Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

19 minutes ago, CuaTheTime said:

Pomeni i jang bojs 2019. kuci slobodno, nece ti niko nista lose reci

Ne ja sam prvi da treba da ide zajedno sa Kangom, Kataijem, Spajicem ali je retardirano sto govorite kao da je od 2017. bio najlosiji igrac 

Retardirano je to što ti namećeš svoje mišljenje i govoriš da je nešto dobro, što ne znači da je to za nekog drugog dobro, pa još upetrebljavaš reč Retardirano za nečiji govor u ovom slucaju moj.. Rekao sam u prvim postovima  da za mene ukupno kad sve saberem  nije igrao dobro kad uporedim sve od pocetka njegovog dolaska do sada . Ja ne delim period od 2017 -19 , pa od 2019 do  sada, nego gledam celokupno.....ZA MENE NEMA PRELAZNU OCENU, taj spin neću da progutam o njemu kao muceniku bez zamene. 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JPM said:

 

Nekoliko puta ga je nazcao Mali Mesi nakon derbija.

 

Covece, upravo sam ti objasnio da mu je to nadimak od malena. Oslovljava ga po nadimku, ne poredi ga. 

 

A inace, kacio sam na ovoj temi snimak dok Maksa jos ni u skolu nije isao, pronadji... duga kosa, trenerka 3 broja veca, manji od sve ostale (starije) dece, licio je na Mesija 🙂 i prozva ga sestra tako.  

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rodić je u ovom trenutku bivši igrač i energetski vampir (kao i Katai), al' nam je pre toga bio najbolji levi bek u poslednjih ko zna koliko godina i generalno odlično rešenje na poziciji na kojoj nije tako lako naći igrača. Prajm Rodić, Katai i Ivanić po levoj strani, trouglovi koje su pravili i kako su sarađivali - to nam je praktično bilo glavno napadačko oružje, a Rodić je tada bio sasvim dobar i odgovoran defanzivac, dobar u skoku i prilično školovan igrač. Pamtiti ga isključivo po ovoj raspad fazi i predstavljati kao neku all-time rupetinu je klasičan revizionizam, sve što je trebalo uraditi je naći na vreme adekvatnu zamenu za njega i ne forsirati ga kao jedinog levog beka i situaciji kada je postalo jasno da je u ozbiljnom igračkom padu. 

  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Guru said:

Rodić je u ovom trenutku bivši igrač i energetski vampir (kao i Katai), al' nam je pre toga bio najbolji levi bek u poslednjih ko zna koliko godina i generalno odlično rešenje na poziciji na kojoj nije tako lako naći igrača. Prajm Rodić, Katai i Ivanić po levoj strani, trouglovi koje su pravili i kako su sarađivali - to nam je praktično bilo glavno napadačko oružje, a Rodić je tada bio sasvim dobar i odgovoran defanzivac, dobar u skoku i prilično školovan igrač. Pamtiti ga isključivo po ovoj raspad fazi i predstavljati kao neku all-time rupetinu je klasičan revizionizam, sve što je trebalo uraditi je naći na vreme adekvatnu zamenu za njega i ne forsirati ga kao jedinog levog beka i situaciji kada je postalo jasno da je u ozbiljnom igračkom padu. 

 

Kad ti to napises, deluje tako razumno i prosto. 🙂 Mada ovo stvarno i nije neka nauka, svi to vidimo. Pisemo o tome...

 

Problem je sto to ne vide ili ne znam ni ja sta rade po tom pitanju oni koji to treba da rese. Bukvalno evo vec 2 sezone mi to ne resavamo. 

 

Mi od Ristica i Ibanjeza nismo imali kvalitetnog glavnog levog beka i njegovu adekvatnu zamenu. Posle njih dolazi Rodic uz tada veterana Andjelkovica. To je bilo pre 7 sezona. Dosao je i Hajdin kao neki potencijal ali nista od toga. Pa se onda probalo sa Terzicem koji je brze-bolje prodat. Pa onda nesretni Zander - to je bio toliki dunster da je posle nas igrao amaterski nivo takmicenja u domovini. Pa smo onda vratili Hajdina sa pozajmice iz Vozdovca, pa ga opet tamo poslali bez da je odigrao i jednu utakmicu za nas opet. Pa smo tako igrali sezonu-dve opet samo sa Rodicem, dok nije dosao Azarovi pre 2 sezone koga smo isto tako brze-bolje prodali... ne znam da li su decak pustili da odigra barem 10 celih utakmica a decko u Sahtjoru od starta standarni levi bek. 

 

Ovo da nekom pricas ko zna fudbal a ne zna bas toliko detalja za Zvezdu, pomislio bi da je rec o nekom klubu iz patuljaste drzave (kao ono - ribari i konobari varijanta). 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neka viša ili da kažem božanska pravda je to što će Rodić biti upamćen po svojim poslednjim sezonama u klubu. Naravno da za to na prvom mestu najveću krivicu snosi onaj koji mu produžava ugovor i omogućuje da igra ali dobar deo iste otpada i na njemu. Njemu koji nema problem da se blamira onakvom fizičkom spremom i onakvim igrama gde mu je pozicioniranje na terenu na nivou beton igre a učinak da skoro uvek bude najgori u timu. Baš mizeran mentalitet za nekog ko se profesionalno bavi bilo čime.


Tu uvek podjem od onoga šta je Arteta izjavio kada je odlazio iz Arsenala 2016. godine:


It is very hard to stop but I wanted to leave it. I wanted to decide, and I thought for the last few months that I wasn’t good enough to represent this club on the pitch,” Arteta said. “You have to accept it. It has been a long time for me to be playing football and I didn’t want to cheat them or anyone. It is time. I want to leave it like this and we will see what happens.

 

For me, the standards you need to play for this club – it cannot be eight out of 10. It has to be 10 out of 10. When you cannot deliver that, it is not good enough. Sometimes, people get away with it. Inside myself, my gut wasn’t clean and, when you are like this, I prefer to make the decision myself.

 

I onda ovo uporediš sa Rodićem za kojeg imaš utisak da bi tu bio još 3,4 sezona kada bi mu bilo ponudjeno i koji nema nikakav problem sa tim na šta mu igre za voljeni klub liče. Čovek zaslužuje sve loše epitete. Težak parazit koji se posrao na sve svoje dobre igre.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Kooineeperk said:

Covece, upravo sam ti objasnio da mu je to nadimak od malena. Oslovljava ga po nadimku, ne poredi ga. 

 

Nema potrebe ni to da radi, zaista. Mnogo je to veliki teret. Videli smo gomilu klinaca kojima napune glavu nekakvim imenima... samo nek radi decko.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Мџе said:

Neka viša ili da kažem božanska pravda je to što će Rodić biti upamćen po svojim poslednjim sezonama u klubu. Naravno da za to na prvom mestu najveću krivicu snosi onaj koji mu produžava ugovor i omogućuje da igra ali dobar deo iste otpada i na njemu. Njemu koji nema problem da se blamira onakvom fizičkom spremom i onakvim igrama gde mu je pozicioniranje na terenu na nivou beton igre a učinak da skoro uvek bude najgori u timu. Baš mizeran mentalitet za nekog ko se profesionalno bavi bilo čime.


Tu uvek podjem od onoga šta je Arteta izjavio kada je odlazio iz Arsenala 2016. godine:


It is very hard to stop but I wanted to leave it. I wanted to decide, and I thought for the last few months that I wasn’t good enough to represent this club on the pitch,” Arteta said. “You have to accept it. It has been a long time for me to be playing football and I didn’t want to cheat them or anyone. It is time. I want to leave it like this and we will see what happens.

 

For me, the standards you need to play for this club – it cannot be eight out of 10. It has to be 10 out of 10. When you cannot deliver that, it is not good enough. Sometimes, people get away with it. Inside myself, my gut wasn’t clean and, when you are like this, I prefer to make the decision myself.

 

I onda ovo uporediš sa Rodićem za kojeg imaš utisak da bi tu bio još 3,4 sezona kada bi mu bilo ponudjeno i koji nema nikakav problem sa tim na šta mu igre za voljeni klub liče. Čovek zaslužuje sve loše epitete. Težak parazit koji se posrao na sve svoje dobre igre.

Slazem se, ali njemu treneri daju pravo da misli da i dalje moze da igra u Zvezdi. Prosle sezone je na 5 utakmica LS bio starter. Ove sezone starter prvu utakmicu protiv Bodea, a usao sa klupe protiv Intera (doduse na kratko). 

Link to comment
Share on other sites

Niko i ne misli da je Rodić sam sebe doveo u klub i stavio na teren. Najveća krivica je uprave koja nije reagovala na vreme kada je on počeo da pada sa fizičke strane i sa igračke. Morala je da usledi reakcija da se nešto menja, ali i uprava i treneri su ostali nemi. Svi su ga forsirali zadnjih godina i ako se videlo da nije za ovaj nivo. Dobar deo krivice je na njemu...On je u klubu evo sad će 8 godina ( ugovor do Juna)...za ovim osam godina on je bio 2 do 3 godine na nivou, ostalih 5  godina on se doslovno raspada . 

Nije on matorac od 37-38 godina. On trenutno ima 33 godine, a njegov raspad je počeo sa  otprilike 28 g.  Dakle u godinama kada je trebalo da bude u naponu snage, i fizički i mentalno i sa iskustvom, on se raspao . Samo zbog svoje fizičke spreme koja je godinama na najnižem mogućem i radne etike,  on je sebe doveo u ovu situaciju . 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JPM said:

 

Nema potrebe ni to da radi, zaista. Mnogo je to veliki teret. Videli smo gomilu klinaca kojima napune glavu nekakvim imenima... samo nek radi decko.

Mislim da se za ovih 10+ godina koriscenja tog "tereta" u vidu nadimka skroz privikao na njega. 

 

Ima on drugih tereta o kojima misli i treba da misli - koliko ce minuta dobiti i kako ce ih iskoristiti - to mu je dovoljno. Kako ga neko vec 10+ godina oslovljava svakako nije teret. 

Link to comment
Share on other sites

Auuu al ste se uhvatili nebitnih stvari jbte. Pa nece da dobijaju nadimke po starletama vec po fudbalerima, ja imao u generaciji Gatuza decko igrao krilo, moj burazer mladji Pujola a igra decko spica. Uglavnom ti nadimci dolaze zbog fizickih karakteristika pa tek onda zbog fudbalskih vi ko da nikad niste trenirali pa ne znate ovakve stvari 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Slazem se, ali njemu treneri daju pravo da misli da i dalje moze da igra u Zvezdi. Prosle sezone je na 5 utakmica LS bio starter. Ove sezone starter prvu utakmicu protiv Bodea, a usao sa klupe protiv Intera (doduse na kratko). 

 

Pa uprava je tu najviše kriva ne dovodeći nikakvu zamenu jer trener se neće odreći svog ugovora zbog nemanja levog beka već će igrati sa onim što ima. I onda je tu i igrač koji bi trebalo da ima neku odgovornost i da kaže dosta blamiranja a ne da totalno sjebe svoj legacy

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, atmsfr lnČ said:

Auuu al ste se uhvatili nebitnih stvari jbte. Pa nece da dobijaju nadimke po starletama vec po fudbalerima, ja imao u generaciji Gatuza decko igrao krilo, moj burazer mladji Pujola a igra decko spica. Uglavnom ti nadimci dolaze zbog fizickih karakteristika pa tek onda zbog fudbalskih vi ko da nikad niste trenirali pa ne znate ovakve stvari 😄

Pa ima nas koji smo trenirali ali nisu se davali nadmci ni po platiniju, zidanu, zubi ronaldu, linekeru, bufonu. No sad je moda gledati i navijati za Siti, Barsu, PSŽ, Real, klinci se šišaju kao njihovi igrači, nose njihkvw dresove ali što je svojevremeno kazao Kari Pešić kad je prvi put vodio Zvezdu" prvo budi Nemanja, pa Nedović" Nadimak pogotovo isforsiran ne znači da će biti vrhunski igrač, niko pa ni Maksimović. Setih se da su komšije imale" bugarskog bebeta" a lik nije znao da potrči.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...