Jump to content

Recommended Posts

Treba reći i to da je Denver nastavio sa izrazito neefikasnom igrom u čemu prednjači Marej, koji u seriji šutira 44% za dva i 21% za tri (1/15 u poslednja tri meča), tako da je ona eksplozija u 4/4 g2 pre bila incident nego plej-of Marej. Zbog toga verujem (iako je to šbb) da bez obzira na opisane promene u igri Lejkersa i doprinos većeg broja igrača, da je u tom segmentu igre bio makar na prosečnom a ne nekom vau nivou da bi Denver bio značajno bliži pobedi. 

 

Sad vidim da je Bojdo pisao na sličnu temu.

 

Mnogo je više rezervi kod Denvera što ne znači da su Lejkersi bez šansi, ali uz pristojnije brojke u napadu ne bi trebalo da bude problema za NagiCe u g5.

 

S druge strane, kudos uiniju zato što je verovao da MPJ može da napreduje i pruži ovakve igre u kontinuitetu. I ja sam bio jedan od skeptika, ali samo neka nastavi ovako.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kakve su sanse Mareja da podigne formu i da je odrzi protiv Minesote?Slabo sam pratio njihove duele,ko bi se smenjivao od cuvara, kakvu su taktiku primanjivali?Sa ovakvim Marejem, tesko da se nadaju prolazu.Klupa, svaka druga tekma neki doprinos.A kad ti jedan od sve bitnije prve petorke ovako trokira...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Barkley#34 said:

Treba reći i to da je Denver nastavio sa izrazito neefikasnom igrom u čemu prednjači Marej, koji u seriji šutira 44% za dva i 21% za tri (1/15 u poslednja tri meča), tako da je ona eksplozija u 4/4 g2 pre bila incident nego plej-of Marej. Zbog toga verujem (iako je to šbb) da bez obzira na opisane promene u igri Lejkersa i doprinos većeg broja igrača, da je u tom segmentu igre bio makar na prosečnom a ne nekom vau nivou da bi Denver bio značajno bliži pobedi. 

 

Sad vidim da je Bojdo pisao na sličnu temu.

 

Mnogo je više rezervi kod Denvera što ne znači da su Lejkersi bez šansi, ali uz pristojnije brojke u napadu ne bi trebalo da bude problema za NagiCe u g5.

 

S druge strane, kudos uiniju zato što je verovao da MPJ može da napreduje i pruži ovakve igre u kontinuitetu. I ja sam bio jedan od skeptika, ali samo neka nastavi ovako.

A sta cemo sa Porterom? Decko ima 22 poena i 9.5 skokova na 53 FG% i 44 3P%.

Ne bih rekao da su mu to brojke iz regularne sezone.

 

Gordon 15.5/9.5/4.3 na 54 FG% i cak 86 FT%. 

 

 

@alpaka Bereta Sida akcija koja najvise prolazi i na koju Denver nema odgovor. 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Jes da sam igrao 4:1, ali steta sto nije pala metlidzonka, da momci imaju malo vise odmora, jbg.

 

Napisah nakon prve utakmice da je Diandjelo ubacio jos dva šuta, da bi utakmica bila jako neizvesna, a vidi se sada da kada on isporuči u napadu, kao inu G2, da je Denver u problemu.

 

Ipak verujem da će se Denver sada zategnuti i da u sledećoj neće dozvoliti peti put da igraju istu igru, tj da jure 10+ poena zaostatka kroz dobar deo meča.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

 

Baš potcenjivački prema Lakersima kao da su MZT, a ova ekipa ima kvalitet za minimum 6 utakmica sa Denverom.

 

Pritom, igra koju je Denver do sada prikazao u seriji nije nimalo impresivna već naprotiv, inače ne bi Lakersi relativno lako dolazili do vodjstva.

Da se razumemo, ja smatram da su maksimum prikazali u G2 (čisto košarkaški), ali očigledno nije sve gotovo.

Kako podcjenjivački? Denver je aktualni prvak, 2nd seed (isti omjer kao prvi OKC), a LAL su playin ekipa koju su tukli 11 puta za redom do sinoć. Od toga 7x u playoffu.

BOLD: Pa s tim se apsolutno slažem. U tome i je problem. G5 bi trebao dati pravu sliku snage jednih i drugih. Jer tu će Denver morati ići 100%.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto se omalovazavaju LAL, pobedili zasluzeno, od prvog minuta gazdovali, na kraju jedna rutinska pobeda.

Da je G2 otisla na njihovu stranu, imali bi senzaciju u PO.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Ne znam zasto se omalovazavaju LAL, pobedili zasluzeno, od prvog minuta gazdovali, na kraju jedna rutinska pobeda.

Da je G2 otisla na njihovu stranu, imali bi senzaciju u PO.

 

Bila je jučer statistika negdje u 3Q, znači do kraja nije bilo promjene. Denver je u 4 utakmice, tj. 192 minute, vodio cca 14 minuta.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dracarys said:

To je vaše subjektivno viđenje, znači nedokazivo. Mogu ja reći da se Dlo ne cima uopšte, sudeći po reakcijama za vreme Game 3, ali to je samo njegov mehanizam.

 

Možda je i do godina koje Bron ima? Ne treba biti stručnjak pa videti da Lejkersi igraju dokle Bron ima goriva. Ne može on više da pegla po 40+ minuta na najvišem nivou. To govori još jednu stvar, da bi prajm Bron najverovatnije dao metlu prajm Jokiću.

 

Čim on padne, ostatak ekipe postaju divljaci, ne zna se ko pije, a ko plaća, što pokazuje i statistika.

 

 

Ako bi Jokić igrao s prime Kyriem, teško.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, doragan said:

Kakve su sanse Mareja da podigne formu i da je odrzi protiv Minesote?Slabo sam pratio njihove duele,ko bi se smenjivao od cuvara, kakvu su taktiku primanjivali?Sa ovakvim Marejem, tesko da se nadaju prolazu.Klupa, svaka druga tekma neki doprinos.A kad ti jedan od sve bitnije prve petorke ovako trokira...

Ako prodju Lejkerse,Mareya cekaju mnogo ozbiljniji igraci u odbrani. Ovakav Marey koga su cuvali odbranbeni mrtvaci D Rasel i Austin Reaves nema nikakve sanse protiv zveri iz Minesote ili Okc. Ovo su mu najlaksi igraci nad kojima mora da dominira,a on je kriminalan

Edited by YAO
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Lakersi:

Game 1: AD+Lebron 59, ostatak starter 33, klupa 11 ( sve Prince )

Game 2: AD+Lebron 59, ostatak startera 35, klupa 6 ( sve Prince )

Game 3: AD+Lebron 59, ostatak startera 27, klupa 19 ( Prince 7 )

Game 4: AD+Lebron 55, ostatak startera 50, klupa 13 ( Prince 9 ).

 

Dakle od 426 poena, 232 poena od dvojca a onda od ostatka startera jos 156 poena gdje je Japanac dao mizernih 24 poena. 

Od 4 utakmice, DLo se pojavio na 2, Reaves isto tako mada game 3 je i pitanje a onda imamo Japanca koji je toliko razocarao da je to strasno, svega 24 poena.

 

Vidjecemo ko ce se pojaviti u game 5 ali itekako Lakersi mogu ovo odvesti u 7.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Na osnovu toga da li je napad krenuo iz nekog od setova ili improviziranja. 

Kako se to odlučuje?

 

Pričam ti jer sam radio basket logovanje za synergy 3 god.

I znam koliko to može da bude nerelevantno sranje.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Bolji je u tamburanju Kijanu Rivsa, što je relevantnije od tamburanja Ostina Rivsa da se ne lažemo.

I daje deci u publici piletinu, Jokic ne bi.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...