Jump to content

Serie A


Baros

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
18 hours ago, neko me sabotira said:


Možeš li molim te objasniti, nisam u toku.

Edit: misliš valjda da namjeste da Atalanta bude šesta (?)

Edit2: ipak ne, prvih 5 se već zna…pojma nemam @Baros

 

18 hours ago, Drug Crni said:

Takođe,i mene zanima kalkulacija.

 

17 hours ago, Baros said:

Ako Atalanta završi na 5. mestu Roma ide u LŠ.

 

Da nastavimo priču ovde...

 

Bolonja je sinoć ispalila i porazom otežala Romi put do Lige šampiona. Da bi se Roma plasirala u LŠ, Atalanta mora da kiksne na obe utakmice (Torino i Fiorentina).

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam mec Empoli - Roma, domacem timu je bila potrebna pobeda da bi pretekli Frosinone (koji nije uspeo da se spase u direktnom duelu za opstanak protiv Udinesea).

 

Na kraju meca je bio 1:1, a onda kontra, loptu dobija Niang i u 93. minutu pogadja za opstanak. Nakon meca delirijum na stadionu kao da su osvojili skudeto.

 

Od vesti iz nizih liga, FC Clivense je pre neke tri nedelje otkupio pravo na grb, ime i istoriju AC ChievoVerona i sledece sezone ce se tako zvati (dakle, "leteci magarci" opet lete, ovog puta u Seriji D i u plavo-belim dresovima, umesto stare dobre zute boje sa plavim elementima). Grb ce biti isti, ali ce igrati na malom stadionu u San Martinu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
10 hours ago, MrTripleDouble said:

kakva borba za titulu, inter osvaja ovo lagano sa 10+ bodova prednosti u odnosu na drugog

 

Ne znam, dobro deluje Juventus u prva dva kola. Jos ako dodju Koopmeijners, Gonzalez, Konseisao,  Sancho...bas jaka ekipa.

Link to comment
Share on other sites

On 8/26/2024 at 10:13 PM, ras kass said:

 

Ne znam, dobro deluje Juventus u prva dva kola. Jos ako dodju Koopmeijners, Gonzalez, Konseisao,  Sancho...bas jaka ekipa.

Ostade jos Sancho kome je prioritet ostanak u PL. ManUtd hoce da se oslobodi njegove plate. Navodno je Celzi zainteresovan, ali tek ako se rese Sterlinga. Juve bi pozajmicu (da pokrije deo plate) sa pravom otkupa. 

Imace Juve mladu, potentnu ekipu, koja samo moze da napreduje. Mislim da je neki prosek oko 25god, gde najvise iskustva ima u odbrani.

Videcemo kako ce Mota to sve da poslozi. Prva 2. kola su bila lagana. Sad ide Roma, pa Empoli koji je dobio Romu, pa Liga sampiona.

Link to comment
Share on other sites

On 8/25/2024 at 11:15 PM, ras kass said:

Inter i Juventus borba za titulu. Juve ako kupi sve sto je naumio imace najbolji prelazni rok. Ostali ne vidim kako ce da im pariraju.

Kupio je šta je trebao. Al nema veze s prijelaznim rokom.

Link to comment
Share on other sites

Istini za volju,golman parme je u 75' dobio crveni karton,a pošto je trener do tada izvršio svih pet izmena,poslednjih 15.minuta + 12.minuta nadoknada je na golu bio jedan igrač. I to se videlo kod oba primljena gola..mislim da je postojala šansa da bi pravi golman skinuo bar jednu loptu.

Pavlović i pored gola loš. U drugom poluvremenu čak i tragično loš. Loše reakcije kod oba gola i stalno je kasnio korak. Milan je sa Fonsekom smehotresan. #Pioli IN

Edited by Drug Crni
slova
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...