Jump to content

Serie A


Baros

Recommended Posts

Gledao sam i Inter  - Torino. Los Inter,bas lose igraju..Handanovic je bio man of the match definitivno..sijaset teskih lopti je skinuo,ukljucujuci i jednu Radonjicu. Vlasic dobro igra po dolasku u Torino. Dopada mi se Torino. Nema tu nekog ekstra kvaliteta,ali nezgodna ekipa.

Brozovic spasio Inter u samom finisu.

Link to comment
Share on other sites

Odlicni rezultati za sada, jos da Napoli osvoji bar bod u Milanu i moze se reci perfektno.

 

Trenutno Atalanta prva sa 17, pa idu Udinese sa 16, Napoli, Lazio i Milan po 14, Roma 13, Inter 12 i Juventus 10 osvojenih bodova.

 

Dobio i Napoli, dakle savrsen dan. Imamo tri iznenadjenja na prve tri pozicije:

 

Napoli 17, Atalanta 17, Udineze 16, Milan 14, Lazio 14, Roma 13, Inter 12 i Juventus 10.  

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Napoli ne posustaje :cigar:
Mislim da su u seriji od 11 pobeda (ili bez poraza;nesto od ta dva) u svim takmicenjima. Furiozni start se sada vec pretvorio u kaznenu ekspediciju. Ne znam da li ce i dokle moci da gaze u ovom ritmu,ali stvarno kapa dole.

Atalanta izgubila od Lacija. Mozda i najzrelija partija "Lacijala" u sezoni. Atalanta je do sada imala najlaksi raspored u Seriji A..ocekujem da polako pocnu da padaju na tabeli.

Milan i Juve lagane pobede kod kuce protiv skromnih Empolija i Monce.

Lepotica kola vidjena u Firenci. Pobeda Intera uz 7+. Ni Jovicev gol za 3:3 u nadoknadi vremena nije bio dovoljan za bod domacinu koji je u krizi.

Edited by Drug Crni
slovo
Link to comment
Share on other sites

Stvarno sezona za uzivanje u Seriji A za sada, pogotovo za nas sto volimo neizvesnost na tabeli i neko novo ime na vrhu.

 

Napolitanke su, u neku ruku, zasluzile ovo sto im se desava jer je toliko bilo sezona da im je malo falilo do cilja. Atalanta je sjajan sistem, tim van TOP 5 najmocnijih ekipa, ali prave sjajne rezultate.

 

Sa druge strane, Inter i Juventus imaju horor sezone za sada (dobro, Inter je bio bolji od superligaske brace iz Barce u grupi LS).

 

Narednih 4 kola do pauze ce nam reci u kom smeru ce teci sezona.

Link to comment
Share on other sites

Tanka je Sampa do bolatm
Kreativno su stvarno tankoza..ja ne znam odakle ce oni davati golove..da bi se zabijalo mora se (logicno) nesto i kreirati..ako toga fali onda preostaje da se igra tvrdo, disciplinovano i defanzivno,pa na neke kontre..ne znam kako ce Deki (i da li ce) da im okrene sezonu..mozda se i zeznuo sto ih uzeo u ovom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

Kostic razmontirao Inter u drugom poluvremenu. Odlicna partija..ocito je bio posebno inspirisan protiv kluba koji ga je u bar dva prelazna roka o'ladio. Fino im je pokazao da su pogresili. Mada,treba reci da je ovo Inter trebao da resi jos u prvom poluvremenu. Arealno je koliko su odlicnih prilika sinoc uprskali. No,nekada lopta jednostavno nece u gol i vratice im se ovi promasaji negde. Juve sa nikakvom igrom i dalje u vrhu tabele..to samo njima polazi za rukom.

Napoli stavio jednu ruku na "skudeto". Nerado to priznajem,ali je tako. Dobili tesko gostovanje u Bergamu. Iz aviona se vidi da pucaju od samopouzdanja..a kad je tako onda zabijaju i odlucuju i igraci iz drugog plana,poput Elmasa ovaj put. Ovde je samo pitanje koliko dugo mogu da produze ovu seriju i hoce li izdrzati u ovakvom ritmu do kraja? Njima prekid sezone mozda najmanje prija.

U derbiju 'de la kapitale' Lacio dobio Romu bez dvojice najboljih i najvaznijih igraca - Sergeja i Imobilea. Odlucio veliki kiks Ibanjeza koji je servirao priliku Andersonu k'o na tacni.

Verona najneprijatnije iznenadjenje sezone za sada. Od tima koji je prosle sezone bio mali hit prvenstva pretvorili su se u ozbiljnog kandidata za ispadanje. Sad se vidi koliko je dobar posao radio Tudor sa njima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...