Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

43 minutes ago, quentin said:

Pomalo zavidim ljudima koji na forumu šire relativan optimizam.

Pravo da vam kažem, biću prijatno iznenađen ako izvučemo više od dva do tri remija u ovim utakmicama.

Pa iskreno niko ne ocekuje da cemo proci, dovoljno da se ne obrukamo, po meni svaka pozicija iznad 30. je ogroman uspeh. Mi smo u rangu po vrednosti tima sa 4 ekipe Dinamo, YB, Sparta, Sturm dok smo dosta skuplji od Slovana ostale ekipe su sve skoro minimalno duple skuplje. Dovoljno je sto smo se plasirali i sto smo deo ove istorijske sezone opet kazem svako mesto iznad 30. je ogroman uspeh.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ludilo je da smo ušli LŠ i da neće dovesti još jednog beka. Čak ni kvazi bekove kao što su Stojić i Mijailović nemamo više u timu. Spominjanje 16-šnjeg Avdića je neozbiljno.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Nini3112 said:

Navodno ce Hwang ostati i nece biti dolazaka

To bi bio mozda i najbolji scenario


To bi bio dobar scenario, jedino bolje od toga je da dođe levi bek na ovo postojeće (to bi bio idealan scenario).

 

Onda lepo uigravati kroz prvenstvo ovu postavu sto je počela protiv Bodea u sredu, uz malu izmenu Ilić/Glazer i eventualno Spajić/Drkušić. Da se lepo uigramo, da se naprave neki automatizmu u igri i Bog da nas vidi. 
Uz to deo uze rotacije da budu Jovanović, Dalsio, Ilić, Puma, Šerif čak nekad i u kombinaciji sa Duarteom kad ne možemo bunker da razbijemo tako lako. To je nekih 16-17 igrača u užoj rotaciji, milina.

Uvek po potrebi mogu da uskoče Sale, Kanga ili neko od ovih mladih da dobije šansu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakav je status kod Degeneka sto se povrede tice. A i van povrede ne znam jel se uopste racuna kao legitiman clan tima ili se samo ceka da mu istice ugovor na kraju sezone. Miloje ga svakako uvek cenio, svetsko prvenstvo je dobro odigrao kao desni bek, pa mozda i on moze da uleti kao bek kad Seol ili Mimovic ne mogu. Kod Avdica je @Markoss napisao da nece igrati do kraja polusezone, a posle takve duge pauze ce na prolece sigurno prvo preko Graficara da ulazi u seniorski fudbal.

 

Link to comment
Share on other sites

U slučaju povrede ili kartona Mimovića i Seola,tu je mučeni Rodić koji nije spreman ni za pola sata malo ozbiljnijeg fudbala,o LŠ da ne pišem.

Još jedan bek se mora dovesti.

Dzošua Brenet je slobodan igrač,njega smo jurili pre nekoliko prelaznih rokova.

Ne znam jel je odležao mesec dana na robiji.😀

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

Uzeta sezonska i za fudbal (i obnovljeno clanstvo - imao sam clanstvo bez sezonske prosle godine).

Sto je do mene, ja sam odradio. 

 

Sad samo da se ne poklopi nesto sa EL 🙂 

Uefa ima striktne termine sta nam dodele to nam je sto nam je oni ne menjaju nista ali EL ume da izajde u susret klubovima i da koriguje malo ili satnice a nekad i dane...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, suptil said:

Do ove godine plasman u LS donosio je neke poene za klupski koeficijent? Kakva je situacija sada  po novom sistemu?

Plasmanom u LŠ, dobili smo 6 bodova u startu...prošle godine se ulazak u LS vrednovao sa 4 boda. 

 

Kasnije se bodovi dodaju u zavisnosti od plasmana.

 

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Polivalentni Stevica said:

U slučaju povrede ili kartona Mimovića i Seola,tu je mučeni Rodić koji nije spreman ni za pola sata malo ozbiljnijeg fudbala,o LŠ da ne pišem.

Još jedan bek se mora dovesti.

Dzošua Brenet je slobodan igrač,njega smo jurili pre nekoliko prelaznih rokova.

Ne znam jel je odležao mesec dana na robiji.😀

 

 

Ovo je zapravo uslov da zaigra za nas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni to nema logike jer je Puma desno a Radonja vise levo krilo. I ako Necu volim ko brata pre sam za opciju da ostanemo na ovome a i cini mi se da je Olajinka pre svega defanzivnim partijama kupio mesto startera u Evropi kod Miloja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, suptil said:

Do ove godine plasman u LS donosio je neke poene za klupski koeficijent? Kakva je situacija sada  po novom sistemu?

Mislim da je Zvezda dobila bonus za plasman  u LŠ i bildovali klupski koeficijent. Zvezda je dobila +1400 poena ali ne znam dobro da tumačim ovaj stats. Onda je izgleda 0.500 doneo Radnički pobedom. Ne znam kako se remi beleži. Imaš ovosezonski koeficijent Srbije sa klubovima koji su ukupno ušli u takmičenje pa se bodovi i rezultat dele sa brojem ekipa koje ostanu i dokle doguraju. Tu je i ukupni nacionalni koeficijent.

 

 

 

Edited by božija noga
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, atmsfr lnČ said:

Pa iskreno niko ne ocekuje da cemo proci, dovoljno da se ne obrukamo, po meni svaka pozicija iznad 30. je ogroman uspeh. Mi smo u rangu po vrednosti tima sa 4 ekipe Dinamo, YB, Sparta, Sturm dok smo dosta skuplji od Slovana ostale ekipe su sve skoro minimalno duple skuplje. Dovoljno je sto smo se plasirali i sto smo deo ove istorijske sezone opet kazem svako mesto iznad 30. je ogroman uspeh.

Da, samo je to vrijednost nekih 35 igrača u kadru za neke ekipe, a nekima je vrijednost 22 igrača u kadru. Pa ti uzme prosjek.... Ja to gledam tako da uzmem prvog golmana i max još 23-24 igrača. I to je puno al ajde. Onaj 30. ne da neće vidjet teren, nego neće sjedit ni na klupi, a na gostovanja će putovat kombijem s ekipom. Zatim otkud je koja ekipa igra ulogu, Celticov lijevi bek je Škot koji vrijedi 7,5M (karijera Kilmarnock, Celtic), desni bek je Kanađanin koji vrijedi 8,5M (karijera MLS, Celtic). Zvezda bi trebala imat Cafua da joj beka procjene na 8.5M. Po meni se sa svima od Sahtjora na dole može igrati, ove od PSV-a do Red Bulla možeš iznenadit na svoj odličan, a na njihov loš dan. Od Benfice na gore piši poraz i okreni se obavezama u prvenstvu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...