Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Ako izvučemo pouke iz ovog, ovo je dobar rezultat.

 

Katai i Endiaj napolje, Jovanović i Duarte in. Ovaj Panter takodje ne znam čemu služi.

Link to comment
Share on other sites

Kakav je seronja Milojević jbt. Kaže nije zadovoljan zalaganje u prvom poluvremenu i pošto ima širok roster igraće najspremniji i najborbeniji a držao je u igri Rodića do 84. minuta i Kataia do kraja utakmice... E živote :smiley26:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nije me previse pogodio ovaj remi, stvarali smo sanse, ali najvaznije je da smo vidjeli ko sta moze.

 

Duarte mora biti prvi spic, svugdje ga ima i ima osjecaj za odigravanjem za razliku od Serifa koji je dao gol opet dijelom tijela kojim se ne daju cesto golovi.

 

Jovanovic mali je opasan igrac, nadam se da ce malo da se smiri i unormali jer bi stvarno od njega ove sezone mogli dobiti dosta.

 

Glazer

Mimovic      Djiga         Spajic         Seol   

                    Hvang      Elsnik

Puma                    Ivanic                Milson

Duarte

 

Ovi bi po meni bilo idealnij 11 za kvalifikacije, a s klupe u zavisnosti od protivnika/meca/rezultata sansu da dobijaju Dalsio, Kanga, Katai, Jovanovic, Serif.

 

Link to comment
Share on other sites

Milojević klasična jajara. Pogubio se protiv mladosti. Očekujte rotiranje do besvesti. Covek nema startni tim.l o cemu da pričamo. Kakvu uigranosti da očekujemo.

 

Ilić danas levo krilo? Covek to nikad nije igrao.

.Puma igra desni krilo, a ne koristi desnu nogu? 

Katai 90 min...dajte mu sve rekorde ne se nosi više i on i onaj ko ga stavlja više u tim...Izveo Dalsija I uveo Micka??? 

Rodić I mimovic obojica zamenjeni, šta nam to govori o ova dva igraca, ako se tako mogu nazvati? 

 

Bata djoro ubacuješ Kangu da ti vadi dupe? Sram te bilo .

 

Kaze ziheras imam mnogo igraca , sad tek očekujte show...tumbanje i  rotiranje do besvesti.

  

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Мџе said:

Idemo dalje. Nema potreba biti fatalističan sada. Miloje je svaki put slabo kretao, 2017. protiv Irtiša i Floriane, 2018. protiv Jurmale i 2019. jedva protiv Surduve. Niko ne bi voleo da je on tu ali kad već jeste ne mora da znači apsolutnu katastrofu. Čekamo Tekstilac i da vidimo kako ćemo stajati taktički, ko će početi a ko biti na klupi tj. šta je Miloje izvukao od pouka.

Smatraš da pre ove utakmice nije moglo da se zaključi da Katai i Rodić ne mogu ni u kom slučaju da budu starteri niti zajedno na terenu?

Edited by TB Told
Link to comment
Share on other sites

Koja je fora sa Rodicem malo ko zna.

Uspeo je da upropasti toliko utakmica, da smeni toliko trenera, i jos uvek je nezamenjiv...

Nekad se nije prastalo Tutoricu, Djordjevicu...jedan los derbi, a ovaj nas zive sahranjuje vec 7 godina i nema nameru da stane.

Ako nekad resi sam da ode, Mimovic ce nastaviti njegovim putem, po principu "gde ja stadoh, ti produzi".

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Knipex said:

Kakav je seronja Milojević jbt. Kaže nije zadovoljan zalaganje u prvom poluvremenu i pošto ima širok roster igraće najspremniji i najborbeniji a držao je u igri Rodića do 84. minuta i Kataia do kraja utakmice... E živote :smiley26:

Hahahahah najbolji trener u istoriji Zvezde 'nate!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ponovo se kao prošle godine komplikuje početak prvenstva i daje veštačko disanje komšijama. Potpuno isto kao prošle godine, mi kikisramo oni dobijaju zamah posle lošeg izdanja u evropi.Bravo. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

Jovanovic najbolji igrac Zvezde.

Kakav je po tebi Ilić sa ponašanjem? Nekako mi na terenu deluje  drsko i prepotentno. Sad da li zbog prevelike zelje da se dokaze odmah od starta ili sta vec. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TB Told said:

Smatraš da pre ove utakmice nije moglo da se zaključi da Katai i Rodić ne mogu ni u kom slučaju da budu starteri niti zajedno na terenu u bilo kom slučaju?


Naravno da je moglo, mislim isto što i svi. Samo pokušavam da se nadam da će biti bolje, da nije toliko glup.
 

Biće jako loše ako plej-of dočekamo sa novim trenerom. Ove godine se igra 8 utakmica u LŠ, sa tri ekipe protiv kojih možemo da se nadamo pobedi, moramo da udjemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav smo ocaj na oba beka jel realno.

 

J.ebes kiks , vec mi je nemoguce da Vojvodina iskopa bombu od lijevog beka , mi 7 godina gledamo kako se Roda rastavlja od zivota.

Link to comment
Share on other sites

Nema ozbiljnog fudbala dok su u timu rodić i katai, jednostavno oni nemaju šta da traže na terenu u dresu Zvezde. Miloje nema tu snagu da ih skloni iz ekipe, plaši se da ga ne smene pošto imaju uticaj kod uprave.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, No name said:

Puma igra desni krilo, a ne koristi desnu nogu? 

 

Realno, ovo nema veze. Robben ni gas nije stiskao desnom nogom, pa je opet pravio dar-mar po desnom krilu. Znači može se, ali ne na ovakav način. Što znači da se kod Pume ipak radi o upitnom kvalitetu, a ne o tome što igra na ovoj ili onoj poziciji.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Koja je fora sa Rodicem malo ko zna.

Uspeo je da upropasti toliko utakmica, da smeni toliko trenera, i jos uvek je nezamenjiv...

Nekad se nije prastalo Tutoricu, Djordjevicu...jedan los derbi, a ovaj nas zive sahranjuje vec 7 godina i nema nameru da stane.

Ako nekad resi sam da ode, Mimovic ce nastaviti njegovim putem, po principu "gde ja stadoh, ti produzi".

Fora je u tome što je ortak sa terzicem, što je postao "graditelj" po Bgd. Unakazio nas je kad god je mogao, što u prvenstvu (derbi) , što u evropi ( Milan) ovako iz glave.  

 

Mimovica neko gura i to je jasno. Za ono što on igra se dobija ispisnica. Još na pripremama je pokazao raskoš i onaj ringispil protiv argentinaca u prvih 5 min. Samo to da ljudi pogledaju i sve će biti jasno.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovi su imali 2 šuta u gol i dali su nam 2 gola i to je već simptomatično za ovaj tim Zvezde. Da imamo trenera kao što nemamo neko bi morao da se zamisli nad tim. 

 

Sa druge strane mi smo imali 32 šuta a postigli 2 gola pa je i ovo tema za razmišljanje.

 

Izgubili smo 2 boda ali ne opterećujem se tim. Najbolja smo ekipa i to ćemo pokazati. Titulu ne dovodim u pitanje ali da nas na sred Marakane 86 minuta školuje jedna seljačka i krljatorska ekipa i to sa igračem manje je nedopustivo.

 

Žao mi je samo što nismo uspeli da preokrenemo i da se useremo na sav seljačizam protivničke ekipe. Čitavu utakmicu prigovaraju, komentarišu, psuju i ukrali su pola drugog poluvremena. Nažalost, protiv toga se ne može puno uraditi ali to svakako nije opravdanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Nema ozbiljnog fudbala dok su u timu rodić i katai, jednostavno oni nemaju šta da traže na terenu u dresu Zvezde. Miloje nema tu snagu da ih skloni iz ekipe, plaši se da ga ne smene pošto imaju uticaj kod uprave.

Mislim da svakako nisu bili planirani za neku bitnu ulogu. Seol je tek sledece nedelje spreman, a Milson je sad dosao, a pre toga je Olajinka pravio probleme. Tako da mislim da vec od sledeceg kola nece vise imati poziciju startera u timu. U suprotnom nam se svakako crno pise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Мџе said:


Naravno da je moglo, mislim isto što i svi. Samo pokušavam da se nadam da će biti bolje, da nije toliko glup.
 

Biće jako loše ako plej-of dočekamo sa novim trenerom. Ove godine se igra 8 utakmica u LŠ, sa tri ekipe protiv kojih možemo da se nadamo pobedi, moramo da udjemo.

Menjanje trenera bi bilo tek suludo. Ali nemam ni neku nadu da će Milojević da promeni pristup. On nije glup nego je ziheraš teški. Svestan je bio da je problem ako igraju Katai i Rodić na istoj strani, pa je onda istumbao čitavu postavu da bi kao pokrio taj nedostatak, a u praksi ništa nije pokrio, već je samo maksimalno usporio našu igru.

Pri čemu ja ne znam kako nazvati odluku da Rodić igra do 84. a Katai celu utakmicu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, No name said:

Fora je u tome što je ortak sa terzicem, što je postao "graditelj" po Bgd. 

Pa neka bude Neimar u gradjevinarstvu, dosta ga je glumio u fudbalu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Realno, ovo nema veze. Robben ni gas nije stiskao desnom nogom, pa je opet pravio dar-mar po desnom krilu. Znači može se, ali ne na ovakav način. Što znači da se kod Pume ipak radi o upitnom kvalitetu, a ne o tome što igra na ovoj ili onoj poziciji.

Covek nije ni jednom probio po strani ni sad u ova dva kola ni na pripremama...konstantno ulazi unutra sa loptom...skupljamo non stop u napadu...da li nama treba takav igrač? 

Ovo je igrao i Ben....nama treba Krilo koje je sposobno da probije po strani, da igra 1 vs 1, a ne alibi igru da skuplja , I krije se u napadu...Ovaj covek to nije...to su bili Radonjic, Bukari....

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...