Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

43 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ovaj novi sistem prosto moli za neko nameštanje (ili bar igru u leru uz šarene sastave) poslednja 2 kola, jer je potpuno nebitno da li si 9. ili 16. na tabeli, kao i 17. ili 24. 

Za nas je vrlo verovatno nebitno, ali očekujem neobične rezultate posle Nove godine. 

Ne vidim zašto bi iko razmišljao o nameštanju? Prvo velike pare su u igri, drugo nije to Jelen super liga, pa da se namešta.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Don Juan said:

Ne vidim zašto bi iko razmišljao o nameštanju? Prvo velike pare su u igri, drugo nije to Jelen super liga, pa da se namešta.

Otkud to da se kod nas namešta? xD

 

Dobro, ne bukvalno nameštanje, više kalkulisanje, mešanje postave i slično. 

Toga je bilo i ranije, kad se npr obezbedi prvo mesto u grupi ili prolaz dalje, a meni se bar ovako čini da će biti izraženije sad. 

Mogu da zamislim Real ili Siti, kako posle 6 utakmica imaju obezbeđeno jedno od prvih 8 mesta i posvete se prvenstvu u tih mesec dana. 

Ali hajde, bumo vidli, nisam baš sve stavljao na papir i računao. 

Edited by Dropkick Murphys
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Evo za sve nas koji nismo shvatili kako funkcioniše novi format. U prilogu je jedna zajednička tabela. Prvih osam sa tabele idu u 1/8 a ekipe od 9 do 24 igraju 1/16. S tim što ekipe od 9 do 16 mesta imaju prednost i igraju revanš utakmicu na domaćem terenu. Od 24 do 36 mesta ekipe ispadaji iz LŠ. 

Ovo je pravi primer formata gde glasi ona,, bitna je samo ona sledeća". Ne zavisiš ni od koga, zavisiš samo od sebe i rezultata koji sam napraviš. Na osnovu toga bićeš i na takvom mestu na tabeli. Nije da nemamo šanse ali ovde je svaki bod bitan. Moja procena da ako hoćemo u od 9 do 24 mesta moramo da imamo najmanje 10 do 15 boda. 

 

Samo osvrt na ovo, na osnovu analiza prosecan broj bodova koji je osvojio tim koje zavrsio kao 24. je 7.6. 

 

Sa 8 bodova si prilicno siguran za prolazak, a i 7 je okej.

 

Za prolazak nam treba minimum 4 boda do Nove godine, posle imamo PSV kuci i prokleti Jang Bojs u poslednjem kolu.

 

Zato je utakmica u cetvrtak mnogo bitna, jer nam je uz Stutgart kuci najveca sansa za neki bod u prvih 6 kola.

Edited by Itachi Uchiha
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Arsen10 said:

Najjači smo na svetu, nije ni krenula LS, imamo sve kalkulacije i projekcije...

EL je mala beba, tamo čekamo februar i seriju 8:0 za prolazak u play in.

To je kod nas Cigana tradicija, čim počne LŠ ili LE najmanje, kreće "Cigani lete u nebo", ali nažalost vrlo brzo sledi nastavak u vidu "Skupljača perja".

Nikada nećemo naučiti.

 

Jednostavno se treba opustiti i uživati u utakmicama, ako prođemo dalje, što je u rangu naučne fantastike, super, ako ne, opet super. 

 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Cavani said:

Medjutim od tog trenutka koji si naveo ili nesto kasnije su tokovi novca zatvoreni, o dugu se vise i ne prica.

 

Možda se ne priča o dugu, ali imamo redovne bisere poput toga da ne treba da se smanjuje rashodna strana već treba da se povećava prihodna strana. A prihodna strana ne može da se uveća dok se ne uveća rashodna ali ne u trošak nego u investiciju.

 

22 hours ago, suptil said:

Kad se setim kako su grobari socno pevali "K... nestaje, K ... gasi se" uopste me ne dotice stanje prekoputasa. 

 

Evo ja iskreno ne želim gašenje FKP. Ovako je mnogo bolje.


P.S. Je l' ima neko informaciju ko je Vuk Bogdanović i kako se konstantno s vremena na vreme pojavljuje u prvom timu na Transfermarktu? Znači dečko je dva puta dolazio, odlazio u Vojvodinu, na dve-tri pozajmice bio bez da se ikada ime pojavilo na spisku za pripreme...Novi Mijović, koji je i dalje u klubu ako niste znali.

Link to comment
Share on other sites

Nasi rivali iz grupe YB i Psg porazeni od Aston Vile i Juvea. Ispratio sam YB, ne treba da zavara rezultat 0:3, prvih pola sata su bili odlicni, izasli visoko i igrali presing. Nisu realizovali bolju igru u tih prvih pola sata, primili su gol i onda je kvalitet Vile dosao do izrazaja. Bice bas tesko uzeti bodove tamo, meni oni deluju bolje nego prosle sezone ako uzmem u obzir danasnji mec i dvomec sa Galatom. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Nasi rivali iz grupe YB i Psg porazeni od Aston Vile i Juvea. Ispratio sam YB, ne treba da zavara rezultat 0:3, prvih pola sata su bili odlicni, izasli visoko i igrali presing. Nisu realizovali bolju igru u tih prvih pola sata, primili su gol i onda je kvalitet Vile dosao do izrazaja. Bice bas tesko uzeti bodove tamo, meni oni deluju bolje nego prosle sezone ako uzmem u obzir danasnji mec i dvomec sa Galatom. 

Do januara cemo se i mi podici. Korak po korak samo.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, СтелаРоса said:

Nasi rivali iz grupe YB i Psg porazeni od Aston Vile i Juvea. Ispratio sam YB, ne treba da zavara rezultat 0:3, prvih pola sata su bili odlicni, izasli visoko i igrali presing. Nisu realizovali bolju igru u tih prvih pola sata, primili su gol i onda je kvalitet Vile dosao do izrazaja. Bice bas tesko uzeti bodove tamo, meni oni deluju bolje nego prosle sezone ako uzmem u obzir danasnji mec i dvomec sa Galatom. 

Jel si video golove?

Prva dva primljena gola amaterska. Prvi gol posle kornera igrac prima loptu u sesnaestercu sam kao duh u krugu od 5m, primiruje loptu, namesta se neometan i rutinski salje volej po zemlji u gol. Drugi gol jos gori, odbrambeni igrac u punom sesnestercu vraca loptu svom golmanu, igrac Aston Vile lagano sece i daje gol. 

Ako negde imamo sansi na strani onda je to tu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Nasi rivali iz grupe YB i Psg porazeni od Aston Vile i Juvea. Ispratio sam YB, ne treba da zavara rezultat 0:3, prvih pola sata su bili odlicni, izasli visoko i igrali presing. Nisu realizovali bolju igru u tih prvih pola sata, primili su gol i onda je kvalitet Vile dosao do izrazaja. Bice bas tesko uzeti bodove tamo, meni oni deluju bolje nego prosle sezone ako uzmem u obzir danasnji mec i dvomec sa Galatom. 

Ne postoje grupe

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

Milan rutiniramo, Stutgart zajebaniji nego sto sam mislio

Tu sledi osveta Silasa 🙂

 

Mi ako prekosutra nekako dobijemo bicemo u finoj poziciji jer sa svima moze da se igra osim sa Interom i Barsom koji su po meni bas nekoliko klasa iznad nas. Oko 9 boda ce trebati za prolaz u 24.

Link to comment
Share on other sites

Ono juče je mom mišljenju bio poraz trenera. Izaći u formaciji koja očigledno nije uigravana dovoljno, bez jasnog plana i sa mizernom mentalnom pripremom je očigledan put do one katastrofe. Samo pokazuje koliko je trener bitan i da je vreme da se izdvoje milionski iznosi za tu poziciju. S tim što ne treba odustati posle prvog promašaja i vratiti se proverenim lokalnim izborima. Imamo manje-više zagarantovano učešće u LŠ ili LE i dovoljno novca da privučemo neke perspektivne trenere. Treba skauting okrenuti i na tu stranu i imati neka rešenja spremna kada MIlojević ode.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Imam neki lep osećaj za četvrtak. Nekako odavno nismo imali,, veliku" pobedu na Marakani. A kao poručeno dolazi nam možda i najpoželjniji rival trenutno. Kad kažem najpoželjniji ne mislim na kvalitet jer i te kako odskaču u odnosu nas. Mislim na to da se tek uigravaju, da se još nisu pronašli, promenili su trenera pre nedelju dana. I kao takvi dolaze na prepunu Marakanu, mi smo,, ubrzali" ekipu dovođenjem Silasa i Radonje i sve sigurnije izgledamo na terenu. Baš imam neki dobar osećaj. ❤️

Edited by Čočo
  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...