Jump to content

IZBORI '23 i '24 - prognoze, analize i odjeci


Div

Da li dajete svoj glas 02.06.24?  

156 members have voted

  1. 1. Da li ćete izaći / Da li ste izašli na lokalne izbore 2. juna 2024?

    • Da, glasaću za stranke bliske vlasti
      4
    • Da, glasaću za stranke bliske opoziciji
      12
    • Ne, glasao bih za stranke koje bojkotuju izbore
      6
    • Ne, nikad ne izlazim na izbore
      3


Recommended Posts

2 hours ago, Constantin said:

Ogradjujem se, jer ne znam da li je tačno, a da li bi moglo da bude ?

 

 

 

Izgleda da bi moglo, kratko internet istraživanje mi kaže da je Šaper vlasnik beogradske kancelarije McCann-a, a Đilas je prodao Direct Media, izgleda Šolaku. 😂 Moguće da nastupaju u konzorcijumu, ipak je McCann svetski poznata marketinška kompanija. Danas sam na poslalu, gledajući tender EBRD-a za neku potpunu levu stvar, ustanovio da je jedan od radnih zadataka vezan i za expo, iako glavni zadatak nikakve veze nema sa tim! Jbg, niko nije gadljiv na pare.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, tjurkan said:

 

Kako se lik blamira na kraju mandata. Ali kad bi rekao cinjenice, pitali bi ga sta je radio 4 godine.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja rekao da se on blamira.

 

Ja to drugacije tumacim. Zapadu je narod nebitan, Srbija po njima ima tacno onakvu vlast koja njima odgovara i ne zele da je menjaju, za sada. Jednom ce i to doci na red, a u medjuvremenu jedini koji zaista placaju cenu svega smo mi.

 

Tako da je tesko naci lepu rec za Zapad. Naravno, nisu oni u obavezi da nas miluju, ali samo kazem da je normalna Srbija njima daleko korisnija od ovakve Srbije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
16 hours ago, Mama_mia said:

I sada zaista Glup Glasac nikada ovo nece shvatiti kao uvredu, vec ce misliti da se radi o Glupim Glasacima Opozicije a ne o AVovim glasacima

 

Još gore, neće imati nikakvog efekta, niko od AV ovaca to neće pročitati, a oni koji će da pročitaju prokomentarisaće to bledo ili nikako. Inteligentan način sprdnje ima tu manu što ga glupi ne razumeju.

Edited by Juan Pablo Montoya
Link to comment
Share on other sites

Zavrtao je on yaya tačno onome kome je trebalo. Npr, kad je šetao na gej paradi dok su popovi orgijali napujdani od putina. Što se tiče izabranih predstavnika, koje god tu da izaberu, kad oni imaju dva miliona glasova, saradivaće i sa njima, tako to ide.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Patrik Hoksteter said:

Zavrtao je on yaya tačno onome kome je trebalo. Npr, kad je šetao na gej paradi dok su popovi orgijali napujdani od putina. Što se tiče izabranih predstavnika, koje god tu da izaberu, kad oni imaju dva miliona glasova, saradivaće i sa njima, tako to ide.

 

Da, gej prava su bitan problem Srbije, aj sad daj jos neki primer?

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, tjurkan said:

Ili kad je posetio Dinka Gruhonjića na fakultetu. I tad je samo pojavom skoro momentalno zavrnuo šta treba kome treba, i sad samo najveći ekstremisti i luzeri jos uvek laju o dotičnom. I to u budžacima interneta. Ili kad nisu pustili popove da uđu u Kosovo. Dreka nije trajala ni nekoliko sati, verovatno isto zbog njega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Patrik Hoksteter said:

Ili kad je posetio Dinka Gruhonjića na fakultetu. I tad je samo pojavom skoro momentalno zavrnuo šta treba kome treba, i sad samo najveći ekstremisti i luzeri jos uvek laju o dotičnom. I to u budžacima interneta. Ili kad nisu pustili popove da uđu u Kosovo. Dreka nije trajala ni nekoliko sati, verovatno isto zbog njega.

 

Sve strateske stvari, svaka mu cast. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za USA je dugoročni strateški cilj pripajanje te teritorije Evropi i NATO, i razvoj građanskog društva tu, a te pijačarske teme, ko je sta ukrao, i ko će biti lokalni seoski poglavica, i slično, njih ne zanimaju. Sami su rekli - nacionalistička opozicija njih ne zanima. Zato Hil posećuje Gruhonjića, koji tu promoviše građansko društvo, zbog čega ga proganjaju, i dolazi na gej prajd, a ne posećuje razne Save i Ćute.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovi avioni što nadleću centar... jebo im ja mater.

Čujem da sutra dolazi ono bosansko govedo i da prave neku kalakurciju - i pade mi napamet ono što je onaj ludak pričao u noći izbora...  :classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites


Djilasa oteli Rusi - 

Đilas: Hil otišao korak dalje u podršci kriminalnoj grupi koja je zarobila Srbiju

 

Marinika ne voli neposlusne - oteli joj mozak

 Upozoravali smo da će režim ponovo pokrasti izbore i pozivali da mu se učestvovanjem u tome ne daje legitimitet. Nažalost, neke opozicione kolege nas nisu poslušale“, istakla je Tepić.

 

....da li su ovo dvoje ludi ili opijeni u oba slucaja nesto ih trese i oduzima ono malo kredibiliteta koji je (po mom skromnom) misljenju, bio sasvim nezasluzen. Po tom istom misljenju, kredibilitet im je bio zasnovan samo na pukoj cinjenici da nije postojalo nista bolje pa su se ljudi zadovoljavali opozicionim mrvicama promasenih politicara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, fancy said:

Ovi avioni što nadleću centar... jebo im ja mater.

Čujem da sutra dolazi ono bosansko govedo i da prave neku kalakurciju - i pade mi napamet ono što je onaj ludak pričao u noći izbora...  :classic_ninja:

 

cula sam ih, pomislih pocelo je

 

sto ne bi bilo iznenadjenje, gde god dodjem, uvek negde nesto pocinje, ali retko nesto dobro

 

Dobro sad to, nego sigurno si mislio na Dodika, cujem da je rasirio ruke kao pravi medjed da izgrli Putina, a ovaj bezizrazajni se ukocio i pokazao mu stolicu da sedne tamo miran. Ne voli Puki da se kompromituje :lol_2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, 40Wins said:

 

Sve strateske stvari, svaka mu cast. 

Pa realno, jesu strateške samo što mi to ne percipiramo tako. Lažne vesti, ljudska prava, satiranje nacionalizma, to je sve za nas sekundarno. Za nas je bitno se ubije pedera, šiptara i ko je koga je*ao u farmi.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...