Jump to content

C Liga NBA fantasy 2023/2024


Lmx

Recommended Posts

Just now, Dracarys said:

Imam Zajona i mislim da ima neke logike što Kornet govori.

 

Mislim da sve govori i player rater gde je na 97. mestu.

Kakva logika druze ? Sabira brojeve dva igraca koje su slicne kao Zionove a predstavlja kao da gubi to mesto u rosteru a ne da moze da ubaci jos jednog igraca pa da to nece biti ni blizu. Trejduj posto si pametan Ziona za tipa Mathurina i jos jednog granicnog FA igraca verujem da ce biti zainteresovanih kolko hoces u A ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ga lično ne bih dao za pomenute igrače, ali sam hteo reći da je Zajon precenjen za fantazi. Neće odigrati nijedan B2B ove sezone, niti skoreriše kako bi trebalo, brojevi na nivou sezone su pali, a i procenti takođe. Kada vidim da sam propustio recimo Moblija da uzmem, naježim se.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se razmisljao Bereta da ponudim to bi bilo posteno ali posle prve poruke i pokusaja da me napravi majmunom odustao sam od svake price tako da cu svakako da probam da pokupim jednog od ove dvojice sad kad izbaci na FA. A sto se toga tice normalno da im to obara cenu ako znas da ce jednog sigurno da izbaci na FA jer mora da ubaci Roziera sa IR.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Dracarys said:

Ja ga lično ne bih dao za pomenute igrače, ali sam hteo reći da je Zajon precenjen za fantazi. Neće odigrati nijedan B2B ove sezone, niti skoreriše kako bi trebalo, brojevi na nivou sezone su pali, a i procenti takođe. Kada vidim da sam propustio recimo Moblija da uzmem, naježim se.

Daleko od toga da je Zajon nesto sjajan, pogotovu kad pogledas ocekivanja iz prethodnih sezona.

 

Ali ova dvojica su bukvalno minus igraci, poeni, nesto trojki i to je to. Za sve ostalo ispod prosecni ili ocajni. Bukvalno nijedan od njih nije ni u 200 na rateru.

Link to comment
Share on other sites

Zion ne trpa sada,ali ako bude zdrav pričaćemo u našem PO koliko Zion daje poena.

Normalno je da ga čuvaju i da ne zapinje mnogo sada na početku, ali sam siguran kako vreme bude odmicalo da će i on da daje jači gas.

Rizik je naravno njegovo zdravlje,ali po svemu sudeći vodi se računa o tome i trebamo biti optimisti,mislim na nas Zajonovce 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nele said:

Ma covek se sprda jos i vredja inteligenciju. Ja mu reko da baci pogled na roster i da ne bi samo Cade-a i Stepha trejdovao on pomislio da bi za ta dva igraca dao 20/10 Rendla ili Ziona koji igra kao pik prve runde 😂😂😂

 

Niko se ne sprda, niti ti vredja inteligenciju. Procitaj jos jednom sta sam napisao. Evo i Drakaris je prepoznao da ima logike sta ti pisem.

 

To sto je Zajon pik prve runde, to je super ako bi ga menjali u igrici 2k24 ili u stvarnosti da smo ti i ja tamo neki menadzeri, ali ovoj vrsti igre fantazija ti imas 10 kolona gde odnosis pobede, nereseno ili poraze.

 

Dakle po ovim brojkama do sad prosecnim, moja 2 igraca su zasigurno bolji u trojkama, izgubljenim loptama i procentim slobodnih bacanja. Sve ostale kolone su otvorene. Zajon nigde nema zasigurno da bi uzeo u odnosu na njih dvojicu. Vrlo verovatno moze da se desi da velika vecina odu na stranu ove dvojice s obzirom da ce imati 1 ili 2 vise utakmica ako racunamo njih dvojicu kao jednog. Videcemo.

 

Nego kako drugacije da sabiramo nego 2 vs 1, kada bi trejd i glasio 2 vs 1? Ovo se gleda kroz brojke sa strane A i kroz brojke sa strane B, sveukupne, jer se tako racunaju kolone. Prosto i jednostavno. 

 

Znam da se necemo trejdovati za Zajona objasnjavam ti moju logiku, a i sabracemo sve nakon ovog kola, a necu zaboraviti ni na kraju sezone da im sabiram total brojke njih dvojica vs Zion. Mozda na krace staze bude prednost imao Zajon ali to je igrac koji propusta pola utakmica u sezoni. Imam vec Irvinga i Roziera koji takodje su rizik od povreda, vec su izostajali. 

 

Sam si napisao da su ti svi osim Karija i Kejda dostupni, ne razumem cemu ovo oko vredjanja inteligencije i pravljenja majmunom. Ja napisem da menjam ta 2 igraca za 1. dobrog i ko hoce nek se javi, ti se javis i napises svi su dostupni osim ove dvojice, ja ti napisem izmedju koje druge dvojice se dvoumim koji mi se cine kao najbolje opcije i ti mi pises "ko je ovde lud" "ma covek se sprda i vredja inteligenciju" "pokusaja da me napravi na majmunom". Stvarno ne znam sta bi ti rekao, u ozbiljnoj si teoriji zavere.

 

Nisam ja nigde predstavljao da gubim mesto u rosteru odakle ti to? Ja sam "izasao na market" napisao da dajem ta 2 igraca za 1. dobrog i to je to. Ti imas A vrednost ja imam B vrednost, ako je tvoja A vrednost 1000e, ja ti dajem 1100e uzimajuci sve okolnosti u obzir. Pritom sam si napisao koja 2 igraca jedina nisa dostupna. Da si napisao svi osim Karija, Kejda, Zajona i Rendla onda bi video dal ima jos nesto sto ni ako nema zahvalio bi se i to je to. Ali sam si napisao svi osim njih dvojice, nisam ja to izmislio.

 

To sto si video da treba da ubacim Roziera to je moja stvar, ali to menja da ti ne odgovara 1100e za 1000e (jer je taj odnos ukupne vrednosti hteo da priznas ili ne, uostalom sabracemo na kraju sve kolone) nego sad jos koristis moju situaciju da bi pokupio igraca jer si zavirio kod komsije u dvoriste.

 

Najmanji mi je problem da sad nekom drugom prosledim nekog od njih dvojice, ali razmisli jos jednom. Ne za Zajona, jer njega sam i objasnio da mi ne treba, vec za Dzejlen Grina. Ako neces sta da se radi.

 

P.s. Vidim svideo ti se i Barns kog sam ranije izbacio. Nema greske sa mojim igracima. 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
12 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Оба Гордона, Дорт и Вагнер су у излогу ако је неко заинтересован. Такође ако неко има живаца да чека Била.

 
Pogledaj kod mene ako imas sta da proberes, kockao bi se sa Bilom.

Link to comment
Share on other sites

Da, potop. Cak su se moji korektno i borili, ali Admiralovi su porobili, kao manje vise citave nedelje. Cestitke @Admiral

 

Sa Lukom na IR su mi ostale 3 kolone koje bih dobio, ali sam sam kriv, ako je DTD mora da bude u sastavu, pa makar i ne igrao. Posebno sto su mi u timu neki likovi kao sto je Heurter koji je bio dvocifren mozda 2 puta u poslednjih 10 utakmica.

Link to comment
Share on other sites

Hvala. Da da slazem se, nije realan rezultata, a nisam ni ocekivao ovoliku razliku. 

Sreca pa mi niko nije igrao u tim ranim terminima jer pojma nisam imao da utakmice rano krecu.
Da dodam, nisam ni znao da na ESPN fantaziju zamene moras da pravis do 12 sati. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Del Piero said:

Mislim da moras pre prve utakmice tog dana. Meni je to i bila dilema, mislio sam da mozda imam fore do 1:00, kada mi je igrao prvi igrac, ali Luku sam pokusao da ubacim oko 22,23h i nije moglo iako mi jos niko nije zaigrao. 


Tako je na Yahoo-ovom. 
Na ovom nasem , ako izmenu napravis posle 12 , racuna se u naredni dan.

Pokusao sam da dodam igraca tipa u 1 jer igra to vece, on ga je procesuirao i dodao tek za naredni dan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Admiral said:


Tako je na Yahoo-ovom. 
Na ovom nasem , ako izmenu napravis posle 12 , racuna se u naredni dan.

Pokusao sam da dodam igraca tipa u 1 jer igra to vece, on ga je procesuirao i dodao tek za naredni dan.

...da potvrdim da sam i ja igrao godinama Yahoo i da kombinovanje ova 2 fantasya moze da bude bas frustrirajuce. 😞

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Hvala drug. 
 

ne zasluzena pobeda u 1/2 finalu…

@duka doncic me realno razvalio gde sam imao tonu srece za prolaz. 
 

sve u svemu, fina zabava i razocarenje u ESPN aplikaciju u odnosu na yahoo. 

Edited by Admiral
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Admiral said:

Hvala drug. 
 

ne zasluzena pobeda u 1/2 finalu…

@duka doncic me realno razvalio gde sam imao tonu srece za prolaz. 
 

sve u svemu, fina zabava i razocarenje u ESPN aplikaciju u odnosu na yahoo. 

Hvala burjaz, dobra sezona bila! Cestitam i vidimo se sledece. Mozemo i na yahoo igrati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...