Jump to content

C Liga NBA fantasy 2023/2024


Lmx

Recommended Posts

17 minutes ago, picknroll said:
10 hours ago, Nele said:
Moguci su i trejdovi a imas i listu free agenta gde mozes da pokupljas igrace

Gde se mogu naći slobodni agenti..

 

Ides na Players, pa add players. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vezite se polecemo 
 
Mogao bi kolegi pikenrolu da priredim jednu klasicnu “welcome to the nba” partiju i rezultat u mecu 11-1-1 [emoji1690][emoji1690][emoji1690]
Ne znam šta znači to 11-1-1. Mislio sam da se računa ukupan broj poena koji uzgred uopšte ne vidim da postoji kao recimo u EL ili NFL fantasy, samo vidim statističke kategorije, ali ne i fantasy poene.

Ne znam ni kako se misli da svi budu ravnopravni kad igrači iz suprotnih ekipa za nedelju dana neće odigrati isti broj mečeva.

Generalno skoro ništa mi nije jasno osim selektiranja igrača po danima, izabrao sam ekipu, odabrao za celu nedelju i sad čekam da vidim kako to radi.
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, picknroll said:

Ne znam šta znači to 11-1-1. Mislio sam da se računa ukupan broj poena koji uzgred uopšte ne vidim da postoji kao recimo u EL ili NFL fantasy, samo vidim statističke kategorije, ali ne i fantasy poene.

Ne znam ni kako se misli da svi budu ravnopravni kad igrači iz suprotnih ekipa za nedelju dana neće odigrati isti broj mečeva.

Generalno skoro ništa mi nije jasno osim selektiranja igrača po danima, izabrao sam ekipu, odabrao za celu nedelju i sad čekam da vidim kako to radi.

 

13 kategorija H2H.

Da bi pobedio protivnika potrebno je da imas vise dobijenih kategorija. npr. ast ili off. reb. Ako u okviru jednog kola (nedelje) tvoj tima ima vise asistencija od protivnikovog dobio si jednu kategoriju. Na taj nacin se uporedjuju sve kategorije i ko ima vise osvojenih dobio je duel. Tabela se formira na osnovu svih dobijenih i izgubljenih kategorija.

 

Broj utakmica povecavas izmenama, max 7 u toku nedelje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lako kad ti pola ekipe na IR 😁

 

Ja cekam koji dan za neke ozbiljnije rezove, prvi na tapetu fake japanac.

Reeda ubacio citao da bi trebalo oko 20ak minuta da ima a po nekim projekcijama bi sa tim minutima bio blizu dd-a sto mi vise znaci od hylandove 1-2 trojke.
Plus se uzdam u Embidovu krhkost sry lmx

Link to comment
Share on other sites

Lako kad ti pola ekipe na IR [emoji16]
 
Ja cekam koji dan za neke ozbiljnije rezove, prvi na tapetu fake japanac.
Reeda ubacio citao da bi trebalo oko 20ak minuta da ima a po nekim projekcijama bi sa tim minutima bio blizu dd-a sto mi vise znaci od hylandove 1-2 trojke.
Plus se uzdam u Embidovu krhkost sry lmx
Šta znači to IR, ako može neko u kratkim crtama..[emoji16]
Ušao sam u još jednu ligu, tamo vidim klasično bodovanje, znači ima raznih tipova fantaziranja.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, picknroll said:

Šta znači to IR, ako može neko u kratkim crtama..emoji16.png

Pa kad ti je povredjen igrac to jest kad ima O pored imena mozes da ga ubacis na IR listu i oslobodis mesto u ekipi za nekog free agenta. Max 3 igraca mozes tamo da stavis. Kad se oporavi naravno moras da oslobodis mesto u rosteru kako bi ga vratio u tim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, picknroll said:

Šta znači to IR, ako može neko u kratkim crtama..emoji16.png

 

kada imas igraca sa oznakom "O" (out), mozes da ga stavis na IR (injured reserve) mesto. na taj nacin oslobadjas mesto za FA igraca, dok ti se ovaj ne oporavi. kada jednom taj igrac krene da igra, mozes da ga vratis u tim ili da ga ostavis na IR slotu ali u tom slucaju neces moci da streamujes igrace.

 

najbolje je da pogledas neke bazicne stvari oko igranja H2H, xy kategorija liga..ima tekstova, podkasta itd

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bogoljub Gagic said:

И даље ми није најјасније бодовање, али капирам да сам због Јокића издоминирао


takmicimo se jedan protiv drugog u kategorijama (13 komada) poeni, skokovi, asistencije itd. 
 

Mec traje 7 dana.
 

ako nakon toga tvoj tim ima vise skokova u zbiru, to je 1:0…. Posto je 13 kategorija treba ti za pobedu 7:6.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Admiral said:


takmicimo se jedan protiv drugog u kategorijama (13 komada) poeni, skokovi, asistencije itd. 
 

Mec traje 7 dana.
 

ako nakon toga tvoj tim ima vise skokova u zbiru, to je 1:0…. Posto je 13 kategorija treba ti za pobedu 7:6.

Онда је то поприлично просто, хвала на објашњењу.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...