Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Ja se sad stvarno nadam da necemo morati da prodamo Hvanga.

Ne pitamo se mi tu puno jer mislim da je spominjano da on ima izlaznu klauzulu ako dodje ponuda iz lige 5 da mu se nece stopirati transfer ako zeli da ode.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Abizolirni said:

prva postava skoro pa perfekcija. Slovenac malo brze da se oslobadja lopte i Mirkec da sam sebi kaze koji mi je q....

Igraci koji su usli u zadnjih 20 min. slaboooo osim Ilica.

 

Miloje "sisa" doktorski spremio utakmicu.

Dalsijo po meni bio odličan. Serif opet sa vrlo skromnom tehnikom, a Puma prečesto ušao u dribiling i nije koristio svežinu da prolazi po desnoj strani. Ali su se i Serif i Puma borili maksimalno. 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaista je Miloje takticki odlicno pripremio mec, bas kako ume upravo u playoff modu. Prosto ih je procitao i odradio, deluje ostavio prostor, a ustvari protivnik nije uopste ostvario bilo kakvu prednost, nije imao ozbiljne sanse.

Cestitke na plasmanu medju najbolje ekipe, tamo jako tesko mozemo do pozitivnih rezultata, ali zasluzeno je Zvezda u Ls, nema sta.

Borba je veceras bila velika i tu nista ne moze da se zameri ovim momcima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nikola said:

Ja se ne plasim da kazem sta mislim. I dalje tvrdim da su oni jaca ekipa sa skromnim budzetom. Uhvatili smo ih na buku vrucinu individualni kvalitet nekolicine i ogromnom zeljom.  U prvom mecu su mogli da nas rese ali nisu i obilo im se o glavu. Poklopilo se i igramo u ls. Uzivajmo.

 

Definitivno su uigranija ekipa od nas,sa glavom i repom, ali individualno nisu bolji...

Inače ti skandinavski klubovi znaju da se poprilično pogube na gostovanjima,evo i Midtylland ispade od Slovana i ako je Danska liga prilično bolja od Norveške a Slovačka je krš kao i naša ...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, BattleBender said:

Btw Hvang je najbolji fudbaler u srpskom fudbalu od momenta kad su prodati Savicevic, Prosinecki, Jugovic i Mihajlovic.

Bolji od Ramba Petkovica, Kovacevica, Save Milosevica, Perice Ognjenovica, Dejana Stankovica, Mateje Kezmana, Nemanje Vidica...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, BattleBender said:

Btw Hvang je najbolji fudbaler u srpskom fudbalu od momenta kad su prodati Savicevic, Prosinecki, Jugovic i Mihajlovic.

 

Za mene je to Marko Marin ali manje bitno.

 

Kao sto sam pisao i posle prve utakmice, Bodo simpaticna ekipa i svo postovanje za njih. Retki su klubovi koji imaju takvu politiku i zbog toga kapa dole ali su dosta slabiji od nas a sad sto smo prvu odigrali kako smo odigrali je druga stvar.

 

Momcima svaka cast na prolazu pa ce nas uveseliti sa jos 8 utakmica lige sampiona.

 

Ocekujem prodaju Djige jer je doveden Drkusic (verovatno ne bez razloga) a za Hvanga ako nadje dobar angazman verovatno ide.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Nikola said:

Ja se ne plasim da kazem sta mislim. I dalje tvrdim da su oni jaca ekipa sa skromnim budzetom. Uhvatili smo ih na buku vrucinu individualni kvalitet nekolicine i ogromnom zeljom.  U prvom mecu su mogli da nas rese ali nisu i obilo im se o glavu. Poklopilo se i igramo u ls. Uzivajmo.

 

visoka trava, neravan teren , veci teren nego u Bodo-u... uvek je nešto jbg. 

 Mogli smo i mi njima da damo jos koji veceras, fudbal je to :classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

Ajmoooo cigani, nananananana ligaaaa šampionaaa, liga šampiona!
Kakvo lepo veče na našoj Mari uprkos kiši, bajka! 😍🥳

 

Čestitke igračima i stručnom štabu na odličnoj pripremi i sprovedenom planu utakmice gde je svako dao svoj doprinos. Jako dobro odigrana utakmica od presinga, anticipacije, kretnji pa na dalje.

 

Idemo breee, svaka čast svima! Veliki smoo 💪🔴

 

Edited by Taratarn
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Bolji od Ramba Petkovica, Kovacevica, Save Milosevica, Perice Ognjenovica, Dejana Stankovica, Mateje Kezmana, Nemanje Vidica...

Bolji od onoga sto su bili pomenuti  tokom igranja ovde, ne pricam za ono sto se desavalo posle kad su otisli iz nase lige.

 

Ko god da se pomene, samo nekakav vakum prajm, par utakmica pred prodaju mogu da se porede sa ovim sto Hvang igra god dan.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ovi jaci od nas?

Batali brate tu vodu. Nemoj se ljutis ali dosta smo kvalitetniji od ovih.

Da nismo promasili taktiku u prvoj, dobili bi i tamo.

Reci to Romi, Dinamu Zagreb, Seltiku, AZ-u, Besiktasu i ostalima, koji su svi redom gubili tamo od kojih neki i ubedljivo.

Nije promasena taktika, dobili smo rezultat koji nas je odveo dalje.

Nismo igrali protiv Javora.

Neverovatno da se i dalje nalazi nacin da se kenja Miloju. 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Juan Pablo Montoya said:

 

Uz dosta srece.

Moje misljenje ostaje. Ovi nisu bolji od nas.

Covek ima 13/13 protiv mahom jacih protivnika od sebe, bice da ima nesto i do znanja.

Argument srece je na nivou osnovne skole, Treceg oka, NLO otmica i ispijanja piva ispred prodavnice.

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Nikola said:

Ja se ne plasim da kazem sta mislim. I dalje tvrdim da su oni jaca ekipa sa skromnim budzetom. Uhvatili smo ih na buku vrucinu individualni kvalitet nekolicine i ogromnom zeljom.  U prvom mecu su mogli da nas rese ali nisu i obilo im se o glavu. Poklopilo se i igramo u ls. Uzivajmo.

Uhvatili smo ih na vlažnost vazduha i pravac vjetra

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Uz dosta srece.

Moje misljenje ostaje. Ovi nisu bolji od nas.

 

 Kako bi inace Milojevic drugačije prosao u dvomeču ..  uz dosta srece I zato sto ga je usralo. Ne svojom zaslugom naravno :wink2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ovi jaci od nas?

Batali brate tu vodu. Nemoj se ljutis ali dosta smo kvalitetniji od ovih.

Da nismo promasili taktiku u prvoj, dobili bi i tamo.

Timski i taktički ne individualno.  Nemaju oni te pare za bacanje na fudbal da plate nekoliko miliona npr. pa da ubodu 2/6 igrača. Od onoga što imaju prave neki sistem i opet deluju konkurentno u evropi i zato moja fascinacija njima. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Fat Zadd said:

 

 Kako bi inace Milojevic drugačije prosao u dvomeču ..  uz dosta srece I zato sto ga je usralo. Ne svojom zaslugom naravno :wink2:

Večeras je odlično pripremio meč, odlične i pravovremene izmene i nadam se da će sad kad nam je dokazao da može da uđe u LŠ tako što će nadigrati protivnika nastaviti sa pristupom kao u ovoj utakmici. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Cavani said:

Jel mozemo sada da napravimo konsenzus da svako ko Miloja zove Sisoje, vredja i omalovazava, da je glup ko noc i da nema pojma o fudbalu.

Covek je bukvalno zasluzio spomenik ispred kluba da mu se podigne.

Ja bi ih udaljavao sa foruma al ima tu mnogo ovih moderatora u toj grupi😀

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...