicija za njega.

 

Par sekvenci od Dalsia:

1. https://www.youtube.com/clip/UgkxNLjaaiHjwMuiKmEejVWmhN_qH41WGO4P

2. https://www.youtube.com/clip/UgkxglEH529UXUetAIituEx0yPOZbB2MZkWP

3. https://www.youtube.com/clip/UgkxvEQfV6LZKp593E1TGQTQ9_C1bpc1vdEo

4. https://www.youtube.com/clip/UgkxMboCo6AkL9P3JrEud14NHdBIYB07DUhF

5. https://www.youtube.com/clip/Ugkxyc1gKC09Lm003cfqQjf0fuiIfxRmM2JS

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, fradler said:

Glazer - Mimovic, Djiga, Stojic, Seol - Dalsio, Hvang, Ivanic - Puma, Katai, Serif.

 

Skromno, ali bolje od ovoga nemamo...

Spajić će biti prvi štoper i kapiten. Djiga ili Stojić će biti parnjak. Po meni Djiga treba biti u prvoj postavi. 

Link to comment
Share on other sites

Ivanić se kasnije priključio pripremama jer je postao otac.

 

Kao i svake godine malo sporije ulazi u sezonu, a onda biva jedan od dvojice-trojice najboljih igrača ekipe.

 

Ne dirajte Mirka, ne može on nikako u isti koš sa Rodićem i Kataijem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bruno Duarte novi napadač Crvene Zvezde. Brazilac, platili smo 2 miliona. Igrao za Faranse, portugalska liga. Prošle sezone dao 13 golova. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Bruno Duarte novi napadač Crvene Zvezde. Platili smo 2 miliona. Igrao za Faranse, portugalska liga. Prošle sezone dao 13 golova. 

Upravo čitam po portalima.

Zna li ko šta više o momku?

Čija kombina,Jel novi Tomane ili je pak bolji od pomenutog?

Kontam gori od ovog Šerifa ne može biti.Mada to nije neko dostignuće.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zadnji vezni said:

Upravo čitam po portalima.

Zna li ko šta više o momku?

Čija kombina,Jel novi Tomane ili je pak bolji od pomenutog?

Kontam gori od ovog Šerifa ne može biti.Mada to nije neko dostignuće.

Kad vidim za koje cifre je išao iz kluba u klub( najveća 600k) a mi dajemo 2m za njega takvoga od 28.godina, nešto mi smrdi. Mi smo opštepoznati po preplaćivanju igrača. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Kad vidim za koje cifre je išao iz kluba u klub( najveća 600k) a mi dajemo 2m za njega takvoga od 28.godina, nešto mi smrdi. Mi smo opštepoznati po preplaćivanju igrača. 

Sta ima da ti smrdi, druze?

Sve je ovde cisto i po pravilima sluzbe, zato smo toliko napredovali i ceka nas svetla buducnost.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Duarte mi ovako na keca liči na pokušaj da zabodemo nekog našeg Saldanju. Slična građa i stil igre, šunjalica u 16 i solidan paker. Trapaviji sa loptom i pred golom od Šerifa sigurno neće biti. A obeštećenja više ne treba ni gledati, Šerif je šatro 4 miliona, Turci kažu 1.5 njima plaćeno, Bukari sa 1.5 otišao na 3 itd. Terzićevo knjigovotstvo trpi sve. 

Link to comment
Share on other sites

Kakva smo mi krs ekipa... i kakva cemo tek biti sa ovakvim pojacanjima.

A hocemo da iramo Ligu Sampiona sa pojacanjima koji dolaze iz klubova koji nikad nisu imali imperativ pobeda

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Duarte uopšte ne deluje loše na snimcima. Ako nije zaboravio ono što je znao, ovo bi moglo biti dobro pojačanje.

Potpuno drugi tip igrača u odnosu na Endiajea. Tehnički neporedivo bolji, ume da fintira, dobra igra glavom, šutira s obe noge.

Šteta što nije mlađi, ali još je u dobrim igračkim godinama.

Dobar igrač definitivno, ovde mi je više pitanje kako će se uklopiti u Zvezdi.

Edited by pentatonik
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...