Jump to content

Recommended Posts

16 minutes ago, bodo said:

pamtim ga dok sam živio u Sloveniji i odlazio na EL utakmice Olimpije gdje je radio šow sa kucanjem tako da je preskakao auto. ujedno i prvi igrač sa ex yu prostora koji je zaigrao za Sunse.

 

 

Najuzbudljivija stvar u istoriji Slovenije.

Edited by MilošVB
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

@Miki28 Teoljub zaprati ovaj twitter profil, bas detaljno momak radi analize. Njegov je i onaj Lakers Exceptionalism yt kanal. 

 

https://twitter.com/Tim_NBA

 

Uglavnom trebace jos vremena da se neki novi koncepti uigraju, pogotovo odgovor na agresivno pomaganje i prerotacije kod Davisovog pnr. 

 

 

 

Pratim ga bas od polovine prosle sezone kad je bio onaj trejd. Hvala ti👍

 

Ma da, bice potrebno malo vremena ali ima itekako ozb materijala

Link to comment
Share on other sites

Sad se tešimo što nas Nagetsi kantaju, bez nekog opasnog trejda, mi nemamo šta da tražimo protiv njih, a biće još utakmica, na veliku žalost posle dedlajna, naložićemo se pobeđujući kanturine od ekipa, tipa Hjuston i Detroit.

 

Lejkersima je potreban još jedan veliki skorer, Irving je prava mera. U suprotnom nema se šta tražiti protiv Nagetsa.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ako ce Davis igrati kao hot garbage, nemaju Lakersi sta da traze ni protiv znatno slabijih ekipa od Nuggza

Sad ce Bubble Davis da se pojavi.

 

A onda mozda i flu MJ.

 

Ako pricamo o zdravim ekipama, na zapadu Denver moze da bude ugrozen samo kolektivno-individualnom rapsodijom Finiksa. I za to nisu velike sanse ali moze da se desi.

 

Ali svedoci smo da su povrede cesto krojile plejof brekete, tako da ne greba otpisivati ni ove solidne ekipe poput Lejkersa, Klipersa, GSW. 
 

Poredjenja Dejvis - Jokic trenutno imaju smisla kao poredjenja ja - Dalibor Ilic. Znaci mogu da se iskazu u sali ili besu, u realnosti ne. 
 

Istok je meni zanimljiviji, zato sto tu i Boston i Milvoki treba da pokazu nesto novo, i to su jedine dve ekipe koje mogu protiv zdravog Denvera.
 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nista Lakersi ne trebaju dirati niti trejdovati dok se ne vidi kako stvari stoje nakon nekih 15-20 utakmica. Ko sto Frensis kaze Davis ne smije nestajati ovako, a i Ham mora naci nacin za kontriranje u situacijama gdje protivnik agresivno pomaze na Davisovom rollu. Najveca glupost bi bila raditi neki panicni trade gdje ces se odreci sirine i maksimalno ovisiti o ucinku 2-3 udarna igraca. Prvi je mec, mnogo toga nije bilo dobro al ne treba pretjerivati sa overreactingom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Dracarys said:

Sad se tešimo što nas Nagetsi kantaju, bez nekog opasnog trejda, mi nemamo šta da tražimo protiv njih, a biće još utakmica, na veliku žalost posle dedlajna, naložićemo se pobeđujući kanturine od ekipa, tipa Hjuston i Detroit.

 

Lejkersima je potreban još jedan veliki skorer, Irving je prava mera. U suprotnom nema se šta tražiti protiv Nagetsa.

Kakvi bre trejdovi, tek odigran 1 mec. Polako sa tim. 

Ozbiljnu dubinu imamo, treba vremena to posloziti.

 

Bas se ponasate kao razmazena derista, odmah nove igracke

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Kakvi bre trejdovi, tek odigran 1 mec. Polako sa tim. 

Ozbiljnu dubinu imamo, treba vremena to posloziti.

 

Bas se ponasate kao razmazena derista, odmah nove igracke

 

 

samo goat vincent 30mins i stizete do plejofa. vec vidim lebrona kako vidi da gabe treba da uzme vecinu minuta, jer ce onda da vidi [primeti?] da lebron sve vidi :i

Edited by uini
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Počinje nam još jedna sezona za Kelte, ova deluje kao ključna od onog trenutka kad smo počeli rebuild davne 2013. Najjači roster I najslabiji trener od tad. 

 

Svaka čast Stevensu na svemu što je uradio do sad a naročito all-inu ove sezone. Trejd Smart za Potzingisa nas je definitivno pojačao - dobili smo boljeg igrača, punu šansu kao starter imaće White koji je osetno bolji igrač od Smarta i najbitnije, ovaj tim prestaje da bude talac Smarta: talac njegovih loših odluka na terenu i još važnije, talac njegovog liderstva. Nedovoljno kvaliteta a dovoljno drugi staž u timu da drži pištolj na čelu svima, pre svega Tatumu i Brownu. 

 

Ovaj tim je tim Tatina i Browna sad i 100% i verujem da će pokazati još više ove godine. Pre svega su oči uprte u Tatuma. Već mnogo je uspeha iza njega i zbog toga su svi vrlo strogi prema njemu, zaboravlja se da ima tek 25; na prste jedne ruke bi se možda (ali samo možda) mogli nabrojati igrači u ligi koji su osvojili ligu kao glavni igrači u tim godinama ili ranije. Ipak, mediji su surovi s internet ne pamti mnogo daleko, tako je, kako je. Verujem da će napraviti iskorak i ove sezone. 

 

Druga violina tj. Brown je jedan je od jahača apokalipse koja nas je zadesila prošle godine. Bio je i povređen u plej-ofu ali neke stvari nisu do povrede. Da vidimo jel nabrao makar malo mozga kad već nije dribling. 

 

Porzingis je vrh pojačanje, prilično sam siguran da će napraviti lom na obe strane parketa samo da je zdrav. 

 

Jrue je takođe dobro pojačanje, videćemo kako se uklapa ali sam siguran da će doneti mnogo na obe strane parketa, iskustvo će takođe dobro doći mladim momcima. 

 

My boy White će svima još jednom pokazati kakva je to igračina. On i Jrue će biti sjajni u defanzivi i noćna mora bekova protivnika. 

 

Drago mi je što Horf ide na klupu, uništavao nas je u PO očajnim šutem. Ipak, treba nam za Embida i slične i nadam se da još ima snage u njemu. 

 

To je glavnih 6, tanja rotacija za regularnu sezonu na prvi pogled ali ima po rosteru još korisnih igrača za regularnu sezonu, pogled mi ide ka Pritchardu i Hauseru ali možda zaigra ozbiljnije još neko. 

 

Boston još ima TPE od nekih valjda 5 milki od Granta Williamsa a biće aktivni na buyout marketu ako zatreba, možda se dovede još neko. 

 

Izgubili smo dubinu i dosta korisnih igrača i malo smo tanji ispod koša. Najviše mi je žao TimeLorda ali jebi ga, manje mu je davao šansu Macola pa smo ga spakovali. Može da se oseti na zaštiti obruča, defanzivni skok će biti OK. Grant je bio koristan ali šta je tu je, rokada Brogdon-Jrue je ok. Svi koji su otišli su mi dragi, zadržao bih sve njih osim Smarta ali jebi ga, roster je bolji. 

 

Napad bi trebalo da bude dobar sa 5 out šemama, kao što rekoh videćemo zaštitu reketa a spolja bi defanziva trebala da bude ok. Nemamo nekog igrača da branimo Janisa, Lilard će biti Jrueov zadatak i to bi bio povoljan metchup. Od ostalih ekipa smo valjda bolji. 

 

Najveća je enigma Mazula. Vrlo skupa igračka neiskusnom treneru. Ipak, prošle godine mu je stručni štab bio prazan. Ove godine mu je Stevens odmah posle sezone doveo 3 pomoćnika a skoro još i Van Gandija koji mi uliva nadu. 

 

Videćemo, ovo je sezona za vađenje fleka. Nema nazad, da pozeleni baner 18. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...