Jump to content

Recommended Posts

@Miki28 Teoljubgledaš li šta ove predsezonske mečeve? Gledao nočas kako ovi moji 2nd i 3rd tier igrači igraju egal utakmicu sa starterima  Denvera. I video moguću reinkarnaciju Scottie Pippena u Ryan Dunnu. 

4 minutes ago, Jerotije Pantic said:

Ovo sto igra J.Murray u poslednje vrijeme je sramotno.Covjek se raspada.Denver nema sta da trazi s ovakvim rosterom, ovdje ni prajm Nikola ne pomaze.

Bogami Denver je nočas igrao sa sve starterima egal utakmicu sa 2nd i 3rd tierom igračima Sunsa. Iako su te utakmice totalno nebitne za sve osim za trenera i igrače iz drugog i trećeg plana ovo ne obečava puno. Po meni će oni biti slabiji nego lani. Odlazak KCP je dosta veliki gubitak. 

Link to comment
Share on other sites

U isto vreme mi ga je žao i nije mi ga žao.

 

S jedne strane, deluje mi da ga je roditeljska ambicija ta koja ga je gurnula u položaj gde vasceli narod (plus svi kućni ljubimci) jedva čeka da mu se podsmeva i da ga proziva. A možda je mogao da bude nešto korisno u životu, npr. advokat (ne verujem šta mi izlazi iz tastature).

 

S druge strane, kako da ti bude žao lika koji će zarađivati milione bukvalno po Filip Čović modelu?

 

Ovo sve pod pretpostavkom da dečko ne eksplodira, pokaže da je ipak materijal za NBA i zapuši svima usta. Teško će to ići, to što je zna-se-čiji-sin će mu za to biti samo teret na leđima.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je bas uporedivo sa Tjofijem. Bronny je tek zavrsio srednju skolu i tu pro-forme godinu na koledzu i ovo je jos uvek njegov san i ideja da moze da dokaze da jeste profi kosarkas sa kvalitetom za najjacu ligu sveta. Da, priliku na ovom nivou jeste dobio iskljucivo zbog oca koji ju je izmuzao, ali mi zapravo tek treba da vidimo da li je to stvarno besmisleno ili ne. Poredjenje bi stajalo ako bi decko izgledao kao amater i idalje ostao u rosteru Lakersa i naredne 2,3 godine ili se "vracao da pomogne" u kasnim dvadesetim nakon kosarkaskih avantura po nekakvom Kipru, Australiji i slicno.

Link to comment
Share on other sites

Pa ja koliko sam pratio tad preovladavalo je mišljenje da je Vestbruk apsolutni krivac što su Lejkersi bili loši, stalno se pravile neke kompilacije promašaja, zvižduci sopstvenih navijača itd itd, nemoguće sa njim pobediti.

 

Bukvalno bi bilo presmešno+prelepo da Denver dogura do finala ili osvoji prsten

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

Kriva je budala koja je divljaka dovela i pri tome jos dala 2 kvalitetna igraca rotacije i pick prve runde za njega. Pogotovo jer je manje od godinu dana prije tog tradea taj isti RW bio cirkus u seriji protiv Lakersa kad su mu se sklanjali po 3 metra i pustali ga da se sramoti. Za tu 21/22 sezonu je jos sastavljena gerijatrijska ekipa pa epski potop nije bio nimalo neocekivan. Sezonu kasnije ekipa je proigrala istog trenutka kad je divljak trejdovan i na kraju otisla do WCF. 

Sanse da Denver s njim u bitnoj ulozi izadje sa Zapada ili osvoji prsten su minimalne. Za to ti treba Jokicev nivo iz 2023. PO i Jamal iz WCF 2023. protiv Lakersa na nivou citavog PO. On nece donijeti BBovu odbranu i mogucnost pokrivanja od 1 do 3 sasvim sigurno jer je i na vruhncu atletske i fizicke moci bio upitan defanzivac, a kamoli sad kad je miljama daleko od toga. O KCPevoj 3&D roli smijesno i pricati. Em su Nuggetsi losiji nego u prethodne dvije sezone bez ikakve dileme, em su Dallas, OKC, a vjerovatno i Wolvesi sa dodatnim iskorakom Anta i Jadena, bolji nego ranije. Pogotovo OKC koji sad ima strasnu ekipu sa 5 legtimnih All-NBA defanzivaca od kojih je jedan legit MVP kandidat. Uostalom imali smo ga priliku gledati u Clippersima u ovom PO protiv Dallasa gdje je imao neke bizarno lose procente i imamo more primjera iz proslosti u Rocketsima i OKCu gdje je RW u PO imao epske raspade.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

On 10/13/2024 at 8:38 PM, Miki28 Teoljub said:

Nevjerovatan nivo hejta prema Russu. 

 

Kakav bi poraz bio za PR nekih igraca da Russ uzme titulu sa Jokicem.

 

Jokarina eventualna titula sa Rasom, bi Nikolu lansirala direktno u goat raspravu. :default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...