Jump to content

C Liga NBA fantasy 2023/2024


Lmx

Recommended Posts

2 hours ago, Del Piero said:

Moji se raspali u skoku ove nedelje, imao sam 16 DD-ova u prve dve nedelje, sada samo jedan. Ali dobih nekako 8 kolona, ne znam ni sam kako.

 

Tako sto mi je pisalo da Burks nece igrati a igrao je poslednju utakmicu a za Laurija je objavljeno tik pred mece da ga odmaraju... Bar asistencije bi dobio ako nista drugo a i ft% verovatno.

 

Rozier i Burks mi nisu igrali nijednom u 4 dana osim Burksa za kog je pisalo da je povredjen sve do zadnjeg kola pred mec a tada sam uveliko snio san. Prvi ima prosecno 22ppg, 5 asistencija i 4 skoka a drugi 15ppg, 3.2 skoka i 2.6 asistencije uz vrhunskih 50% za 3 i nestvarnih 0 izgubljenih lopti u 5 meceva. Da nisu bili povredjeni bio bi obrnut rezultat, al da baba ima... Bila bi deda.

 

Cestitke na pobedi, odlicnu ekipu imas.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, realno *w said:

Fino ovo ide sa dosta povređenih, a vidim najavljuju se neki oporavci.

 

Doduše, u velikoj meri zavisim od ADa, koji je uvek ruzučan jbg.

 

Stajalo GTD njemu i Lebronu do pocetka meca, reko preskocice bar jedan kada ono obojica igrase.

 

Dosta povredjenih da, ali cemo imati isti broj utakmica igraca pojedinacno do kraja kola ukoliko ne bude jos povreda. Prekosutra cu morati dvojicu na klupu, tebi su ipak bolje rasporedjeniji. Moracu da biram izmedju suta za 3 ili skoka na primer, a pritom niko nista ne garantuje...

 

Bio bih zadovoljan sa 5-6 kolona na kraju s obzirom na snagu tvog tima.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Stajalo GTD njemu i Lebronu do pocetka meca, reko preskocice bar jedan kada ono obojica igrase.

 

Dosta povredjenih da, ali cemo imati isti broj utakmica igraca pojedinacno do kraja kola ukoliko ne bude jos povreda. Prekosutra cu morati dvojicu na klupu, tebi su ipak bolje rasporedjeniji. Moracu da biram izmedju suta za 3 ili skoka na primer, a pritom niko nista ne garantuje...

 

Bio bih zadovoljan sa 5-6 kolona na kraju s obzirom na snagu tvog tima.

 

Ovo baš lako može da sklizne na obe strane, po trenutnom stanju stvari, Bukvalno 9 otvorenih kategorija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, realno *w said:

@Brat od Korneta   Čestitke na gaženju.  U ovakvom duelu, gde je na pola kola bilo otvoreno 8 kolona, je previše toliko minuta manje.

 

Blagodarim. Poklopilo se dosta toga...

 

Pretposlednje vece je bilo otvoreno cak 11 kolona, jedino sam u blokadama znacajno vodio. Imao sam 3 igraca vise za poslednje vece sto je presudilo kao i tvoji povredjeni igraci a i prodali te Lebron i Dejvis to vece. Bas losi procenti iz igre obojice.

Link to comment
Share on other sites

Cestitke junioru katastrofa raspored.

 

Inace Kornet je pobednik za Mathurina i Burksa pise mi nije mu dobar Zion pa kao ajde moze Randle kad sam ga pitao koga bi hahahaha ko je ovde lud 😁

 

Sto je najjace Burksa ce da izbaci sad na FA zbog Roziera pa kao aj da probam da izvacarim vrh igraca za moje smece 😂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nele said:

Inace Kornet je pobednik za Mathurina i Burksa pise mi nije mu dobar Zion pa kao ajde moze Randle kad sam ga pitao koga bi hahahaha ko je ovde lud 😁

 

Napisao si da samo Karija i Kejda ne gledam. Nista nisi napisao za Zajona ni za Rendla. 

 

2 hours ago, Nele said:

Sto je najjace Burksa ce da izbaci sad na FA zbog Roziera pa kao aj da probam da izvacarim vrh igraca za moje smece 😂

 

Tesko da bi Burksa izbacio pre Maturina.

 

Tako je, planiram da ubacim Roziera, ali to je moj interes, a tvoj je sta bi trebo da dobijes u zamenu. Gledas sta dajes i sta dobijas, valjda gledas svoje interes a ne moj.

 

Za Zajona mi ne pada na pamet da dajem 2 igraca jer:

 

Burks i Mathurin ukupno imaju: 25pts, 6.4 skoka, 4.1 asist, 1.7 izgubljenih i daju 4 trojke po mecu jedan sutira izvrsnih 40% za 3 drugi 33%, pride i slobodna bacanja jedan sutira 86% drugi 75%.

 

I ja sad njih dvojicu da dam za Zajona koji se cesto povredjuje, koji ne sutira trojke, koji ukupno gubi duplo vise lopti i daje manje poena, doduse tu su blizu u poenima ukupno. 

 

Naravno da mi nije dobar Zajon za njih dvojicu. Oni su do sad dali 30ak poena ukupno vise od njega a do kraja sezone to ce verovatno poprilicno da se odrazi jer ce on mnogo vise da izostaje. Da ne kazem da ce i da daju x trojki zajedno dok on verovatno nece vise od 10 do kraja sezone. Pride ce izgubiti duplo vise lopti.

 

Rendl ima uzasne procente iz igre, 38% fg i 27% za 3, cak i sa bacanja je na 70%. Jedino sto bi ga uzeo je jer igra redovno veliki broj minuta i ima dobar prosecan broj poena i skokova.

 

Svakako ti bi dobio vise ukupno jer osim sto ova dvojica 2vs1 vrede vise dobio bi dvojicu igraca koji ce ukupno imati i vise meceva tokom ovih 6 dana u okviru jednog kola. 

 

Ne moras nista, sam si se javio i napisao da ti jedino Kari i Kejd nisu na prodaju. Nisi spominjao druge. Svakako ja lud nisam i znam sta mi treba a tebi sam ponudio vise nego sto bi ti uzeo. Kako god hoces.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Itachi Uchiha said:

Cek cek, ti za dva minus igraca ne bi uzeo Ziona?

Ma covek se sprda jos i vredja inteligenciju. Ja mu reko da baci pogled na roster i da ne bi samo Cade-a i Stepha trejdovao on pomislio da bi za ta dva igraca dao 20/10 Rendla ili Ziona koji igra kao pik prve runde 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...