Jump to content

Recommended Posts

11 minutes ago, DameTime said:

Jokićevci širom Srbije na aparatima, sad će morati da navijaju za Russa. Ovo će biti potez decenije :Hail:

 

Amatersko vidjanje situacije. Ovo je za Nugetlije win-win.

 

Ili Vestbruk bude dobro igrao pa su dobili za dzabe pojacanje ili Vestbruk bude igrao lose pa postane novo zrtveno jagnje (isto za dzabe) . 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, DameTime said:

Jokićevci širom Srbije na aparatima, sad će morati da navijaju za Russa. Ovo će biti potez decenije :Hail:

Mislim da ce Rasovo i Jokarino prijateljstvo biti bromance Novak&Kirjos vol.2

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

Jokićevci širom Srbije na aparatima, sad će morati da navijaju za Russa. Ovo će biti potez decenije :Hail:

 

Naravno da ću navijati za našeg dragog Wesa, prvog superstara u Jokić Denver eri, ako dođe. Postaće šampionski igrač i sa prstenom završiti karijeru.

Link to comment
Share on other sites

Ovo može samo da odmogne Nuggetsima, ne vidim kako Russ išta donosi. Al ajde, bar neće biti dosadno. 

 

Ocena za Nuggets offseason: F-

Edited by Darko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja se poprilicno ne slazem sa misljenjem vecine. On je za minimalac i dalje plus igrac, a narocito za tim kao sto je Denver, koji prakticno ima dva igraca koji imaju bilo kakav ballhandling. Znacajno je unapredjenje u odnosu na Redzija i ako ostatak klupe bude pogadjao suteve, funkcionisace to sasvim ok, narocito u regularnoj sezoni za nekih 20ak minuta. 

 

Ono sto ja ne mogu da razumem, je da oni ne mogu da privuku vise dobrih igraca koji mogu potpisati ispod cene, i nakon godinu dana potpisati ozbiljan ugovor sa nekim drugim timom (pogledati pod Brown ili DJJ iz ove sezone iz Dalasa). Igrali bi sa najnesebicnijim superstarom sto bi znacilo da mogu imati najbolje brojke u karijeri, a plus bi bili contender.

 

Sve u svemu Saric i Westbrook su sasvim ok dodaci, ali ce sezona zavisiti od iskoraka Brauna, Watsona i Strawthera. 

Edited by Magia
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DameTime said:

Jokićevci širom Srbije na aparatima, sad će morati da navijaju za Russa. Ovo će biti potez decenije :Hail:

Ja sam hejtovao Rasa prilično  , pre svega njegov ego, ali nakon Lejkersa to je druga priča u tom smislu.

E sad igrački sam ga priželjkivao u Denveru jer je u ovom PO bilo bolno očigledno koliko Denveru nedostaje bolhendlera i pogotovo neko ide do kraja na koš. Celokupna taktika Minesote je počivala na tome da nema nikog ko može da se stušti na koš.

Problem će biti što uz CB, AG, PWat još jedan bitan član rotacije nema šut ili nema pouzdan šut, ali to je sad na Malounu da ga stavi u prave petorke, pre svega sa Jokićem i MPJ.

Denveru generalno sezona i tim mogu biti vrhunski, a mogu da budu propast jer ima dosta if situacija 

 

Glavni upitnici su kako će se uklopiti Wbook i da li će Stroter uspeti da bude regularan član rotacije. Ako ova dva faktora budu ok onda rastu šanse i za uspešnu sezonu 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Horium said:

Amatersko vidjanje situacije. Ovo je za Nugetlije win-win.

 

Ili Vestbruk bude dobro igrao pa su dobili za dzabe pojacanje ili Vestbruk bude igrao lose pa postane novo zrtveno jagnje (isto za dzabe) . 

 

Svaka slična akvizicija je win-win kad se tako gleda na nju. No, meni je ipak zanimljivije to da će lik koji se do juče pljuvao kad se govori o TD statistici igrati sa Jokićem, još ga je po svemu sudeći ovaj želeo u ekipi. 

 

5 hours ago, Bul-Kathos said:

Mislim da ce Rasovo i Jokarino prijateljstvo biti bromance Novak&Kirjos vol.2

 

Ima i on da se ljubi po tri puta i pije rakiju. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bul-Kathos said:

Ras je skorpija izgleda, bice to sve okej ako je verovati horoskopskim tumacenjima 😄 

 

Kud ces veci dokaz da pobijes sumnju astro-nevernika u horoskop nego ta sto je i u horoskopu MPJ cancer.

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Strawther će morati da bude reinkarnacija Klay Thompsona iz prajma da bi klupa Nuggetsa funkcionisala. Nuggetsi su jednu povredu nekog od udarnog kvarteta (a to ne mora biti Jokić) udaljeni od irelevantnosti na zapadu.

Link to comment
Share on other sites

Neće Ras biti spektakularno vredniji za tim od Redžija u PO. I on se može itekako eksploatisati. Drugo, uzeli su titulu bez Redžijeve bitne uloge a i da je bio bolji ove sezone pitanje je dokle bi dogurali jer su im falile druge stvari. Dakle, Ras je unapređenje na jednoj poziciji, širenje rotacije ali nije ključan faktor niti blizu istog. I dalje im fali nešto drugo. Ako se neko nada da će biti bitan kad se broji ili odličan izgovor za neuspeh onda je već sad u zabludi. 

 

Dalje, ako ne budu unapredili postavu koja obiluje gomilom zadnjih veznih bez šuta, ne znam šta bi Meloun trebalo da uradi da napravi konkurentne petorke.

 

Ono gde bi mogla da bude Rasova uloga je regularna sezona, kada je u gomili bezveznih utakmica potrebno imati poene bez velikog eksploatisanja najvažnijih igrača. Tu može da bude pravo zajeban.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Barkley#34 said:

Neće Ras biti spektakularno vredniji za tim od Redžija u PO. I on se može itekako eksploatisati. Drugo, uzeli su titulu bez Redžijeve bitne uloge a i da je bio bolji ove sezone pitanje je dokle bi dogurali jer su im falile druge stvari. Dakle, Ras je unapređenje na jednoj poziciji, širenje rotacije ali nije ključan faktor niti blizu istog. I dalje im fali nešto drugo. Ako se neko nada da će biti bitan kad se broji ili odličan izgovor za neuspeh onda je već sad u zabludi. 

 

Dalje, ako ne budu unapredili postavu koja obiluje gomilom zadnjih veznih bez šuta, ne znam šta bi Meloun trebalo da uradi da napravi konkurentne petorke.

 

Ono gde bi mogla da bude Rasova uloga je regularna sezona, kada je u gomili bezveznih utakmica potrebno imati poene bez velikog eksploatisanja najvažnijih igrača. Tu može da bude pravo zajeban.

 

Protivnici u reketu kada izadje Rassel sa 2 petorkom u kojima nema nekih sutera. Bukvalno protivnik ce moci da skuplja. A tu mu se zatvara ulaz a to mu je glavno oruzije jos.

Link to comment
Share on other sites

Najjače što se misli da će pomoći, a još i da će biti bolji od Redžija, lol

 

Vestbruk je u prošlom plej ofu imao 26% iz igre i 23% za 3.

 

Postao je bezvredan igrač na terenu i igrač sa kojeg možeš da skupljaš u odbrani, jer šuta više nema. Verujem da mu je ovo poslednja sezona u karijeri.

 

Ta energija koju ima je precenjena stvar bila i u njegovom prajmu, a ne sada kada je omatorio i otišla mu atletika niz brdo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...