Jump to content

Serie A


Baros

Recommended Posts

To tesko da moze da se desi jer ce gotovo pa sigurno imati minutazu. Konkurencija su mu 2 igraca koja su ocigledno po kvalitetu losija i tu su na pozajmicama. Jovic igra retko do nikada, a i kad dobije priliku to ne koristi. Vise je Perica Ognjenovic igrao one godine u konkurenciji Raula i Anelke.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Drug Crni said:

Vlahovicu zelim da profesionalno propada u novom klubu..zajedno sa njim,naravno.

Pa zašto, dečko pametno razmišlja zna da je Juve najbolji italijanski klub i odgovara mu seria a. Šta će u Arsenalu koji nema šanse protiv Citija, Liverpula i Chelsea.

Link to comment
Share on other sites

Pokidace Vlahovic u Juventusu, on je karakter od onih igraca koji ce da crkne ako ne osvoji sve. Takvima se ne desava da propadnu. 

 

Vidim da je i ovaj mali Lazetic iz Zvezde dosao u Milan. Zelim mu da se nametne odmah i da dobije sansu u prvom timu, ali znajuci Italijane kako rade sa neafirmisanim mladim igracima, mislim da ga ceka godinu do dve u Primaveri pa posle ako "prezivi" prvoligaski fudbal. Ali ajde mogu da se nadam da su ovi iz Milana videli nesto u njemu sto im je odmah privuklo paznju i sto bi mu donelo neko igranje u prvom timu jos u ovoj polu sezoni. Cena kojom je placen mi malo baca sumnju da je planiran za Primeveru ipak. Svakako, sve najbolje i njemu i da postane reprezentativni materjal.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Brahim Diaz donio veliku promjenu u igri Milana. Mnogo brze je Milan igrao i bolju pas igru imao kada je on usao. 

 

Inter uopsteno jeste bolje izgledao od Milana veci dio utakmice ali kao da nisu znali kako da privedu utakmicu kraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, OgX said:

Brahim Diaz donio veliku promjenu u igri Milana. Mnogo brze je Milan igrao i bolju pas igru imao kada je on usao. 

 

Inter uopsteno jeste bolje izgledao od Milana veci dio utakmice ali kao da nisu znali kako da privedu utakmicu kraju.


Jeste, Dijaz je uneo neophodnu konkretnost napred, mislim potez i pokušaj sa Kesiem na AMC je u startu bio bez ikakve šanse na uspeh.

Drugo, Milan je drugo poluvreme odigrao sa istim brojem igrača na terenu zahvaljujući izmeni Salemakers - Mesias, tokom prvih 45min je to bio igrač manje

Link to comment
Share on other sites

On 1/25/2022 at 11:24 PM, dzoneee said:

Pokidace Vlahovic u Juventusu, on je karakter od onih igraca koji ce da crkne ako ne osvoji sve. Takvima se ne desava da propadnu. 

Ma lik je rođeni strijelac. Podsjeća me na 9-ke iz 90-ih i 00-tih. Gledao sam mu golove pa mi malo vuče na Crespa, malo na Vierija, malo na Pippa. Čuo sam priču da ga uspoređuju sa Zlatanom, ali to mi, osim po građi, nema nikakvog smisla. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dobio Napoli u Rimu golom u 94. minutu i sada su (nakon jedno 10 kola) konacno na prvom mestu na tabeli. Trenutno Napoli 57, Milan 57, Inter 55 (mec manje), Juventus 50 i Atalanta 47 (mec manje) - ovih pet ekipa imaju vece ili manje sanse za titulu.

 

U sledecem kolu Napoli docekuje Milan, vazan mec u borbi za skudeto.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...