Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, strah od vozova said:

Kad god krenu sa ovim pricama kako su slabi pa se ne racuna pobeda, ja se setim kako i dan danas vole da podsete na +41 protiv naseg tima koji je bio u rasulu, a kod nih Veseli, Gist, Dzavai, Dzerals... 

 

To ti je bukvalno to isto, samo sad u fudbalu i na njihovu štetu.

 

Tada mi nismo imali za hotelske troškove, danas njima prodaju najbolje a dovode škartove. Isti tip ljudi to radi, samo drugačije obojen.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MarkoKep said:

Možda je prosto u ovome problem, u današnje vreme svi smo zavisnici od telefona, skrolovanja, društvenih mreža, velike količine lako dostupnih informacija pa više nemamo fokus kao nekad za praćenje utakmica. I kako onda da se obraduješ golu ako nisi uopšte fokusiran na gledanje utakmice.

 

Ima i toga ne sporim. U toku derbija sam se dopisivao sa mojom intimnom prijateljicom Šarliz Teron i to mi je bilo važnije od derbija. :smiley53:

Link to comment
Share on other sites

Rutiniranje. 

 

Konacno smo odigrali derbi bez taktiziranja, ali sa mudima i samopouzdanjem u smislu - sad cemo da vam pokazemo. Znaci i mnogo sto Stanojevic bukvalno vise nije trener nego portparol kluba i bavi se svime osim svojom ekipom. Partizan nije ovoliko los, i nerealno je da covek jos veceras nije podneo ostavku. Nikakva ideja u igri, oni su bukvalno pustili nas da igramo, i po prvi put u xy derbija sam video da Partizan ne izadje visoko protiv nas. Zato su i prosli ovako.

 

Potpuno je kretenski da ti pustis Zvezdu da igra kako hoce, jer takva Zvezda moze Benfici da napravi 5,6 prilika. Ali ajde, to je njihov problem.

 

Maksimovic je odigrao savrsenu utakmicu, bukvalno me podseca na Modrica kad ga gledam, i potvrdjujem ono sto pisem - decko ima najbolju nogu u Srbiji. Dakle sut, pas. Na sve to je i pametan. Uvek me je brzina njegova plasila, ali bukvalno danas nije delovao da ic zaostaje u tom segmentu.

 

Endiaje je penicilin za ove stopere Partizana. Od obojice je i brzi i jaci. Markovic kakav god da je, daleko je bolji igrac od ovog malog Ilica, makar u ovom trenutku. Mujakic nije ni za OFK Beograd. 

 

Ipak, igrac utakmice za mene Elsnik. Bukvalno doktorska disertacija onoga sto se trazi od te pozicije i mnogo mi je drago sto je tako, jer sam ga i kritikovao. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MarkoKep said:

Možda je prosto u ovome problem, u današnje vreme svi smo zavisnici od telefona, skrolovanja, društvenih mreža, velike količine lako dostupnih informacija pa više nemamo fokus kao nekad za praćenje utakmica. I kako onda da se obraduješ golu ako nisi uopšte fokusiran na gledanje utakmice.

Ali zato na kosarkaskim derbijima koseve slavimo kao golove. Mogu se sloziti delimicno sa tobom, ali nije to glavni uzrok, nego vecini ovakvi derbiji sa Partizanom nisu dovoljno zanimljivi. Protivnik koji je vec porazen kako god da okrenes, danas i da je bilo 4:0 za njih ne bi se nista znacajno promenilo. Mozemo mi da ne volimo Partizan, pa i da ga mrzimo, ali je on vazan deo nase istorije, a srpski veciti derbi je jedan od najvecih u svetu i to treba postovati. Milojevic se glupira na konferenciji i prica o jakoj ligi, a liga je nikad slabija. Nema jedan igrac iz lige da se dovede da nam bude pojacanje. To vise nikome nije zanimljivo da gleda. A ne pomaze ni sto su se uprava i navijaci sa severa potrudili da otudje klub od "obicnih" navijaca. 

Link to comment
Share on other sites

Meni se Seol mnogo sviđa, jeste tanji u defanzivi, al' je ofanzivno bombonica - izuzetno komforan i miran sa loptom, odlična tehnika i osećaj za kombinatoriku i na malom prostoru - uvek tačan pas do saigrača nakon koga se često ponovo nudi kao opcija, solidan centaršut sa obe noge, dobar šut, može da igra uz levu aut liniju, uz desnu, da se uvlači u sredinu i kao double pivot i ofanzivnije u levom half space-u... Super ubod za 1.5 milion, a mislim da ćemo i na njemu fino zaraditi.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, СтелаРоса said:

Milojevic se glupira na konferenciji i prica o jakoj ligi, a liga je nikad slabija. Nema jedan igrac iz lige da se dovede da nam bude pojacanje. To vise nikome nije zanimljivo da gleda.

Liga svakako nije nikad slabija, eventualno bih mogao da razumem da si napisao da je slaba kao inače. To što je Zvezda odskočila usled priliva novca zbog rezultata u Evropi je sasvim normalna posledica. 

Edited by TB Told
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

To ti je bukvalno to isto, samo sad u fudbalu i na njihovu štetu.

 

Tada mi nismo imali za hotelske troškove, danas njima prodaju najbolje a dovode škartove. Isti tip ljudi to radi, samo drugačije obojen.

Ma da isto, samo sto njima placa drzava licencu za evropu vec 6 godina zaredom, dovode igraca za 1.5 miliona evra a sjedi na klupi, imaju 10+ stranaca od kojih mnogi imaju plate od 600k evra a ne vide terena (Kanute), a nama toliko cijeli igracki kadar plus strucni stab kostao.

 

Ali ne, bitno je da je sve to isto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Konačno smo potukli najvećeg rivala i prekinuli osmogodišnji post bez pobede u gostima.

I to na kakav način.Savršeno.

 

Šerif obožava derbije da igra,ogroman podvig je ostvario večeras.

Elšnik briljantan.

Mali Maksa biser,mislim da je ova utakmica pokazala da je prerastao Grafičar i da je vreme da dobije ozbiljnu šansu u Zvezdi,jer stvarno obećava.Što se kaže,odigrao je kao mator.

Bravo!

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

Znaci i mnogo sto Stanojevic bukvalno vise nije trener nego portparol kluba i bavi se svime osim svojom ekipom. Partizan nije ovoliko los, i nerealno je da covek jos veceras nije podneo ostavku. Nikakva ideja u igri, oni su bukvalno pustili nas da igramo, i po prvi put u xy derbija sam video da Partizan ne izadje visoko protiv nas. Zato su i prosli ovako.

Ne zajebavaj, ne da su losi, nego su go kurac, po talentu u sastavu su blizi BSK-u iz Borce nego Crvenoj Zvezdi.

Link to comment
Share on other sites

Ko večeras nije bio malo se zaj.ebao 😁....Moralo je jednom ovo da se desi...propustili smo prethodna dva derbija da na marakani da nesto ovako uradimo, gde smo stvorili sijaset šansi, ali večeras kad se po najmanje nadamo ipak je došlo.

 

Videlo se uživo da smo iznad njih, po trčanju, kontroli lopte, po snazi...Jedini pad je bio posle vodećeg gola, kada su imali šansu da se vrate, ali nakog toga kao i pre toga samo jedan se tim pitao.

 

Bravo za sve !!

Hit večeri...

Fizički nemoguće je, a znaš da želimo to, da hiljadu puta za minut , zvezdo postigneš gol... da vodimo 1000 nula, da nas ne stignu nikada, hiljadu prvi kada padne, neka poniste zbog ofsajdaa..

 

 

 

Edited by No name
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Igor_ said:

Seol igra sasvim pristojno, od kada sam procitao da Markos pise kako je on uzasan igrac, ja razmisljam dal gledamo istog igraca. 

 

Pa nisam ja apostol fudbala. Da jesam, ziveo bih od toga. 🙂

 

I Elsnika sam kritikovao, danas mi najbolji bio.

 

Svakako, i meni Seol sve bolji. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

 

Pa nisam ja apostol fudbala. Da jesam, ziveo bih od toga. 🙂

 

I Elsnika sam kritikovao, danas mi najbolji bio.

 

Svakako, i meni Seol sve bolji. 

Normalno jasno, ali nisi jedini na internetu koji ga je kritikovao, a tebe sam naveo zato sto mi je tvoj ceo taj upis bip jako zanimljiv, i sto cenim tvoje misljenje od ranije. 

 

Kako ti se cini Prutsev? 

Link to comment
Share on other sites

Milojević je pogodio sastav i izašao dosta hrabrije nego inače u derbijima. Istina je da Maksimović ne bi igrao da se Mimović nije povrijedio ali dobro je što se odlučio za njega a ne za Lekovića, Šljivića ili nekog trećeg. Osjetio je i da Endiaj bolji za ovu utakmicu od Duartea. Endiaj je ozbiljan fizikalac i radnik. Dobio je praktično sve duele i još uspio da postigne tri gola. 

 

I za mene je Elšnik igrač utakmice. Onako ljevonog podsjeti me malo na Fabijana Ruiza. Gazi sa loptom kad osjeti otvoren teren, jak u duelu, sa odličnim osjećajem za dodavanje. Fenomenalna partija. 

 

Mali Maksimović je prefinjen igrač. Lijepi mu se lopta za nogu, ima lucidnost. Brzina nije problem. Bila bi da je krilo, tu se traži jedan nivo više u odnosu na sredinu ali na ovoj poziciji desetke izgleda korektno u tom segmentu. 

 

Seol se meni dopada. Taktički i tehnički je na dobrom nivou. Smiren sa loptom u nogama, pronalazi dobra rješenja u igri. Sad baš da ima dobar centaršut to moramo da vidimo, jer nije toliko pokazao. Nije klasičan bek koji samo šparta uz liniju, voli da igra i kombinuje, da se uvlači u sredinu. Skoro kao vezni igrač ili libero. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja se samo nadam da je Milojević naučio lekciju. Ako je neko talentovan, ako je dobar, daj mu da igra bez obzira koliko ima godina, da li ima 17,20,35, nema veze.

 

Maksimović mora da bude u prvom timu, pošto boljeg nemamo. Kakab Grafičar, kakve pozajmice, kakva omladinska LŠ. Pusti dečka da igra.

  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne otkrivam toplu vodu ali je Silas bas pogubljen,gledao sam ga pre dosta u Stutgartu(ne propustam Bundes ligu) on je bio 10x bolji i u driblingu kao i u svemu ostalom,cini mi se da njemu ili fali puno samopouzdanja ili je zavrsio sa ozbiljnim fudbalom

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...