Jump to content

Recommended Posts

2 minutes ago, U-85 said:

A uz to je javno dao podršku najpopularnijoj stranci u državi, voli konje, janjetina, prasetina i beli luk i nije kao veštački Ameri 😕

ok. za njega mi je sad jasno.

3 minutes ago, DameTime said:

 

Prerano si krenuo s ovim, tek je G1. 

 

 

Lol niko nema problem s Novakom i Jokićem zbog uspeha na sportskom planu, naprotiv na tome će im svako skinuti kapu, već sa njihovom personom van terena. Inače ljubitelji sporta se ne određuju prema nacionalnoj pripadnosti i neko ko voli tenis ima puno pravo da više gotivi Federera ili Nadala od Novaka, ili u košarci Edwardsa od Jokića...

Naravno da se određuju

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Bugl Khan said:

šta je to s vama i nepodnošenjem najboljih na svijetu? Imate, po mnogima, najboljeg tenisača svih vremena, i u isto vrijeme hrpu navijača Nadala i Federera. sad imate i najboljeg košarkaša na svijetu, pola države ga ne podnosi. WTF?

Nego Bugi hoće li Rijeka danas dobiti derbi na Rujevici? Ča ti se para? Malo off topic. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 minutes ago, bodo said:

Nego Bugi hoće li Rijeka danas dobiti derbi na Rujevici? Ča ti se para? Malo off topic. 

Naravno da će dobit. Po glavi, a ne derbi.

Oni se nas boje. Na Maksimiru nisu dobili godinama, na Rujevici/Kantridi dobiju, al kad je ovako bitno, nema šanse. Još nama igra x

Edited by Bugl Khan
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Nego Bugi hoće li Rijeka danas dobiti derbi na Rujevici? Ča ti se para? Malo off topic. 

Pokrasti ce ih ko '99

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Magia said:

 

 

 

Denver nije imao nikakve sanse.

Jos da napises sta je bilo netacno ovde? Naravno da ce izgubiti kad ovako lose sutiraju, kad imaju 3 dvocifrena igraca, Tauns+Gober 26 poena sto je u najgorih 10 partija verovatno u sezoni, a Edvards nije imao 35 nego 45, Marej odigrao kao pijan veci deo meca, Gordon koji je kljuc serije u def skoku se maltene nije pojavio i rezultat ni 10 razlike.

4 hours ago, Darko said:

Arogantni nemač pojma @McLeod strikes again. Tu gde udari, trava ne raste.

 

Dobra stvar je što osvajamo zlato na Olimpijadi :classic_biggrin:

Isto vazi i za tebe, mrzi me dalje da posebno elaboriram liku ciji je forumski opus sastavljen od pokusaja duhovitih onelinera.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Bugl Khan said:

šta je to s vama i nepodnošenjem najboljih na svijetu? Imate, po mnogima, najboljeg tenisača svih vremena, i u isto vrijeme hrpu navijača Nadala i Federera. sad imate i najboljeg košarkaša na svijetu, pola države ga ne podnosi. WTF?

" Da komšiji crkne krava" to je Srbinu najomiljenija rečenica

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, McLeod said:

Jos da napises sta je bilo netacno ovde? Naravno da ce izgubiti kad ovako lose sutiraju, kad imaju 3 dvocifrena igraca, Tauns+Gober 26 poena sto je u najgorih 10 partija verovatno u sezoni, a Edvards nije imao 35 nego 45, Marej odigrao kao pijan veci deo meca, Gordon koji je kljuc serije u def skoku se maltene nije pojavio i rezultat ni 10 razlike.

Isto vazi i za tebe, mrzi me dalje da posebno elaboriram liku ciji je forumski opus sastavljen od pokusaja duhovitih onelinera.

 

Nije loš ovaj Edwards? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
27 minutes ago, Bugl Khan said:

ok. za njega mi je sad jasno.

Naravno da se određuju

 

Određuju se samo oni koji bi da leče frustracije identifikujući se sa njihovim uspesima i da srbuju preko Đokovića, Jokića i ostalih sportista. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Darko said:

Pola nacije? Navijači Lejkersa su bučni, mislim da 90% ovog foruma navija za Nuggetse, kao i ja. Inače stavio sam prognozu Wolves u 6, zbog 3 razloga:

(1) Murray igra povređen, nema više BB-a da nadomesti to. Da se prođe ove timčina, on mora biti na 100% obrtaja

(2) Wolvesi su opasan tim. Imaju strašnog vođu - ne samo igrački, treba obratiti pažnju kako motiviše i veruje u svoj tim. Konačno zdravi, visoki, jaki, atletični, jača klupa. Dobro skockan tim.

(3) I najvažnije, McLeod je rekao da nemaju pojma. 

 

Sve isto i ja, samo mi je 3) na prvom mestu, plus

 

4) Jokić je mislima već na OI 🙂

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Sector said:

 

Nije loš ovaj Edwards? 🙂

Kad sam ja napisao da je los? Ja sam napisao da mi nije simpatican. P.S. Vi LeFlopovi svedoci gledajte kako mini MJ dominira, njegov cale bi imao 50 ppg u plejofu ako bi bilo potrebno u danasnjem NBA

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

ne moze jokic ovako u polu-leru da igra, posebno sa rovitim jamalom

a i racunajuci koliko je reket busan dok je on na parketu

da bi nagetsi imali sanse, mora joker da bude glavni igrac i podigne igru bar za jedan nivo

40+ partije su potrebne ovde, a ne 10 suteva za 3

da li je to u stanju, videcemo vec u sledecoj tekmi

 

jos jedno sramotno otvaranje tekme na dusu malounu

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, DameTime said:

 

Prerano si krenuo s ovim, tek je G1. 

 

 

Lol niko nema problem s Novakom i Jokićem zbog uspeha na sportskom planu, naprotiv na tome će im svako skinuti kapu, već sa njihovom personom van terena. Inače ljubitelji sporta se ne određuju prema nacionalnoj pripadnosti i neko ko voli tenis ima puno pravo da više gotivi Federera ili Nadala od Novaka, ili u košarci Edwardsa od Jokića...

Ništa što Djoković radi nije ružnije nego sveprisutna snishodljivost i gordost Federera, ili ljigava lażnost Nadala.

Niti je prinudjenost Jokića da potpiše nekakav bezvezbi papir gora od ovog već usiljenog debilisanja Edwardsa.

 

Zaista ne mogu da verujem da će ljudi da padaju u trans na ovo loženje Edwardsa. Ok bilo je zanimljivo jednom, možda 2 puta, ali ako te izloži hajp medija, kao došao novi tough character i ti sad siliš taj fazon i narativ… jadno.

 

I meni jje bio zanimljiv Edwards, ali ovo vec postaje trulo.

 

Kao fan mma i borilačkih sportova, ne postoji stvar koja mi je jadnija jmi smehotresnija nego loženje, kurčenje i unošenje u facu  likova koji se loptaju.

Neće se pobijete, šta glumis koj kurac. Ako hoces da budes zajeban kurci se nekom nekom sa kim. ce da te zatvore u ring/kavez i gde mozes pred celim svetom da popijes patos.  Ovako si samo lajavac koji hoce da impresionira gledaoce i publiku.

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BattleBender said:

Ništa što Djoković radi nije ružnije nego sveprisutna snishodljivost i gordost Federera, ili ljigava lażnost Nadala.

Niti je prinudjenost Jokića da potpiše nekakav bezvezbi papir gora od ovog već usiljenog debilisanja Edwardsa.

 

Već smarate s pričom da je pRiNuĐeN dA pOdRžI SnS. Čovek koji ima ugovor 250/5 nije prinuđen ni na šta, sem ako ne želi 'leba preko pogače ili da član njegove porodice ne odgovara za svoje postupke, naravno preko veze kako smo i navikli u radikalskoj Srbiji.

 

Kao što vi ne volite Federera, Nadala, Edwardsa neko ne voli Đokovića i Jokića. Get over it.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, McLeod said:

Isto vazi i za tebe, mrzi me dalje da posebno elaboriram liku ciji je forumski opus sastavljen od pokusaja duhovitih onelinera.

Ja priznajem kada pogrešim. Ako nigde drugde, bar tu postoji razlika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Prerano si krenuo s ovim, tek je G1. 

Nije fora da samo Mekiša baca hot take-ove, mora i neko drugi :classic_biggrin:. Mada ruku na srce, nije nekakav hot take, stvarno sam ih stavio na prognozi i mislim da su izuzetno jaki. Voleo bih da grešim, jedinu šansu vidim ako se neko iz Minnesote povredi a nadam se da neće. U svakom slučaju, ima silver lining - ako Denver ispadne, očekujem Nikolu na Olimpijadi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, U-85 said:

A uz to je javno dao podršku najpopularnijoj stranci u državi

Bas cudno pise najodvratnijoj stranci na kugli zemaljskoj.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Denever je opet usao mlako u utakmicu kao protiv LAL i dozvolio Edvardsu da se nabije samopouzdanjem sto je ovaj iskoristio da celu tekmu trpa.

I valjda su sada shvatili da ovi nisu LAL koji ce ostati bez goriva u u IIp i da moraju biti ozbiljni.

 

No Minesota je sad u dobroj poziciji i bice ovo odlicna serija.

Edited by Don Dusko
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

šta je to s vama i nepodnošenjem najboljih na svijetu? Imate, po mnogima, najboljeg tenisača svih vremena, i u isto vrijeme hrpu navijača Nadala i Federera. sad imate i najboljeg košarkaša na svijetu, pola države ga ne podnosi. WTF?


It's called being miserable. 

1 hour ago, Darko said:

Pola nacije? Navijači Lejkersa su bučni, mislim da 90% ovog foruma navija za Nuggetse, kao i ja. Inače stavio sam prognozu Wolves u 6, zbog 3 razloga:

(1) Murray igra povređen, nema više BB-a da nadomesti to. Da se prođe ove timčina, on mora biti na 100% obrtaja

(2) Wolvesi su opasan tim. Imaju strašnog vođu - ne samo igrački, treba obratiti pažnju kako motiviše i veruje u svoj tim. Konačno zdravi, visoki, jaki, atletični, jača klupa. Dobro skockan tim.

(3) I najvažnije, McLeod je rekao da nemaju pojma. 

Ne zivis ovde pa verovatno zbog toga ne znas. Ako vec do sada nije preslo pola, precice sigurno kada objavi da ni ovo leto nece igrati za reprezentaciju.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Bugl Khan said:

 

Btw, jel ide Jokić na OI?

 

Zavisi.

Ako ode daleko u  PO, onda neće, jer mora da se odmori, a ako ispadne sad od Minesote, onda opet neće jer 7. i  11. avgusta imaju neke trke konjića tako da soryyyy

 

  • Like 2
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

šta je to s vama i nepodnošenjem najboljih na svijetu? Imate, po mnogima, najboljeg tenisača svih vremena, i u isto vrijeme hrpu navijača Nadala i Federera. sad imate i najboljeg košarkaša na svijetu, pola države ga ne podnosi. WTF?

 

Srbin bajo moj, ne daj Bože da se Srbi slože.

U Hrvatskoj sam živeo do rata i kada sam došao u Srbiju prvi put sam čuo za izraz " Da komšiji crkne krava" to mi baš nije bilo jasno,ali evo posle 30 godina života u Srbiji skontao sam o čemu se radi. Teško se prihvata tuđi uspeh.

Verujem da tu leži odgovor na tvoje pitanje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dobro, Nikola se ne osjeća kao Srbin u mjeri u kojoj se kao Srbin osjeća Novak ali zato voli komfor pa daje podršku Ocu Nebeskog Naroda. 

 

Što ne mjenja fakt da je MVP ove decenije i legenda. 

 

Samo ga autoshovinsti ne volu.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...