Jump to content

AO 2024


Helena

Recommended Posts

Ne bih da kvotujem "teniske strucnjake" koji su se izlupali za sve pare tokom ovog meca. Nadao sam se da Alkaraz nece do finala. Bio  bih iznenadjen da ga bilo ko pocisti sa 3-0.  U svakom slucaju Zverev zasluzenou polufinalu.  Na slican nacin je ranije Zverevi Djokovica rurinirao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bez trenera, teško.

I ovde se vidi da previše lak žreb može da bude mač sa dve oštrice, on se praktično nije oznojao, sve ko da su bili sparing partneri.

Dakle brišemo opciju 

#3

Ostale su 

#25

#2

#1

Link to comment
Share on other sites

Alal vera Zverevu!

Zaista najiskrenije sam mislio da nakon onog prosutog seta nema ni promil šanse da dobije, jedino ako se povredi Španac i preda, kad ono...Što volim kad me dragi igrači demantuju na ovakav način :64:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Medvedev je zajeban match up za Zvereva, jer je krakat kao i on, sve moze kao i on, ali je stabilniji u razmenama. Ipak, odigracu neku lovu na Zvereva, ocekujem jaku kvotu, jer servira bolje od Medvedeva ovaj turnir i drasticno je popravio kretanje i uspesnost u nesto duzim poenima.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, diego said:

Medvedev je zajeban match up za Zvereva, jer je krakat kao i on, sve moze kao i on, ali je stabilniji u razmenama. Ipak, odigracu neku lovu na Zvereva, ocekujem jaku kvotu, jer servira bolje od Medvedeva ovaj turnir i drasticno je popravio kretanje i uspesnost u nesto duzim poenima.

 

Jedno 10 puta pročitam kratak, pa se razmišljam šta li si hteo reći, pa opet čitam kratak...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Obojica su bila kilavi u principu, da je Hurkač prošao, ne bi bilo nezasluženo, a Zverev je igrao već nekoliko petosetova protiv mnogo lošije rangiranih igrača.

Plus ima nad glavom i tu tužbu i stalna pitanja novinara o tome.

Ali kad se uzmu u obzir samo četvrtfinala, prednost Zverev.

(I ne znam u kakvim su odnosima sad).

Edited by Helena
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...