Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, Tom Bombadil said:

Čekajte bratja, nije valjda to sa prodajom Đige baš ozbiljno?

Sta je u Zvezdi ozbiljno osim kinte koja se potrpala po odgovarajucim dzepovima?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, L' Imperatore said:

 

Aha, znači nije bio nikakav matematički izračun, več je Hvang tako odlučio.

Uglavnom, složićemo se da se ne slažemo izgleda. Ja bi kapirao da je to sad bio neki frljav prečni pas u zadnjoj liniji, pa da je čovek presekao i otišao sa golmanom jedan na jedan. E takve greške su nedopustive. Ili recimo ono što je Seul uradio protiv Tekstilca.

Ovde ide pas prema napred. Rizičan, ali bi isto tako mogao dobro da se isplati da je prošao. Lopta presečena na 75 metara od gola. Tu je bolje pitanje naše odbrane u tranziciji, kako je dopustila da se ta polukontra stigne pred naš gol.

Greška je bila. Ne slažem se da je nedopustiva. A pohvalio nisam taj loše izveden potez, več ideju gde defanzvini red aktivnije učestvuje u napadu, pogotovo protiv bunker protivnika.

Slazemo se svakako da je Djiga dosta napredovao, neka ostane na tome posto se oko njegove tehnike ocito ne slazemo 😊

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tom Bombadil said:

Čekajte bratja, nije valjda to sa prodajom Đige baš ozbiljno?

Ja ne verujem da ce biti prodat pre kvalifikacija, mada se kod nas ne vuku uvek logicni potezi... Ne vezano za Djigu ja mislim da ni sam Mrkela ni Terza ne znaju sta raditi ako ne udjemo u LS niti sta raditi ako udjemo u LS

Link to comment
Share on other sites

Tekst je toliko ozbiljan (ako mislis na onaj iz informera) da u istom stoji da je Arnautovic prethodnih godinu dana igrao na pozajmici u Bolonji. Zapravo je pretproslu sezonu igrao u Bolonji, a proslu celu u Interu. 

 

Inace bi bio top pojacanje, jedino malo povrede brinu jer ih je nakupio u prethodnih nekoliko godina. 

Link to comment
Share on other sites

Када је тврдо и када је много непознатих, нема Терзе по Моцартима и осталим порталима, за неке интервјуе у форми романа из 7 делова.

 

Како изгледа задња линија Црвене звезде?

Где је задњи везни?

На шта личи овако напакован везни ред са 9 осмица на платном списку?

 

Невероватно је да ми ниједном немамо формирану екипу од 15-16-17 играча у последњој деценији, да неко нешто не крпи, неку позицију.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, BB7 said:

Када је тврдо и када је много непознатих, нема Терзе по Моцартима и осталим порталима, за неке интервјуе у форми романа из 7 делова.

Nemoj ni da daje intervjue ko boga te molim, kad god je dao intervju mi smo nedelju dana nakon toga izgubili

Link to comment
Share on other sites

Sta se cudite, odavno je FCKZ postala trgovinska radnja, kupi jeftino prodaj malo iznad kupovne cene. Vazno da se okrece, preliva, ugradjuje, lizu prsti. 

 

Sad je Djiga, na zimu ce prodaju Elsnika i tako u krug. Pravilo dva bonusa je i smisljeno samo radi toga, da se u izlog stave mladici borovi , da se sto pre prodaju. Nikakva vizija, nikakav dugorocni plan sta sa tom decom, sve na vrat na nos, kljucne odluke se donose u trenu, u zavisnosti od toga kakvo je stanje na trzistu i da li ima zainteresovanih kupaca. 

 

Bukvalno, ne razlikujemo se od Cukarickog, samo sto Terzic ne moze bas toliko da prodaje i kupuje koliko zeli, jer postoji navijacki puk i istorija kluba. Ali da se on licno pita, odavno bi FKCZ poslovala kao OFK. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jasna ideja oba tima u prvih pola sata. Bodo želi da gradi kroz posed i stvara pritisak na protivničku odbranu. Jagelonia svestno prepustila posed i čeka na kontre. Zasad bez neki pravih šansi na obe strane. Dok je posed otprilike 20-80

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fradler said:

Nisam optimista...

 

Nasa odbrana je presmesna, dace nam ovi 4 gola u dvomecu. Ostaje da se vidi mozemo li mi dati 5.

Ovi Poljaci se brane kuci? A gde misle i kad da napadnu. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se previše brinete. Gledaćemo totalno drugi dvomeč. Drugačije igraš kada druga ekipa ima više različitog arsenala od tebe. Rado ću pojesti govno ako nisam u pravu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja sam posle zreba rekao da Bodo nije naivna ekipa i da mnogo trce bez lopte, e sad ne treba preterivati i posle ove utakmice zakljuciti da ce nam dati 4,5 komada u dvomecu. Niti sam optimista niti pesimista ali ne treba suditi ni nama posle 3 kola prvenstva, pa valjda smo naucili da umemo posle mucenja na nasim livadama da odigramo totalno drugacije Evropske utakmice. Nece Bodu biti lako na Mari, ja se vise plasim da mi u prvoj utakmici tamo previse ne zabrljamo dok na Marakani ocekujem totalnu nasu dominaciju i vece i bolje ekipe od njih nisu znali da se nose sa pritiskom naseg stadiona...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Amigo21 said:

Ja sam posle zreba rekao da Bodo nije naivna ekipa i da mnogo trce bez lopte, e sad ne treba preterivati i posle ove utakmice zakljuciti da ce nam dati 4,5 komada u dvomecu. Niti sam optimista niti pesimista ali ne treba suditi ni nama posle 3 kola prvenstva, pa valjda smo naucili da umemo posle mucenja na nasim livadama da odigramo totalno drugacije Evropske utakmice. Nece Bodu biti lako na Mari, ja se vise plasim da mi u prvoj utakmici tamo previse ne zabrljamo dok na Marakani ocekujem totalnu nasu dominaciju i vece i bolje ekipe od njih nisu znali da se nose sa pritiskom naseg stadiona...

Nećemo mi tamo da zabrljamo. Miloje će postaviti autobus. Po tome je i poznat. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...