Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, Bugl Khan said:

Sigurno već 8 sezona ne postoji "dupla kazna". Znači već godinama se, ako je dosuđen penal, ne daje i crveni karton . Naravno, govorim o zadnji igrač situacijama. Ili nečemu sličnom. Ne govorim o uklizavanju s 2 noge, o uklizavanju s podignutom nogom, o namjernom igranju rukom....naravno da se takvi opasni startovi, grubi faulovi, nesportsko ponašanje isl. i dalje kažnjavaju crvenim kartonom.

Postoji da kazemo dupla kazna tj i penal i crveni. Sudija samo treba da proceni da li je "cist" gol sprecen i da ne nabrajam koliko slucajeva ima gde se daje i crveni i penal. Vise nas je svakako sudija ostetio za penal nad Olainkom koji nije svirao. Imate i utakmicu Inter Zvezda gde rukom Mihtarijan zauatavlja nas sut i vidi se po njegovoj faci na usporenom snimku da je pomiren sa tim da je napravio penal al sudija ne svira. Takodje prvi gol protiv Benfike smo primili iz nepostojeg faula, prvi gol od Intera primamo jer Elsnik pravi faul al je on loptu izgubio tako sto je nad njim bio faul. Mnogo sudijskih gresaka na nasu stetu. Medjutim ljudi mimo sudijskih gresaka mi smo zalutali u ovo takmicenje i realno smo uz Slovan najgora ekipa ovog takmicenja. Za nas bi bilo najbolje da zazivi ta neka svetska liga i da nama i klubovima slicnim nama ne bude omoguceno da igramo protiv najskupljih ekipa. Jer se samo blamiramo...

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Amigo21 said:

Postoji da kazemo dupla kazna tj i penal i crveni. Sudija samo treba da proceni da li je "cist" gol sprecen i da ne nabrajam koliko slucajeva ima gde se daje i crveni i penal. Vise nas je svakako sudija ostetio za penal nad Olainkom koji nije svirao. Imate i utakmicu Inter Zvezda gde rukom Mihtarijan zauatavlja nas sut i vidi se po njegovoj faci na usporenom snimku da je pomiren sa tim da je napravio penal al sudija ne svira. Takodje prvi gol protiv Benfike smo primili iz nepostojeg faula, prvi gol od Intera primamo jer Elsnik pravi faul al je on loptu izgubio tako sto je nad njim bio faul. Mnogo sudijskih gresaka na nasu stetu. Medjutim ljudi mimo sudijskih gresaka mi smo zalutali u ovo takmicenje i realno smo uz Slovan najgora ekipa ovog takmicenja. Za nas bi bilo najbolje da zazivi ta neka svetska liga i da nama i klubovima slicnim nama ne bude omoguceno da igramo protiv najskupljih ekipa. Jer se samo blamiramo...

Pojasnio sam kada postoji, a kada ne.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Мџе said:

Ne razumem zašto posle svakog poraza se ponavlja ista fraza kako ovaj tim nije za LŠ iako je možda samo Galatasaraj jači od ovog sastava iz one plej-of faze. Iskorak neće doći igranjem LE.

 

Vladan Milojević mora da ostane još jednu sezonu. Tim i klupa mora da imaju kontinuitet i Vladan je ispunio svoj osnovni cilj a to je plasman. Sa nekom doselekcijom i poukama koje će Miloje izvući iz ovih poraza postoji šansa da se igra unapredi. Čovek je specijalista za dvomeče (naš ključan deo sezone) i najgore bi bilo doneti ishitrene poteze.

 

Porazi su deo fudbala, nema razloga da se stidimo. Dolazimo iz siromašne zemlje i loše lige i pokušavamo da se takmičemo sa najboljima. Šta tu ima sramno osim nekog tripa da smo i dalje veliki klub koji pomera fudbalske granice kao Miljanić protiv Šenklija na Enfildu 1973.
 

Šerif, ma koliko ne odgovarao mom ukusu, se gradi protiv eltinih štopera iz LŠa. Odlaže druge lopte na tacni i driblingom iznudjuje penal u ligi šampiona. To je direktna zasluga Vladana kao trenera. Treba progutati izjave i ove taktičke greške jer ne možemo menjati trenera na svaku polusezonu. 

Brate ne zajebavaj. Ovaj tim ne izgleda nista bolje nego onaj sa Vujadinom Savicem, Jovancicem i Gobeljicem. Niti su rezultati ista bolji, a slupano je na desetine miliona evra.

 

Klub ne napreduje. Pojacanja koja smo doveli ne prave nikakvu razliku. Ne znam da li je do njih ili do trenera, ali neko je odgovoran za ovo brukanje. Trener svakako ne moze da radi u Zvezdi jer daje izjave da je ponosan na poraz sa 5 primljenih golova, u utakmici koju je zavrsio sa igracem manje, a niko nije dobio crveni karton.

 

Ipak, najodgovorniji je vrh kluba zbog katastrofalne transfer politike i selekcije igraca. Tu prvo treba menjati.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1991147/aleksandar-jankovic-o-andriji-maksimovicu.html

 

"Pumpate mehur od sapunice, dete je odigralo 4 utakmice!": Janković digao glas zbog Maksimovića i transfera

 

Crvena zvezda je i protiv Monaka poražena u Ligi šampiona, na kraju je bilo 5:1, a ponovo smo videli Andriju Maksimovića na terenu. "Zvezdin Mesi" kako je prozvan mladi vezni fudbaler je ove sezone uspeo da se probije u prvi tim. Iskoristio je prostor koji se otvorio povredom Mirka Ivanića, odigro nekoliko sjajnih mečeva i odmah je krenula priča o tome da ga žele svi najveći evropski klubovi. 

 

Nekadašnji trener Crvene zvezde i brojnih belgijskih klubova, a doskorašnji selektor Kine Aleksandar Janković govorio je u studiju "RTS-a" da je kontraproduktivno to što se srpski mladi igrači nespremni prodaju u velike klubove. Naveo je nekoliko primera kod kojih smatra da su prerani transferi unazadili karijere mladih igrača. 

"Visok nivo je visok i veliki izazov. To je najlepše igrati, to su najveći testovi i najbolje prilike da napredujete. Međutim, kad kažete mladi igrači konkretno Maksimović oko koga je bila velika polemika i halabuka se napravila. Jedan deo medija preteruje i opet se ponavljaju iste greške vezano za mlade i mislim da to osim što je kontraproduktivno može da bude i opasno po to dete. Mislim da smo skloni euforičnim stanjima. Ne znam koliko je to poznato ljudima, ali srpski fudbal je prodao pet igrača u Mančester siti u poslednjih nekoliko godina. Braća Ilić iz Zvezde, Mijatović iz Zvezde koji je otišao u Siti, pa je otišao na pozajmicu u Njujork gde ne igra. Imamo Gordića iz Lučana koji je otišao u Siti, pa je otišao po pozajmicama, druga liga Belgije, evo ga sad u TSC-u. Imamo Tedića iz Čuke, Lazetić iz Zvezde u Milan, Kabić iz Zvezde u Torino... Nijedan od tih momaka nije odigrao ni minut za klub za koji je potpisao", naglasio je Aleksandar Janković.

 

Pomenuti fudbaleri osim Ivana Ilića koji se pronašao na pozajmicama u Italiji i kupila ga je prvo Verona pa potom i Torino nisu uspeli da pronađu put ka seniorskom timu Srbije, što je veliki problem za naš nacionalni tim. To je potencijal koji ne bi smeo da se izgubi. 

"To su sve veliki klubovi, transfer nije problem, novac nije u toj situaciji primaran. Gubimo potencijal u deci, oni se šetaju negde levo-desno po pozajmicama, ali hajde nemojte da ponovo pravimo istu grešku jer vidimo da naši igrači još nisu spremni za ovaj visok nivo. Opet ćemo kukati za godinu-dve da je velika razlika u nivou. Vidimo da je velika razlika u nivou, ali nam to ne smeta da promovišemo igrače, da pumpamo medijski jedan veliki mehur od sapunice promovišući dete koje je odigralo četiri utakmice u seniorskoj konkurenciji da vredi 20, 50, 100 miliona. To je sve kontraproduktivno za njega. Kao neko ko ima veliko iskustvo u radu sa mladim igračima ja vam kažem te stvari su jako opasne po igrača, to dovodi do toga da igrač krene u nekom momentu po pozajmicama gde udara u veliko razočaranje jer se taj fudbalski život ne ostvaruje ako je on zamislio. Gubimo ih u reprezentaciji, ti momci nam nedostaju. Oni ne igraju u klubovima, počinju da gube ritam, kvalitet i vraćaju se u Superligu. To je ogromna greška, to preterivanje koje postoji to je kontraproduktivno", završio je Janković. 

 

Izvinjavam se ako je bilo. Ovo je poenta svega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svojim grubim greškama u postavci igre i odabirom igrača Milojević direktno utiče da protivnik bude superioran. Da se razumemo Monako jeste jači, ali pogledati samo šta on radi,  kakve rotacije pravi, kako tumba pozicije u timu i tako unosi konfuziju medju igračima, sve bude jasno.

 

Kod rezultata 1- 1, spajic pravi grubu gresku i poklanja gol. Direktno utiče na rezultat svojom greškom. Isti igrač protiv intera ponovo pravi grubu gresku kod rezultata 1-0 , kada dribla kao zadnji igrač odbrane.

Protiv Benfike kod rezultata 1-0 , Krunic pravi grubu gresku i direktno utiče na rezultat. 

Ovo greške u profi sportu su neoprostive , ovako nesto ne rade ni drugoligaški igrači. 

Mrcina rodić svaki božiji meč kažnjava zvezdu i niko to ne vidi i ponovo i ponovo taj "covek " igra.

 

Vidiš da je spajic kancer pozadi, vidiš da te svaki meč isti igrač zakopava, I ti nista ne činiš da to sprečiš.

 

O Milojeviću je suvišno bilo šta reći. Covek smatra da je normalno izgubiti sa 5 primljenih golova.

Osoba koja stigne da Silasa stavi na beka, Olajinku izgubljenog da forsira svaki meč, pa i njega da spusti na beka,  mrcinu rodica na stopera, da igra meč bez krilnih igraca , a doveli su mu X krila, ne zasluzuje komentar, osim da se nosi iz zvezde. 

Još uvek ne zaboravljamo i Elšnika na beku protiv Bodea.

 

PRAG 2025 G, U TIMU SA NIKAD VECIM ULAGANJEM U SRED MONAKA, ACA KATAI, GELOR KANGA, Milan rodić,UROS SPAJIC

 

POCEPAJTE SVOJE DIPLOME JAJARE JEDNE AKO OVO CITATE A NEKO VEROVATNO I TO RADI.

SRAM VAS BILO 

 

 

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jel bese Klopp slobodan? 😄

 

Sad traziti ko je slobodan trener, izabrati mudro najboljeg (na forumu) i spamovati temu. Jel svi znamo da nas cita svaki kvazi novinarcic, i odakle ide inspiracija. A bogami cita i "dr".

Ili mu neko drugi cita, nisam siguran kako mu ide citanje

Edited by Stara skola
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jedino rešenje je da dodju Stankela i Murinjo u paketu kada dobiju pedale.

 

Preko 20 godina pratim ovaj klub ali se zaista ne sećam da sam ovako nešto gledao ikada. Ne znam ni da li da krivim igrače, pa većina njih igra na drugoj poziciji i u drugoj formaciji skoro svaku utakmicu. Tolika nemoć, greške zbog kojih se u omladincima ladi klupa, toliko stvari da se čovek zapita da li je to jbn skrivena kamera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad ti je vojskovodja kukavica, bez energije, izbacuje pesimizam na sve strane, ne znam kako bilo ko moze da ocekuje energicnu i srcanu Zvezdu na teren? To je prosta stvar, ne samo u sportu vec i zivotu generalno. 

Vrlo dobro se secam kako je Milojevic otisao, tj kako se ponasao na prolece 2019 , isto ovako, mrzovoljan, odavao je utisak coveka koji ne zeli jednostavno da bude vise tu gde je bio tada, tj trener FKCZ. 

To prolece smo igrali verovatno najodvratniji fudbal u zadnjih 20ak sezona. 

Kad se vratio, znao sam da ce biti ovako, ne odmah, naravno, covek je dosao ipak sa nekom zeljom i energijom, ali sa izbacivanjem Boda, to je isparilo i covek je sada u nekom medjuprostoru, tu je , ali i nije. 

 

Na stranu njegovi trenerski limiti, koji su svima jasni, ali sa ovakvim timom koji nije bas toliko slab, sasvim sigurno nije slabiji od lanjskog, da ti govor tela bude ovakav, to je pecat trenera 1 / 1 i nema dalje. 

 

U klubu ozbiljno da popricaju sa njim, pa cak i po ceni rastanka, a pisao sam odmah nakon Boda da klub mora ozbiljni da poprica sa njima sta i kako u vezi LS i neke vizije tima. 

 

Ovo je bruka, rezultat je ovde zaista najmanje sporan, ali sve ostalo je velika bruka, ponasanje, izjave, govor tela. 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nama utakmice u prvenstvu sluze da igraju igraci sa manjom minutazom, da Katai obara rekorde iako nema snage za 20 minuta ozbiljnog fudbala, da forsiramo bonus igrace kako bi ih sto pre prodali, itd... Umesto da smo protiv Radnickog za vikend izasli u formaciji i postavi koju smo juce izveli na teren protiv Monaka. To sto mi radimo nije normalno, nemamo nikakav plan osim da prodajemo sto vise igraca. U LS jurimo da udjemo da bi uzeli vise novca od Uefe, a ambicije da nesto napravimo tamo nemamo. Cak ne moramo ni bod da uzmemo, dovoljno je bar da igramo konkurentan fudbal mislim da bi vecina navijaca bila zadovoljna.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Nama utakmice u prvenstvu sluze da igraju igraci sa manjom minutazom, da Katai obara rekorde iako nema snage za 20 minuta ozbiljnog fudbala, da forsiramo bonus igrace kako bi ih sto pre prodali, itd... Umesto da smo protiv Radnickog za vikend izasli u formaciji i postavi koju smo juce izveli na teren protiv Monaka. To sto mi radimo nije normalno, nemamo nikakav plan osim da prodajemo sto vise igraca. U LS jurimo da udjemo da bi uzeli vise novca od Uefe, a ambicije da nesto napravimo tamo nemamo. Cak ne moramo ni bod da uzmemo, dovoljno je bar da igramo konkurentan fudbal mislim da bi vecina navijaca bila zadovoljna.

U centar.

Katai I njegov rekord ....pa dajte zaokružite mu 3.000 nastupa neka ga niko ne stigne, I da se više skloni ...

 

Batadjora je sa svima ortak i hoće da mu svi igraju. Ja verujem da kada sklapa tim kaže da podigne ruku ko nije igrao , jer ce sad igrati. U svakom intervju on kaže da još nije pre meča odlučio ko će igrati i da će neposredno odrediti ko će nastupiti. 

Ne pamtim kada mu je jedan isti tim zapoceo dva meča uzastopno.  Vecito je rotirao, tumbao, davao šansu , menjao pozicije igračima. On ovakvim odlukama direktno utice da tim bude slabiji. 

Umesto da ima uigranih 11, pa da se znaju prve opcije sa klupe, da jednostavno skrati spisak na 16-17 igrača, on ubacuje kataija,Kangu,  rodica 27-28 opcije ....Sta je cilj sa njima? Prodaja ? Rezultat? 

Sumanut covek nema drugog objašnjenja. 

Link to comment
Share on other sites

Šta god mislio o Baraku Baharu kao treneru i njegovom bitisanju na našoj klupi za nekoliko sjajnih stvari mu skidam kapu.

Nije se snašao,izbušila ga domaća osnova iskusnih kojima nije češao jaja i glumio ortaka.

Ne plačem za njim,niti mu pravim alibi,ali želim da ukazem na neke stvari kojih sad nema ni u naznakama jer je na klupi Terzićev

čitač ceduljica i poslušnik,koji je pri tom trenerski bezveznjak.

 

Prvo,pokušao je da igra fudbal i da se takmiči sa evrospkim alama poput Sitija i ekipe.Gubili smo ali se nismo brukali i sramotili.

Probao da igra fudbal,da igra moderno,direktno sa presingom,dosta trčanja ,bez alibi igre vracanja golmanu i 23 dodira.

Drugo,dao je šansu mladim igračima još na pripremama i gurao ih u prvi plan.Njegovom zaslugom smo uzeli milione od Koste i Mijata.

Šansu je dobijao i mali Šljivić.

Treće,Krenuo da se oslobađa škarta i matorih isluženih preplaćenih primadona,kojima je on smetao jer im nije titaro muda i nije bio ortak 

i "brat" kao Deki npr.Žalili se kako nemaju komunikaciju,kako je hladan.Kad je na red došao Rodić i ekipa da budu škartirani,dotični je

prodao derbi,napravio penal,skrivio oba gola i tako gurnu u ponor i prodao i klub i trenera.(Od tad ga očima ne mogu videti-pi*da najobičnija)

 

Na šta liči ovo danas?na šta liči ono juče?Šta mi igramo,i ko šta igra zna li se uopšte?SL služi da se ispoštuju ceduljice Dr.Terze bez bilo kakvog

uigravanja tima.Silasa nema u SL niti Dalsia,ali ovaj potonji briljira po LŠ.

 

Izmena na početku utakmice mučeni bezveznjak Dalsio za Duartea je personifikacija ovog kluba i našeg vrlog taktičara na klupi.

Sa njim ćemo gledati uvek ovaj dekadentni fudbal koji ne igra više niko u Evropi,gledaćemo poniženja,brukanja i punu mrežu golova.

Situacija gde Dalsio igra lažnu devetku i nekog polušpica,dok mu Silas igra duplog beka ,Gde utakmicu igraš bez krila praktično sa Olanjikom kao

drugim bekom,posle Rodićem kao štoperom,i na sve to završiš utakmicu sa Kataiem i kangom u sezoni 24/25. je kao ružan san.

Trener je imao dva meseca da uigrava tim,da se bar organizovano branimo,da ima neki plan,konture tima ,igre,taktike.....ali jok.

Tu je kapiten Spaja,odmazda Rodić,krilni igrači na beku,nema sankcija i klupe za one van forme i kiksare,nema nagrade za dobre partije (ILić hettrik )

i sve to poremeti balans ekipe,uigranost ,poverenje itd.

Nije da nismo znali šta ćemo gledati i kako ćemo izgledati na terenu sa nekakvim blokovima,duplim bekovima,ubijanjem fudbala,dekadencijom.

Sve je isto kao u prvom mandatu,samo je tad imao mnooogo sreće i ludog Borjana na golu,koji je od njega i napravio trenera.

 

Nije mi jasno da ti utakmica u Norveškoj ništa nije pokazala i oči otvorila.Krenuo si jajarski kao i svaku Evropsku utakmicu ,primio dva komada,

pa kad je vrag odneo šalu,promenio taktiku,pristup,igrače i onda si zaličio na nešto,dao gol koji te odveo u LŠ.

Ipak je Miloje kratkovid za moderno shvatanje fudbala ,on će večno igrati ovo defanzivno sranje koje smo gledali sinoć i greške ga neće ničemu 

učiti niti će ga iste nadograđivati.ALi taktika gde se uvučeš golmanu u krilo na 30 metara od gola gde su i protivnički štoperi na tvojih 30 metara,

gde im daš posed 80% da mogu da dođu do tvog gola praktično bez bilo kakvog pritiska,presinga na njihovu zadnju liniju ja još nigde nisam video 

na ovom nivou fudbala.Protivnička ekipa svakim svojim posedom dođe do tvojih 25 metara do kojih ih ne ometa ni jedan jedini igrač jer je on u nekom 

jebenom bloku i onda imamo da je protivnik imao preko 30 udaraca na gol i pregršt golova u našoj mreži.

Ali kad je trener kukavica,nadobudna persona,koja u tome ne vidi problem i kome nije problem da glumi džak za udaranje i koji je predmet podsmeha 

šta da očekuješ drugo nego upravo ono što gledaš i doživljavaš.

O jadnom i čemernom kapitenu i večnom i besmrtnom Rodiću je izlišno više bilo šta i pisati.

Sa ovim menadžementom i trenerom nismo za ovaj rang takmičenja,ali je on sjajan jer će lopovi i secikese da napune svoje džepove milionima koje donosi LŠ,

dok ćemo mi da se nerviramo gledajući kiksaru Spajića i besmrtnog Rodića kako plešu u našem dresu.

I onda se čude što i LŠ ne moze da napuni "Rajka".o SL da i ne pričamo.

Edited by Zadnji vezni
  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Kad ti je vojskovodja kukavica, bez energije, izbacuje pesimizam na sve strane, ne znam kako bilo ko moze da ocekuje energicnu i srcanu Zvezdu na teren? To je prosta stvar, ne samo u sportu vec i zivotu generalno. 

Vrlo dobro se secam kako je Milojevic otisao, tj kako se ponasao na prolece 2019 , isto ovako, mrzovoljan, odavao je utisak coveka koji ne zeli jednostavno da bude vise tu gde je bio tada, tj trener FKCZ. 

To prolece smo igrali verovatno najodvratniji fudbal u zadnjih 20ak sezona. 

Kad se vratio, znao sam da ce biti ovako, ne odmah, naravno, covek je dosao ipak sa nekom zeljom i energijom, ali sa izbacivanjem Boda, to je isparilo i covek je sada u nekom medjuprostoru, tu je , ali i nije. 

 

Na stranu njegovi trenerski limiti, koji su svima jasni, ali sa ovakvim timom koji nije bas toliko slab, sasvim sigurno nije slabiji od lanjskog, da ti govor tela bude ovakav, to je pecat trenera 1 / 1 i nema dalje. 

 

U klubu ozbiljno da popricaju sa njim, pa cak i po ceni rastanka, a pisao sam odmah nakon Boda da klub mora ozbiljni da poprica sa njima sta i kako u vezi LS i neke vizije tima. 

 

Ovo je bruka, rezultat je ovde zaista najmanje sporan, ali sve ostalo je velika bruka, ponasanje, izjave, govor tela. 

 

Najveca bruka su izjave koje dolaze iz kluba da je ovo normalno i da smo ponosni. I Terzic i Milojevic to pricaju.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, СтелаРоса said:

Nama utakmice u prvenstvu sluze da igraju igraci sa manjom minutazom, da Katai obara rekorde iako nema snage za 20 minuta ozbiljnog fudbala, da forsiramo bonus igrace kako bi ih sto pre prodali, itd... Umesto da smo protiv Radnickog za vikend izasli u formaciji i postavi koju smo juce izveli na teren protiv Monaka. To sto mi radimo nije normalno, nemamo nikakav plan osim da prodajemo sto vise igraca. U LS jurimo da udjemo da bi uzeli vise novca od Uefe, a ambicije da nesto napravimo tamo nemamo. Cak ne moramo ni bod da uzmemo, dovoljno je bar da igramo konkurentan fudbal mislim da bi vecina navijaca bila zadovoljna.

Evo doktor je najavio i uvodjenje treceg bonus igraca za sledecu sezonu. Ne znam ni sto se igra ova liga, nek odigraju omladinci, a za Ligu sampiona kupimo 20 stranaca koji ce da igraju 8 utakmica godisnje.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, СтелаРоса said:

Cak ne moramo ni bod da uzmemo, dovoljno je bar da igramo konkurentan fudbal mislim da bi vecina navijaca bila zadovoljna.

 

Ja bih rekao da smo mi prošle sezone igrali konkurentan fudbal na skoro svim utakmicama LŠ, al' smo osvojili samo jedan bod i (velika) većina navijača uopšte nije bila zadovoljna. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Guru said:

 

Ja bih rekao da smo mi prošle sezone igrali konkurentan fudbal na skoro svim utakmicama LŠ, al' smo osvojili samo jedan bod i (velika) većina navijača uopšte nije bila zadovoljna. 

Da smo bili konkurentni uzeli bi vise od boda. I taj bod smo uzeli protiv ekipe slabije od nas, na nasem stadionu pred 50.000 navijaca. Prosto je nemoguce da si konkurentan u 6 utakmica i od mogucih 18 bodova uzmes 1.

 

Mi vec 3 sezone ne igramo nista u Evropi. I u Ligi Evrope smo bili poslednji u grupi pod Coknom.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Guru said:

 

Ja bih rekao da smo mi prošle sezone igrali konkurentan fudbal na skoro svim utakmicama LŠ, al' smo osvojili samo jedan bod i (velika) većina navijača uopšte nije bila zadovoljna. 

Mislim da je razlog toga sto smo u utakmicama sa YB osvojili samo 1 bod. Ali kada se pogleda realno, nas su u Svajcarskoj gluposti Serifa i Bukarija kostale pobede. Imali smo 3 stopostotne sanse dok nismo primili prvi gol.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam hteo juce da pisem, da sacekam kako cu gledati na utakmicu sa nekom distancom. I moram priznati da mi se misjenje nije promenilo. Formacija je bila katastrofalna, svaki drugi igrac igra na pozicij gde ne treba da igra. Seol ne moze da bude stoper, Silasu je takticka disciplina i za krilo problematicno (zato trener Stutgarta nije ni racunao na njega), da ne pricam o poziciji ving beka koja je vrlo zahtevna pozicija a nasi treneri misle da svako krilo moze da igra i kao ving bek. Tu su onda i Olajinka i Dalsijo koji mogu na svakoj poziciji da igraju, a zapravo ne igraju nista. Kod Spajica se bas vidi da nije za ovaj nivo, a Ilic i Rodic kad su usli nista bolje nisu izgledali i isto tako nemaju sta da traze na ovom nivou. Cinjenica je da igracki kadar nije dobro izbalansiran, a i da jeste, razlika u kvalitetu je ogromna. Ali je opet nedopustivo da izgledas ovako inferiorno protiv Monaka gde nema ni koncentracije, ni taktike, ni discipline, ni znanje, ni kondicije. Tako da svakako i trener ima svoj uticaj na takvo stanje na terenu.

Mora se ovde dobro paziti da atmosfera ne bude u totalnom minusu. Mi trenutno nemamo takmicarsku utakmicu. Ili cemo razbiti protivnika u domacoj ligi ili ce nas neko razbiti u LS. Slicna je bila situacija kada je prvi put Milojevic otisao. Tu smo jos imali srece da smo protiv Olimpijakos dobili tri boda jer smo imali igraca vise. Ovde je vrlo moguce da na zimske pripreme idemo sa 0 poena u LS i sa +10 i vise u domacoj ligi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dzoneee said:

Од неког 70-ог минута физички је Звезда скроз попуцала, док је Монако у 95-ом играо агресивно и брзо и директно као да је управо почео меч. То је велика разлика била.

 

Ovo stanje stvari je zasluga Superlige gde svi pa čak i Partizan protiv Zvezde igraju bunker pa nema ni nekog preteranog trčanjana ni u napadu ni u  odbrani.

 

Vikendom Zvezdin napad čeka da nađe rupu u odbrani nemoćnog protivnika dok Zvezdina odbrana kulira jer nema naleta protivnika. U utorak ili sredu Zvezdina odbrana ne zna šta će i gde će pre da stigne jer jbg, taj dan igraju protiv protivnika iz jake lige koja stvarno napada, a ne sa ekipom sa naših pašnjaka.

Link to comment
Share on other sites

ja ne mogu da shvatim da mi od pamtivjeka nemamo igrace koji mogu da izdrze tempo trcanja koji se zahtjeva na ovakvim utakmicama. Sad ce neko da mi kaze da tamo neki jazavac od 65 kg moze da bude spremniji od svakog naseg igraca i tako iz sezone u sezonu. Pa jebem ti pripreme koje oni obavljaju.  Popadase od umora kao da ih je neko kalasnjikovom pokosio. 

Doci ce nama FK Dorcol pa cemo onda igrati presing cijelu utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...