Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Nemanja Matic domination: "Evo kako se Spajic iskupio za onaj kiks".

 

Ide usporeni snimak u kom Spajica pogadja lopta gde se ona podize taman koliko treba Mhitarjanu da uhvati volej, narodski receno - digao mu je. 

Edited by Markoss
  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

I na kraju Olajinka, prinudni wing back sa kontra nogom i napravi šansu 😄 

 

Oni su igrali koliko im treba, mi sa 30 metara od njihovog gola vraćali loptu golmanu. Daj barem jbt još neki šut sa distance, svi će kažemo bravo i da ode 5 metara od gola, bolje nego da je vraćaš Spajiću i rizikuješ haos.

 

Fora je što nemamo koga da ubacimo umesto Olajinke bez da se menja formacija.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mister-no said:

Forumaš zadnji vezni se teleportovao iz 1991. direktno u 2024. Drugo objašnjenje nemam.

Ne znam ,imam nekako utisak da smo hrabriji,odlučniji,otresitiji da probamo nesto i da odigramo d abi bili bolji,opasniji.

Usled nekog respekta ili straha pravimo greške i iz toga sebi velike probleme .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta znam, nije bilo tako lose u prvom poluvremenu. Malo srece, a malo i ne. Igramo, nije samo da gledamo u njih sta rade sa loptom. Igramo koliko se moze. U skladu sa kvalitetom. Videcemo koliko cemo snage imati za dalje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Paradoksalno je da su naši najbolji igrači oni koji su i najmlađi, Maksimović i Điga, i igraju kao da u nogama imaju 10 sezona u LŠ. Sa druge strane, oni najiskusniji (Krunić, Spajić, Elšnik, Olajinka) su ubedljivo najgori, usrali su se i prave greške na nivou kadeta.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Inter igra u 2 brzini, likovi odradjuju utakmicu

Pa dobro, ovo je sledeci nivo igranja LS.

prvi smo videli vec, punjenje na svakom jacem gostovanju.

 

ako te neko odradjuje sa 1:0 to je sasvim ok i korak napred je u odnosu na to da te odradjuje sa 6:1

 

ovde mozes necemu i da se nadas

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta, velika šteta za ovaj primljen gol iz gluposti…Dobro pripremljen meč i jedno od bolje odigranih poluvremena naše ekipe u LŠ. 
Bilo je i šansi, uz malo sreće mogli smo postići i gol. Nadam se golu i nerešenom. Momci svaka čast!

 

Djiga sjajan opet, čovek je zver. Maksimović će biti odličan igrač!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sasvim dobro poluvreme ako se uzme u obzir razlika u kvalitetu. Inter gotovo sve sto je napravio je bilo posle nasih gluposti i gresaka koje su nedopustive za ovaj nivo.

 

Nama protivnici sad vec u nizu svesno ostavljaju puno prostora po levoj strani za Olajinku. Benfika, Partizan, sad Inter. Kad imas igraca po boku koji nikakvu razliku ne pravi onda je za protivnika to zicer da njemu daje prostor, a gde je najopasnije da se skupi. Bukvalno bolje Rodic da igra umesto Olajinke jer je bar levonog i zavrnuce koju loptu u kazneni prostor. Mada se ja nadam Radonji.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Zadnji vezni said:

Mi smo sporiji,slabiji u duelu,tehnički nepotkovaniji i kao takvi je dobro što smo ovde samo zarad love i izloga igrača za prodaju.

Inače smo kvalitetom 6 stepenika ispod.

 

A šta je šest spepenika ispod LŠ ?

Kup Ekrema Jevrića?

Mi imamo tim za šibanje u LE i to je to ...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Pa dobro, ovo je sledeci nivo igranja LS.

prvi smo videli vec, punjenje na svakom jacem gostovanju.

 

ako te neko odradjuje sa 1:0 to je sasvim ok i korak napred je u odnosu na to da te odradjuje sa 6:1

 

ovde mozes necemu i da se nadas

Igramo 11 na 10, Arnautovic je sramotan. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...