Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Odraso sam u zvezdaskoj porodici, navijac sam Man Utd, ta dva kluba ne samo da imaju ogroman broj fanova (pa mora da ima dosta idiota) ali i sam arhetip je gadan. Oba arhetipa su gadna. Jedina uteha je da ima gorih (kkp i Liverpool).

 

Kako treba da vam se isere u usta Milojevic...

 

Srbi očekuju da u sred Srbije padne sa kruške Pep Guardiola, Ancelotti ili SAF i da treniraju Zvezdu 15 godina za 300k godišnje.

 

Lik zasluzuje spomenik ispred Rajka Mitica.

 

 

Edited by BattleBender
  • Like 22
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Cavani said:

Vidim da je popularno Miloje/Sisoje i slicna omalovazavanja Milojevica.

Miloje zasluzuje respekt iz prostog razloga jer je najuspesniji trener Zvezde u poslednjih 30 godina, jer ima 12/12 u eliminacijama i to protiv tezih protivnika od sebe i ima 100 posto u prvenstvu, uz veliku marginu uspeha. To je covek koji nam je doneo Krasnodar, Salcburg, Kopenhagen i ostale uspehe. Secam se licno Krasnodara, posle prve utakmice gde su nas oducili od zivota prvi nisam verovao, secam se i slavlja posle.

Igra nije uvek bila leprsava, mozda je vreme pregazilo njegov stil, vise nema svojih talija u prajmu u vidu Borjana, Kange i ostalih, ali je covek koji zasluzuje postovanje za ono sto nam je doneo.

Kao covek je miran i odmeren sa gospodskim manirima, nikad ni jedna ruzna rec o protivniku, jedina mana koketiranje sa strankom.

Hocu da kazem da treba malo vise respekta i vere u Miloja, veceras idemo na 13/13 i pokajanje nevernika.

 

I bi 13/13, jos jedan trk i suze velikog Miloja, 3. Liga Sampiona doneta klubu.

Mislim da je ovaj covek zasluzio postovanje od svakog ko se predstavlja kao Zvezdas.

 

FB-IMG-1724878943243.jpg

❤️

 

  • Like 27
  • Love 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/21/2024 at 12:56 AM, diego said:

To sto je Bahar imao bolje izlete u Evropi (gde i dalje nije nista zapazeno uradio) u odnosu na Milojevica, a Zvezda daleko lose i nesigurnije delovala u domacoj ligi u odnosu na vreme od kad je Milojevic ponovo dosao, deluje kao kad bi hvalili kucu koja ima velelepnu terasu na trecem spratu, a temelj se odronjava i propada, u odnosu na neku stabilniju koja ne izgleda tako lepo. Milojevic je doveden pre svega da ucvrsti dominaciju u domacoj ligi, i tu je napravio kosmicki pomak u odnosu na Bahara gde je Zvezda delovala klimavo kao babin zub protiv svakog protivnika u domacoj ligi. Evropa je samo bonus, 

Miloje doktor

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Henry Chinaski said:

Bravo, jedna od boljih naših utakmica u kvalifikacijama. Od prve minute napad, broj šuteva, pasova, kornera, svaki statistički parametar na našoj strani. Moram da odem veliko poštovanje Miloju, iako sam sumnjao

 

Pasova su imali daleko više, ali kad se sve sabere bolji smo tim. Odlična naša utakmica protiv protivnika koji nije naivan. Bravo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Herojska partija, bravo momci. Spajic majstorski pogodio.

Miloje pustio Dejana i ostale, video da nemaju pojma, pa se vratio da im pokaze kako se ulazi u LS.

Bez Rodica, Srnica, Kange, Gabeljica, Kataija, Micka i ostalih koji su se trudili da Zvezdu uvek bace na dno, evo sada nije bilo u timu takvih majstora.

Hvala Bogu, nadam se da ce se nastaviti bez slicnih, ja presrecan i ponovo napaljen na fudbal.

Duarte bas bas ono bas dobar spic, Hvang i Djiga ls kvalitet

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Volter said:

 

Pasova su imali daleko više, ali kad se sve sabere bolji smo tim. Odlična naša utakmica protiv protivnika koji nije naivan. Bravo!

Da tek sad vidim na rezultatima. Pomešao sam na kraju, a i pivo je doprinjelo tome 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miloje danas 10/10. Sastav po meri kako treba bez neke improvizacije i ofanzivno tačno koliko treba. Posle 2-0 nije ubacio stopera za napadača i nismo igrali totalni bunker nego izmene po poziciji i preopoznao da je Dalsijo bitan da stabilizuje sredinu a da Ivanic ide na levu stranu. Tako smo zaustavili mali nalet Boda posle 2-0. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Fantasticna utakmica, jedna od boljih evropskih u poslednjih par godina. Ovaj tim je napravljen od igraca kojima vise odgovara da imamo loptu u nogama i napadamo, a ne da se branimo. Rezultat iz prvog meca je postavio utakmicu tako da moramo da napadamo i to smo uradili kako treba. Dosao je do izrazaja i nas veci kvalitet, videlo se veceras da Bode nije toliko strasan protivnik.

 

Cestitke Milojevicu, nastavio je niz prolazaka u nokaut utakmicama kvalifikacija. Ispravio je greske sto se tice sastava iz prve utakmice, nije kalkulisao, poslao je ekipu na teren da pobedi dva razlike i to je uspelo. Odlicne su bile i izmene, tacno kada i kako treba. Iako je Serif komedija, njegov ulazak je mozda bio i kljucan da se otrgnemo od inicijative protivnika. Duarte je fizicki pao jer je mnogo pretrcao, Serif je usao da nastavi da trci, juri i pritiska ih odmah u prvoj liniji izgradnje napada i to ih je poremetilo. 
 

Djiga i Spajic su izdominirali, svaka im cast!

Edited by СтелаРоса
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...