Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Ovi i da nam predaju loptu na centru mi ne možemo da organizujemo tranziciju i da ugroziđo gol nikad.

Jer smo spori,jalovi ,bez kretnje bez lopte i da se pridodaju napadu ostali iz veze treba nam 3 minuta.

Mi smo za Evropu u drugoj brzini.

 

Što je najgore Benfika vodi 2-0 a ne igraju Ama bas nista.Kurčina.

Ali jbg tu je Krunić Rade.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nikola said:

Izvini ako sam te povredio.

Nisi, ali ako si bivstvovanje ovde posvetio objašnjavanju kako je Zvezda kriminalna državna tvorevina bez imalo sportskih uspeha, onda bi morao da znaš da nije ostalo još osam nego sedam utakmica koje nam je omogućila država. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ko bi reko da će leta gospodnjeg 2024.godine, izlaskom iz igre izvesnog Ognjena Mimovića (dečku svaka cast za ono sto pruža) da se igra poptuno raspadne, jer pazi sad, igraš LŠ sa 2 cela beka. 65 mil budžet, pa koliko ti treba da imaš rezervne bekove, 500mil???

Neozbiljno totalno.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zadnji vezni said:

Ovi i da nam predaju loptu na centru mi ne možemo da organizujemo tranziciju i da ugroziđo gol nikad.

Jer smo spori,jalovi ,bez kretnje bez lopte i da se pridodaju napadu ostali iz veze treba nam 3 minuta.

Mi smo za Evropu u drugoj brzini.

 

Što je najgore Benfika vodi 2-0 a ne igraju Ama bas nista.Kurčina.

Ali jbg tu je Krunić Rade.


Istog sam misljenja, zato mi je i krivo. Da nas odvaljuju, pa i da kazes.
Nasi ko mrtvi umorni, plus koncepcijski lose, kao da su izasli bez ikakvog plana.

Link to comment
Share on other sites

Čestitke Terzi i upravi.

Od 42 igrača imamo dva beka.

Jedan se povredio,došlo do po eranja igrača i linija i mi se apsolutno raspali.

Rade smešan,Dalsio još smešniji.

Pomeranjem Elšmika na beka uži uvodjenjem ovog uplašenog bezveznjaka ,ne možemo da prismrdimo.

Daj Radonju ili milsona .

Od ovog mučenog Dalsia bolje da je ubacio Ilića ili Kangu.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Ajde da se presaberemo malo, mozemo ovde da izjednacimo nisu oni nesto.

Bas boli kolko smo neuigrani.

Pa i ne moraju da budu. Dovoljno je da čekaju naše greške, koje su sigurica. Kod drugog gola su bar četiri igrača pre faula imala loše reakcije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dzistrou said:

Silas odličan na poziciji Van la Pare.

 

Ma da. Čovek treba da uzme loptu, predribla četiri igrača sve sa golmanom i ušeta se u gol jer nemamo sredinu ali su nam zato bekovi mrak mrkli. Klasična Milojeva utakmica u EL.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bejn said:

 

Ma da. Čovek treba da uzme loptu, predribla četiri igrača sve sa golmanom i ušeta se u gol jer nemamo sredinu ali su nam zato bekovi mrak mrkli. Klasična Milojeva utakmica u EL.

Miloje igra i Euroligu znaci, koji car.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Realno šteta. Nisu ni oni odigrali ne znam kako ali dovoljno. Nakon prvog primljenog gola, napali smo muški. Greške i promašaji koje LŠ ne prašta kao i povreda Mimovića su nas totalno izbacili iz ritma. Ako damo brzo gol, verujem da možemo da se pošibamo do kraja. Koncentracija mora biti na vrhunskom nivou.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Cascavali smo ih i kapom i sakom. Greske u predaji lopte ne prolaze ni na mnogo nizem nivou…

Nazalost, Benfika nista nije igrala… 

Da nismo cascavali, moglo je ovo ladno da se dobije.

Edited by Valensija
Link to comment
Share on other sites

Naravno da nisam gajio nikakav optimizam pred mec, i naravno da nisam razocaran, jer to je nemoguce kad znas da ti Terzic vodi klub.

Steta sto neko normalan nije na celu Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

Kod prvog gola je prvo Seol odreagovao mlako i umesto da uleti na loptu i izbaci je u aut pustio je da odskoči i da je uzme igrač Benfike. Onda je Krunić ispao još veći mlakonja. Kod drugog gola je, iz nepostojećeg faula nabijem te na tuki Oliveru, vrhunski gol dao Kokču u stilu Mihajlovića. Tačno je čekao Glazera i uhvatio ga na krivoj nozi, što ne umanjuje grešku Glazera.

 

Olajinka što pre napolje, bukvalno je uspeo da bude ubedljivo najgori pored toliko loših.

 

Btw, Kokču isti Majk Džejms jbt, kao da mu je brat blizanac.

Edited by Knipex
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovakve greške kod primljenih golova ne pravim ni ja sa ortacima n “terminu”.

 

Ovo što smo mi odigrali i pokazali u prvom poluvremenu nije ni za Kup Marinka Rokvića.

Očajni svi, počev od Glazera pa nadalje.

Link to comment
Share on other sites

Primljen gol nas je sasekao, I to primljen na onakav način, na to se nadovezala povreda, a potom tumbanje pozicija ,Elšnik na beku. 

 

Sramota partija Olajinke i Krunica. Ono je za ispisnicu iz kluba.

 

I sa svim problemima nije to delovalo toliko loše .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...