Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Zli Gli said:

Ja Jokica ne volim jos iz vremena Mege kad su igrali kao domacini u mom gradu, uvek sam voleo sportiste atlete a on je sve kontra. Kasnije mi je ubio NBA ligu koja mi je uvek bila pre svega skup atletskih frikova koji pritom znaju lopte, kao iz filma Space Jam, a covek se i dalje vuce po terenu kao neki Lignjoslav i to mu nikad necu oprostiti bez obzira sto je kosarkaski genijalac. Plus ni totalno odsustvo harizme ne pomaze a neigranje za repstaciju, potpis SNS-u, braca debili... to sve samo pojacava navijanje protiv njega.

Ovo mi je top upis jer zamisljam da i pravi mocni Glintic ne voli Jokica zbog istih stvari 😄

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Bugl Khan said:

Znači Australci koji su navijali za Raftera su liječili frustracije? Amerikanci za Agassija, Samprasa, Phelpsa...Švedi za Edberga, Hrvati za Janicu, Mavrovića, Mirka i Gorana, Ukrajinci za Bubku, Jamajčani za Bolta, Filipinci za Pacquiaoa, Britanci za Lewisa, Henmana i Murraya....to je u biti liječenje frustracija?

Pokušavaš nešto objasniti osobi koja se naježi kad netko kaže Uskrs umjesto Vaskrs. (tema na društvu)

 

Ali zato ima obraza iskenjat se gdje god stigne. 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
36 minutes ago, U-85 said:

Pokušavaš nešto objasniti osobi koja se naježi kad netko kaže Uskrs umjesto Vaskrs. (tema na društvu)

 

Ali zato ima obraza iskenjat se gdje god stigne. 

 

 

 

Drago mi je da pratiš sve što pišem, je l' i brojiš? 🤢

Edited by DameTime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ono... meni je iskreno glupo jer je to crkvenoslovenski a napadaju se oni koji kazu Uskrs jer je to satro hrvatski, pa mi je po istom osnovu "nepravilno".

 

U sustini kako god da se kaze kaze se, jer je namera iza toga bitna, da se cestita praznik.

 

Tako da i Srecan Uskrs (sto recimo ja kazem) je ok, mene kao nevernika ne kaci preterano, samo mi je zanimljiv taj fenomen "ispravnosti".

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, McLeod said:

Pa ono... meni je iskreno glupo jer je to crkvenoslovenski a napadaju se oni koji kazu Uskrs jer je to satro hrvatski, pa mi je po istom osnovu "nepravilno".

 

U sustini kako god da se kaze kaze se, jer je namera iza toga bitna, da se cestita praznik.

 

Tako da i Srecan Uskrs (sto recimo ja kazem) je ok, mene kao nevernika ne kaci preterano, samo mi je zanimljiv taj fenomen "ispravnosti".

 

Jebote, kakvo ludilo 😄 nisam znao za tu diskusiju 😄 Ali se uklapa u moj opsti stav o ludilo ovog vremena 😄 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Problem sa licnim greskama said:


Odsustvo harizme 😄 

S R B I ! ❤️ 

 

spacer.png

 

Grohotom se smijem 😕

 

Salu na stranu, dobar je momak mozda ali prosto ne volim taj njegov stil igre od pocetka i to je to, ne mogu da se nateram da navijam za njega nikako.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zli Gli said:

Ja Jokica ne volim jos iz vremena Mege kad su igrali kao domacini u mom gradu, uvek sam voleo sportiste atlete a on je sve kontra. Kasnije mi je ubio NBA ligu koja mi je uvek bila pre svega skup atletskih frikova koji pritom znaju lopte, kao iz filma Space Jam, a covek se i dalje vuce po terenu kao neki Lignjoslav i to mu nikad necu oprostiti bez obzira sto je kosarkaski genijalac. Plus ni totalno odsustvo harizme ne pomaze a neigranje za repstaciju, potpis SNS-u, braca debili... to sve samo pojacava navijanje protiv njega.

Ko se tebi usro danas u pahuljice?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, cabke said:

Ko se tebi usro danas u pahuljice?

 

Niko brate, napisah normalan post, kulturan, nema potrebe za takvim upadima osim ako sam propustio nesto u pravilima foruma, neke zapovesti gde pise da se mora voleti doticni. U tom slucaju se izvinjavam.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ključ za Denver je da izbaci Gordona iz dunkera. Neka ide spolja, pravi blokove, šutira.

Five out 

Sota bi to jedva dočekala, Gordon šutira loših 29% za 3 ove (regularne) sezone i još gorih 9% u plejofu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
21 hours ago, Sombor Shuffle said:

ali mislim da je to vise razlog Dzamalove nemoci da napravi separaciju od cuvara kroz veci deo meca, nego njihovog gameplana.

Gušenjem spoljne linije Denvera daleko od obruča su omogućili svojim visokima da se posvete Jokiću i Gordonu a usput su prigušili timsku saradnju koja je jako bitna za Denver. Mislim da će u nastavku serije nastaviti da jašu Mareja i ostalih dva i po beka Denvera. Verovatno će morati Jokić da uđe agresivnije u meč, znači ne da čeka da se spoljni razigraju nego da pomeri odbranu ka sebi i tako im napravi prostor za igru (tokom g1 je izašao podatak da je zaslužan za 68% koševa tima u 2/4 a to je deo u kome su igrali najbolje i imali vođstvo). MIN to, jelte, zna i ima čime da mu se suprotstavi, jer imaju igrače koji mogu da ga umaraju i otežavaju mu šuteve.

 

21 hours ago, Sombor Shuffle said:

Veceras su ubacili brdo vaznih suteva, tokom citavog drugog poluvremena, a verujem da je razlog tome sto su daleko sveziji i sa vise energije docekali taj period,

Istini za volju, zato su u prvom osim Edvardsa šutirali 1/11 za tri. Jesu pogađali teške šuteve u drugom ali nije bilo realno da ciglare ceo meč.

 

Edited by Barkley#34
Pobrljavio forum
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

(tokom g1 je izašao podatak da je zaslužan za 68% koševa tima u 2/4 a to je deo u kome su igrali najbolje i imali vođstvo).

 

Drugu cetvrtinu su dobili 19:17, procentualno zvuci fantasticno ali to je 13 poena jbg

Link to comment
Share on other sites

DC3KiNI.png

 

pTRNIex.png

 

statistika pre proslog playoffa. znao sam da je bas veliki postotak za domacina nakon izgubljene prve utakmice, ali nisam mogao naci bas egzaktan rezultat. poslednji put kada je gost vodio 0-1 je bilo u finalu istoka prosle sezone kada je miami uzeo i drugu utakmicu, na kraju i seriju. mnogo bitna utakmica za denver, moraju pobediti po svaku cenu.

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, Zli Gli said:

 

Drugu cetvrtinu su dobili 19:17, procentualno zvuci fantasticno ali to je 13 poena jbg

Istina, ali opet pokazuje da su je samo četiri šest poena išlao mimo njega.

Edited by Barkley#34
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...