Jump to content

Recommended Posts

Inače, moje mišljenje je da je jedina nada sveta za prekid totalne dominacije Jokića stasavanje Wembya. Kad malo očvrsne on će biti kao još duži i atletičniji Gobert koji pri tom zna da igra košarku. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DameTime said:

I u dve tekme u Koloradu su svi mogli da biju, a zašto je Denver izlazio na teren s namerom da igra mekano je pitanje za njih. Znači i te kako može da se igra sa čvršćom odbranom na granici faula i da se sipa u napadu, bez da se komentariše kako su sudije krive za ovo ili ono. Ne znam da li je sad kad je Denver pobedio sudijska trojka menjala košarkaška pravila...

Sa ove tacke kada gledas, da mogli su. Ali intenzitet i nacin igranja u seriji sa LA je nebo i zemlja u odnosu na ovo sa Minesotom. Oni da su ovako igrali cvrsto protiv LA imali bi dosta vise problema sa faulovima. Sami su sebi krivi sto nisu odmah krenuli fizicki (Selber schuld! sto bi rekli ovi moji u Austriji).  I da...kriterij u prve 2 utakmice je bio drugaciji (u kontekstu dopustanja fizickog kontakta) nego u poslednje dvije utakmice. I dalje je jaka fizicka kosarka sa mnogo kontakta, ali ipak je tuca malo redukovana, na sta se Denver prilagodio i zasluzeno dobio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, jabadabaadu said:

S druge strane Minesota bolje od ovog ne može i opet im nije bilo dovoljno

ima sota rezerve pre svega u townsu, ali on nije bas poznat kao igrac koji ce da isporuci kad je tvrdo

delovalo je to drugacije u ovom PO, ali sinoc opet iste boljke, on sa onolikom telesinom na niskom postu ne moze da resi nikoga, komicno su mu izgledali pokusaji

sa druge strane jeste u par navrata dobro branio jokera, ali problem sote i nije na toj strani, vec napadackoj

mora da se dobije vise od 2. najboljeg igraca, ili da ovi epizodisti daju vise

 

denver sa druge strane ima solidno rezerve u mpj, koji za razliku od 1. runde za sada igra losu seriju

 

svakako, sota je i dalje u dobroj poziciji, nista jos nije gotovo

imaju anta, koji lagano moze da ide i na 50-60...treba jos neko da se prikljuci i imaju svakako dobre sanse

ono sto im ne ide u prilog je sto su prilicno razigrali gordona, koji sada igra sa puno samopouzdanja i taktika da sa njega pomazes bas i ne pije vodu vise

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Chaos Is Me said:

Inače, moje mišljenje je da je jedina nada sveta za prekid totalne dominacije Jokića stasavanje Wembya. Kad malo očvrsne on će biti kao još duži i atletičniji Gobert koji pri tom zna da igra košarku. 

 Taman još 2-3 titule i 2-3 naslova MVP dok Wembanyama stasa 😁

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, DameTime said:

Mišljenje o tom trejdu za Goberta ne treba menjati od utakmice do utakmice (vs Denver). Ovo kažem generalno, nevezano za tvoje upise jer se i ne sećam šta si pisao ranije, ako si uopšte...

Ma znam, karikiram. Connelly je hteo ekstra telesinu da baci na glavnog konkurenta ali i dalje mislim da su suviše dali za njega. Ako osvoje prsten, moraću da pojedem govna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
9 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Plus 2-3 odbijanja reprezentacije forumu i svima nama u inat 😄 

 

Neka odigra OI punim gasom pa posle neka radi šta god hoće, ustagajebemonaradikalska 

Edited by Beonegro
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Towns je ovo prodao maksimalno, em je bio loš u napadu em mu je Gordon natrpao muda u usta na drugoj strani. Minesota je bila sasvim dobra kao tim večeras ali Denver je bio na momente nerealan. Na svaki izazov su odgovorili.

 

Da, mada čudno deluje kad vidim da su imali +5 sa njime na terenu i pored tih užasnih 18-5 iz igre.

 

Nije da ga opravdavam, ali zajebano je kad je Jokić ovako u ritmu, a često bude prvi na pomoći. Onda mi se učini kako previše pomaže i tako olakšava Gordonu posao, a onda ne pomogne, Jokić rutinira Gobera na primer.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jabadabaadu said:

 

Eto tako. 

 

Vrhunska utakmica, može se reći jedna od istorijskih po kvalitetu. Denver je odigrao skoro pa savršenu utakmicu, da su KCP i Porter pogađali za 3 još moglo bi se reći savršenu. S druge strane Minesota bolje od ovog ne može i opet im nije bilo dovoljno. Edvards bolju partiju teško da može odigrati, mada mi je utisak da Denver ga nije stisnuo kao u trećoj, tu mislim na prodore ali opet to je vjerovatno više zasluga što je ludački šutirao za 3, pa je onda i to teže. Mnogi se hvataju za Taunsove procente ali realno je da on svaku iole otvorenu trojku je pogodio. On igra dobro ali je još bolje branjen. A on u kontaktu znamo kakav je 

 

Prije svega moram Melouna pohvaliti. Kako je spremio ove dvije utakmice i psihički i taktički - šampionski. Prelomna tačka ovog meča je posle 4-5 min na početku kad je tražio tajm aut na -7 čini mi se. Tu stavlja Gordona na Edvardsa gdje ga ovaj zaustavlja i kreće serija čini mi se 15:2 u kratkom roku. Kasnije je Gordon više Taunsa čuvao. Ovo što je on odigrao večeras je mješavina Drejmonda i Kavajia iz najboljih dana. I defanzivno i ofanzivno. Jokić je najbolji na svijetu i tu se nema puno šta dodati. Dobro bi bilo da neko postavi video sa kraja kada Gober kreće kao da ga zida i ovaj mu izvlači stolicu. Ono je bilo baš komično. 

Odličan doprinos sa klupe od ove trojice. Ali to je ono što sam rekao, svi ti šutevi su otvoreni. 

Sledeću će Minesota pokušati da krene jako, ali oni ako u 1/4 ne naprave neku razliku ogromnu mislim da su psihički gotovi.

Moj utisak je da Denver u prve dvije runde igra sa najtežim protivnicima i da bi i Minesota i Lejkersi sa ovim nastupima izbacili sve sa zapada. 

 

  • Like 3
  • Love 9
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Inače, moje mišljenje je da je jedina nada sveta za prekid totalne dominacije Jokića stasavanje Wembya. Kad malo očvrsne on će biti kao još duži i atletičniji Gobert koji pri tom zna da igra košarku. 

 

Sta znam. Meni je Jokic vise Duncan arhetip. Vrhunski igrac, vodja dinastije koja nikako da umre i koja uvek preti iz senke, ali ne lice NBA i neko ko stalno dominira ligom. 

 

To su mi vise Doncic, Edwards (vrv Wemby u budućnosti) ekipa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Je li Edwards već sada u ovim godinama najbolji bek lige? Ove PO partije su veći level od Doncica, računajući i odbranu.

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Meni je nevjerovatno kako je Jamal pogodio onu trojku sa pola.

 

Možda uživo djeluje drugačije ali na TV mi je izgledalo kao da je samo nasumično bacio loptu.

Edited by Sector
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...