Jump to content

C Liga NBA fantasy 2023/2024


Lmx

Recommended Posts

Може ли неко да појасни пар практичних ствари у вези овог фантазија, није баш лако на интернету наћи све објашњено:

- Када играч који ми је био у саставу, нпр. за први дан те недеље, одигра своју утакмицу, да ли је тај његов учинак уписан у мој резлтат иако га касније склоним на клупу, или продам у току недеље?

- Да ли је могуће, и да ли је то генерално пракса да се у току недеље купују нови играчи како бих максимизирао број одиграних утакмица својих играча за ту недељу?

- Какав је процес куповине слободних играча, после колико од мог покушаја да га узмем, сазнајем да ли сам га и добио? Много нас је у лиги, велике су шансе да неко пре мене у том некаквом редоследу по ком узимамо, жели истог играча, овако како сам ја разумео тај процес...

Link to comment
Share on other sites

@shef

 

- svi koji su ti u sastavu xy dana [ ne na klupi, nego u postavi] = donose xy kolone. sutra mozes da bacis tog igraca i uzmes drugog, njegov rez ostaje u duelu

 

- da moguce je, samo sto imas limit igraca koji mozes da promenis u duelu. takodje, treba imati siru sliku, mozda neki igrac ne doprinosi sada ali mislis da ce za par meseci imati vecu ulogu?

 

- ako bas zelis nekog igraca koji nije free na fa, vec na waiveru, rokni "claim" pa vidi da li si uspeo u odnosu na waiver order. to je za one ciji je status "zut"; "zelene" mozes da uzimas kako volis, dok imas izmen

ljudi, ima svega ovoga na infernetu, par klikova od vas

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1.Da.. ne mozes da ga "prodas" 😄, mozes da ili trade-ujes ili dropujes ( pa da ga neko sa boljom pozicijom od tebe na "vejver" listi pokupi , ako je u pitanju dobar igrac)

2.Da, imas pravo na 7 izmena u toku nedelje ( pogledaj zagradu pod 1)

3.Ko pre devojci, njegova, osim u slucaju kada se koristi Waiver lista ( tonje ono kada ispred igraca je "narandžasto" 😄 )

 

12 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Може ли неко да појасни пар практичних ствари у вези овог фантазија, није баш лако на интернету наћи све објашњено:

- Када играч који ми је био у саставу, нпр. за први дан те недеље, одигра своју утакмицу, да ли је тај његов учинак уписан у мој резлтат иако га касније склоним на клупу, или продам у току недеље?

- Да ли је могуће, и да ли је то генерално пракса да се у току недеље купују нови играчи како бих максимизирао број одиграних утакмица својих играча за ту недељу?

- Какав је процес куповине слободних играча, после колико од мог покушаја да га узмем, сазнајем да ли сам га и добио? Много нас је у лиги, велике су шансе да неко пре мене у том некаквом редоследу по ком узимамо, жели истог играча, овако како сам ја разумео тај процес...

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Moj novi sin Cade partija na nivou top5 pika. 30 poena na 50% iz igre, 4 trojke i 9 asistencija. Greatness in the making !

 

Kolega je tvrdji orah nego sto sam mislio bice jake borbe do kraja, dosta kategorija na prakticno jednu loptu.

 

Sastanak i ozbiljni razgovori sa nekoliko igraca vec obavljeni !

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Ако ставим "claim" на играча, када ћу знати да ли сам га добио? Можда сам глуп али нема шансе да нађем разумљиво објашњење на интернету.

Pise ti kad ga “klejmujes” kad ce da se izvrsi izmena, zaboravio sad koliko tacno treba da prodje da bi pokupio igraca sa vejver liste napamet.

 


Inace sinoc vidim pikenrol izbacio Duranta i Mcconnella ne bi to nista mnogo promenilo ali bi mu dalo prednost u fg% i imao bi blokadu vise a to su dve kategorije koje su blizu i vidim da su mu i veceras izbaceni svi igraci. Pisacu sad i na chat u ligi da se ne glupira i da ubacuje igrace jer kvari svima uzitak ako nece nzm da l @Lmxima mogucnost da ga izbaci iz lige.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Ако ставим "claim" на играча, када ћу знати да ли сам га добио? Можда сам глуп али нема шансе да нађем разумљиво објашњење на интернету.

 

Waiver period je 1 dan.

 

Imas settings, gde mozes videti sve korisne informacije u vezi sa ligom

Edited by Lmx
typo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nele said:

Pise ti kad ga “klejmujes” kad ce da se izvrsi izmena, zaboravio sad koliko tacno treba da prodje da bi pokupio igraca sa vejver liste napamet.

 


Inace sinoc vidim pikenrol izbacio Duranta i Mcconnella ne bi to nista mnogo promenilo ali bi mu dalo prednost u fg% i imao bi blokadu vise a to su dve kategorije koje su blizu i vidim da su mu i veceras izbaceni svi igraci. Pisacu sad i na chat u ligi da se ne glupira i da ubacuje igrace jer kvari svima uzitak ako nece nzm da l @Lmxima mogucnost da ga izbaci iz lige.

 

 

Ako ne bude bude aktivan, mozemo da pronadjemo zamenu.

 

Sinoc gledao Nikse, Randle se vratio u stetocina mod. 

 

Moje drvo se maksimalno izbegava u napadu, skupio 10 ofanzivnih. Iz pika su mogli da profitiraju, ali Brunson nije bacio ni jedan lob pas.

Link to comment
Share on other sites

Pa nije problem aktivnost napisao sad i na chatu vec sto su mu juce u toku dana bili ubaceni svi igraci i posle ih je izbacio. Napisao je on bio da nece da igra jer je banovan ali ajde da vidimo sta ce da kaze u chatu na aplikaciji.

 

I ne busi mi igrace Crni Jokic aka Randle 3 tekme 3 dd-a i falila mu preksinoc asistencija za td. Jes da ubija fg% ali pocetak je sezone, teske noge od priprema :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

Rutina u prvom kolu i ako zadnja dva dana nije ubacio igrace, sracunao sam sve, nista se ne bi promenilo…

 

a sad mora da se potopi admiralova flota.

 

Bacio sad pogled tek na ekipu LMX-a jer je jedini iznad mene 😁covek ima brutalnu ekipu i ako ga posluzi zdravlje igraca vec sad moze da mu se cestita prvo mesto.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Rutina u prvom kolu i ako zadnja dva dana nije ubacio igrace, sracunao sam sve, nista se ne bi promenilo…

 

a sad mora da se potopi admiralova flota.

 

Bacio sad pogled tek na ekipu LMX-a jer je jedini iznad mene 😁covek ima brutalnu ekipu i ako ga posluzi zdravlje igraca vec sad moze da mu se cestita prvo mesto.

 

 

 

Nema ti previše smisla upoređivati samo osvojene kategoprije posle prvog kola, nego ukupne brojke. Recimo ti bi meni uzeo 4 kategorije, a od te 4 bi 2 bile za 1 ili 2.

Link to comment
Share on other sites

Preziveo Janisa, izgubio samo DD, neocekivano preveliki rezultat jos kad se uzme u obzir da sam bez Alena i Johnsona

Dobru ekipu ima @duka doncic

 

 

@Nele daleko od toga da imam jaku ekipu. Od drafta ne mogu da prezalim sto ne uzeh centra u 7 rundi.

 

Vec se zna da se kod mene jedan od prva dva pika obavezno polomi i jedva se dokotrljam do play-offa.

Protiv tradicije se me moze, tako da ....  

 

Sad na redu @Brat od Korneta bicu zadovoljan sa 5 kategorija

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...