Jump to content

AO 2024


Helena

Recommended Posts

Problem za Frica je što Novak nastavlja da dolazi do brejk lopti. Jeste se Tejlor izvukao time što nije dozvolio nijedan brejk, ali slaba je verovatnoća da će nastaviti da igra uvek dobro na ključnim poenima .

 

Novak se dobija ako mu ne daješ šansu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Constantin said:

Interesuje me, znam da ima ljudi koji pomno prazr, šta i koji rekord Djoković nije prevazišao, osvojio ?

Sa Samprasom ima 0:0, tu mu fali jedna pobeda da bi se dokazao u jakoj eri

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Constantin said:

Interesuje me, znam da ima ljudi koji pomno prazr, šta i koji rekord Djoković nije prevazišao, osvojio ?

Pa ima još puno rekorda koje Novak ne drži, ali definitivno ima potencijal da do kraja karijere poobara još dosta.

 

Što se tiče tzv. grubih rekorda, osim ukupnog broja titula, Novak sve drugo drži.

 

Ako hoćeš da ideš dalje, onda recimo, sledi mu uskoro rekord po broju pobeda na GS, što pada sigurno na sledećem RG. Može takođe da izjednači rekord po broju osvojenih WB i USO sa narednim osvojenim. Oboriće uskoro broj nedelja u TOP2 na ATP listi. Mogao bi negde krajem maja da postane najstariji igrač koji je bio broj 1, ako bi osvojio WB ove godine, postao bi najstariji GS osvajač u Open eri. Ima još dosta.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bas dobar mec, sjajna pobeda!

Novak+Kirgios= najludji bromance koji je mogao da se desi ( poljubac je znaci ipak bio njemu upucen, a intervju je bio smehotresan), nadam se da nece otici u bromcom ili nesto jos gore 🙂

Novak+Barbara= najbolji post mec kombo, taj Babsin "neobavezni flert" mi je bas gotivan, prirodni su i spontani 🤩

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barker said:

Bas dobar mec, sjajna pobeda!

Novak+Kirgios= najludji bromance koji je mogao da se desi ( poljubac je znaci ipak bio njemu upucen, a intervju je bio smehotresan), nadam se da nece otici u bromcom ili nesto jos gore 🙂

Novak+Barbara= najbolji post mec kombo, taj Babsin "neobavezni flert" mi je bas gotivan, prirodni su i spontani 🤩

Ja mislim da Jelena izgubi 5 kila svaki put kada Barbara odradi intervju sa Novakom

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Siner je bolji otprilike u svim elementima igre. Rublev nešto pokušava da napadne svom silom iz prve, ali italijan igra toliko duboko, ono baš prajm Djokovicevski, pa zato i ovoliki broj UE kod Rusa. Inače napredak Sinera kod servisa je baš ogroman.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...