Jump to content

Serie A


Baros

Recommended Posts

30 minutes ago, Drug Crni said:

Bremer je no brainer :classic_biggrin: Mislim,kako on pre/ispred Thea?

Salim se malo,a i trolujem navijacki..cak mi ovaj defanzivac Torina nije ni poznat.

Iskreno ni meni. Makar sam tu i tamo popratio Torino radi Jurića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Roma dovela Vajnalduma iz PSG na pozajmicu.
Veoma i volim i cenim ovog igraca. Ako sve protekne po planutm bice im ogromno pojacanje.

Nisam fan ni Murinja,ni njegovog fudbala,ali sa nepojacanim Milanom, Interom u finansijskim problemima i precenjenim Juventusom,mogli bi vrlo lako da se umesaju u borbu za sam vrh serije A.

Obavili su jako dobar prelazni rok,napunili se sampouzdanjem osvajanjem Lige Konferencija..imaju iskusnog vuka na klupi koji zna kako su osvajaju prvenstva..na Romu treba ozbiljno racunati ove sezone. Plasman u Ligu sampiona ne bi nikako smeli da dovedu u pitanje.

Link to comment
Share on other sites

Italijani mozda nemaju najkvalitetniju ligu, ali su im utakmice ultra zabavne za gledanje. Prvo kolo je donelo bas dosta lepih utakmica.

 

Otvoreno u subotu sa Milan - Udineze 4:2, uvece Lece-Inter 1:2, Inter ga zabio u 95-om.

 

Juce Fiorentina - Kremoneze 3:2, Jovic se odmah upisao, Firenca imala igraca vise na 2:1 i primila gol za 2:2. U bukvalno poslednjem napadu bek Fiorentine vrljavo centrira, gosa Kremonezea (inace rezervni gosa Intera prosle sezone, onaj koji je napravio glupost protiv Bolonje u zaostavnoj utakmici i tako verovatno poklonio titulu Milanu) hvata loptu, ali sa njom ulazi u gol, Fiorentina pobedjuje.

 

Lacio - Bolonja, posle 7 minuta utakmice novokupljeni golman Lacija na debiju dobija crveni karton. Penal za Bolonju, daje ga Arnautovic. Odmah zatim Bolonja dobija crveni, Lacio izjednacuje do kraja poluvremena, i pobedjuje golom Imobilea na lepu asistenciju SMS-a.

 

Dok ovo pisem, Verona - Bolonja 2:5, a moglo je 2:8 najmanje (u 55-om Verona izjednacila na 2:2).

 

Doduse, verovatno ce Juve veceras da smori za sve pare 😁 Jedino Sasuolo ako izvuce utakmicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najavljuje se Depaj, sad da li je to realno neko interesovanje ili medijska patka šta znam? Njima i Kijeza treba da se vrati posle povrede. Ko zna šta će biti sa njim i da li će vratiti formu ali ako uspe da se vrati biće Juventus odličan u ofanzivi.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dzoneee said:

Najavljuje se Depaj, sad da li je to realno neko interesovanje ili medijska patka šta znam? Njima i Kijeza treba da se vrati posle povrede. Ko zna šta će biti sa njim i da li će vratiti formu ali ako uspe da se vrati biće Juventus odličan u ofanzivi.

Dzabe ti Vlahovic, Chiesa, Di Maria, Depay i ko god kad imas onakvu sredinu terena. Niko tu ne moze da iznese loptu, da resi presing, da jednim pasom kazni protivnika sto je izasao visoko. Protiv nas su cele prosle sezone, a i ove ce verovatno svi igrali visoki presing jer je jasno da Juventus nema igrace da to resi. To ce biti muka cele sezone, jedino Pogba moze to da promeni.

Link to comment
Share on other sites

Vidi,vidi..povecala se malkice aktivnost na ovom topiku :thumbsup:

Nije se (cini mi se) pisalo o tome,Sasa Lukic odbio da putuje sa timom u Monzu za vikend. Trazi transfer. Dosao je u sukob sa predsednikom kluba, Urbanom Cairom. Razlog je nedobijanje novog i finansijski jaceg ugovora. Ima zainteresovanih klubova,a predsednik trazi Sasino izvinjenje kao uslov da se vrati u tim.

Link to comment
Share on other sites

Ako dođe do tih transfera proći će gore nego Kostić u Juventusu, a ja nešto ne verujem da će se Kostić pokazati u Juveu, nažalost.

 

Lukić nije loš u Torinu, dobio je kapitensku traku, ali da je nešto vidljiv njegov uticaj u odnosu na ostale u Torinu nije ni to. Nisam primetio u nijednoj utakmici koju sam gledao prošle sezone, a koja je važila za njegovu najbolju i najzreliju, da je nešto znantno odskakao kvalitetom u odnosu na saigrače. A to bi trebao biti preduslov ako želiš ići stepenicu ili dve iznad u karijeri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Khvicha je vec sad najbolje krilo Serie A, Radonja ako odigra kako moze tu je blizu njega... 

Gledao sam Gruzija dok igrao za Rubin sa 18,19 godina prolazio po 5 igraca lagano 

 

Da je englez vredeo bi milijardu evra, buduci najbolji igrac sveta

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, vlaDixXx said:

Khvicha je vec sad najbolje krilo Serie A, Radonja ako odigra kako moze tu je blizu njega... 

Gledao sam Gruzija dok igrao za Rubin sa 18,19 godina prolazio po 5 igraca lagano 

 

Da je englez vredeo bi milijardu evra, buduci najbolji igrac sveta

Uvijek se zadivim patriotskom duhu, kako ljudi veličaju neke igrače samo zato što su naši. Ja mislim da mentalni sklop Jovića i Radonjića za njih predstavlja prevelik ograničavajući faktor koji ih sprečava da napreduju. I nisam neki optimista da će oni toga moći ikad da se otarase. Ovo je, mislim, njihov plafon karijere.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...