Jump to content

Recommended Posts

Herojska pobeda Bucksa, Khris i Bobby sa po 29 pts, Beverley 12 asista. Treba reći i da je Khris još uvek rovit a da je u ovoj seriji na proseku od 27 pts. Kao i Beverley koji ima zalečenu povredu, tako da s/o za ovo što igraju. 

 

Giannis je počeo da šutira dok Dame nije imao nikakve aktivnosti, tako da ne znam kada bi on mogao potencijalno da se vrati. Sledeća utakmica je ključ. Ako uvedu utakmicu u G7 vrlo je moguć blowout jer imaju HCA. Zaslužili su makar zbog ovih koji zaista igraju na max obrtaja bez dva najbolja igrača.

 

Šteta je da su ih povrede sasekle jer je ekipa borbena i mislim da bi mogli do kraja; mada povratak i prolazak u ovoj seriji bi im svejedno podigao samopouzdanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bugl Khan said:

Analiza 5 bivših NBA igrača? Potraži. Imaš i starih

 

Čekaj, ti stvarno uzimaš za ozbiljno ovu dvojicu koju si citirao? Kada pogledaš rečenice koje si naveo u tom upisu, da li one tebi zaista imaju smisla? 

 

Onakvu analizu daju dva lika dok piju pivo ispred prodavnice, sa sve ubačenim teorijama zavere. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Josh Hart 53 minuta, nije izlazio čovek. Maxey heroj dana, a odmah za njim stare kuke iz Bucksa. Mikronske šanse ima bilo koja ekipa koja igra bez 2 najbolja igrača u PO. Ozbiljan fejl Pacera ali imaće još šansi.

Link to comment
Share on other sites

Denver ce morati puno bolje u sledecoj rundi, prilicno slaba njihova 1/4 serija, gde su na krajnje granice suvog kvaliteta uspeli da je zatvore relativno brzo. Naravno, ima i do Lejkersa cijii je roster svakako jaci od 7.mesta, a LBJ i AD i dalje medju top 10 igraca cele lige.

 

Jokic najbolji u seriji za Denver, ali i on je igrao prilicno slabo za njegove standarde. Lelemudaski prodate lopte kao u g5 ce ga/ih kostati skupo protiv Minesote, ako se ponove.

 

Kapa dole za Bakse.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Da je ovo uradio Drejmond slali bi ga na psihoterapiju ali posto je miljenik Embidara onda je ok.Ovo se za NBA ligu odnosi.

 

Btw nije mu prvi put da pravi ovakve poteze u ovoj seriji.

Edited by Don Dusko
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Don Dusko said:

Da je ovo uradio Drejmond slali bi ga na psihoterapiju ali posto je miljenik Embidara onda je ok.Ovo se za NBA ligu odnosi.

 

Btw nije mu prvi put da pravi ovakve poteze u ovoj seriji.

Marginal contact, prvi put upotrebljen za udaranje Portera po glavi DLo-a

Stvarno je nevjerovatan hejt prema Embiidu na ovom forumu. Granici se sa hejtom domace osnove CZ.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 hours ago, DameTime said:

Herojska pobeda Bucksa, Khris i Bobby sa po 29 pts, Beverley 12 asista. Treba reći i da je Khris još uvek rovit a da je u ovoj seriji na proseku od 27 pts. Kao i Beverley koji ima zalečenu povredu, tako da s/o za ovo što igraju. 

 

Giannis je počeo da šutira dok Dame nije imao nikakve aktivnosti, tako da ne znam kada bi on mogao potencijalno da se vrati. Sledeća utakmica je ključ. Ako uvedu utakmicu u G7 vrlo je moguć blowout jer imaju HCA. Zaslužili su makar zbog ovih koji zaista igraju na max obrtaja bez dva najbolja igrača.

 

Šteta je da su ih povrede sasekle jer je ekipa borbena i mislim da bi mogli do kraja; mada povratak i prolazak u ovoj seriji bi im svejedno podigao samopouzdanje. 

Ja bih voleo da prodju Bucksi prosto jer Indijana ne zasluzuje da ide dalje. Losi su. 
Ali ako im se ne vrati bar jedan od dvojca za G6, ne vidim kako ce da uzmu pobedu u gostima. Potpuno zdravi bi bez mnogo problema igrali ECF, mozda i veliko finale.

 

Postoje li sanse da neko zaigra?

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Ja bih voleo da prodju Bucksi prosto jer Indijana ne zasluzuje da ide dalje. Losi su. 
Ali ako im se ne vrati bar jedan od dvojca za G6, ne vidim kako ce da uzmu pobedu u gostima. Potpuno zdravi bi bez mnogo problema igrali ECF, mozda i veliko finale.

 

Postoje li sanse da neko zaigra?

Ja mislim da ce igrati obojica. Bucksi ako ovo izvuku i ostanu zdravi bice jako zajebani u ostatku plejofa. Middleton se vratio u formu

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ja mislim da ce igrati obojica. Bucksi ako ovo izvuku i ostanu zdravi bice jako zajebani u ostatku plejofa. Middleton se vratio u formu

 

Moje simpatije imaju do finala bar. Jedini ko jos ima simpatije na istoku je NY ali mislim da ce oni imati veliki problem i ovo sad da zavrse, mnogo hustle i pravi mentalitet imaju, al nema kvaliteta dovoljno jbg

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, bosMan_jr said:

Ja bih voleo da prodju Bucksi prosto jer Indijana ne zasluzuje da ide dalje. Losi su. 

 

Ima tu dosta talenta. Turner sjajno šutira u ovoj seriji, Siakam pruža odlične partije i naravno Haliburton je pokazao da je HIM. Ali, koliko brzo steknu prednost jednako brzo je izgube i zapravo su jako loši kad se uvedu u pozicioni napad. 

 

12 minutes ago, bosMan_jr said:

Ali ako im se ne vrati bar jedan od dvojca za G6, ne vidim kako ce da uzmu pobedu u gostima. Potpuno zdravi bi bez mnogo problema igrali ECF, mozda i veliko finale.

 

Postoje li sanse da neko zaigra?

 

Vidim da je Miki stavio ovo kako bi obojica mogla da se vrate, ali mislim da je Giannis verovatniji. I potrebniji. Šansa im je da na iskustvo otmu tu pobedu. Videli smo u G3 da su u OT Pacersi uvaljivali loptu jedan drugom kao vruć krompir. 

 

Zdrave Buckse bih videla u finalu, pogotovo nakon ovakvog testa u R1 gde su poprilično zbili redove. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
14 minutes ago, DameTime said:

 

Ima tu dosta talenta. Turner sjajno šutira u ovoj seriji, Siakam pruža odlične partije i naravno Haliburton je pokazao da je HIM. Ali, koliko brzo steknu prednost jednako brzo je izgube i zapravo su jako loši kad se uvedu u pozicioni napad. 

 

 

Vidim da je Miki stavio ovo kako bi obojica mogla da se vrate, ali mislim da je Giannis verovatniji. I potrebniji. Šansa im je da na iskustvo otmu tu pobedu. Videli smo u G3 da su u OT Pacersi uvaljivali loptu jedan drugom kao vruć krompir. 

 

Zdrave Buckse bih videla u finalu, pogotovo nakon ovakvog testa u R1 gde su poprilično zbili redove. 

Pa ne znam da li je Haligali pokazao da je HIM jos uvek, pre im je Siakam ovo izvukao do sada. Turner je covek koji u teoriji ima bukvalno sve, a nekako celu karijeru nedorecen.

Ne znam gde im je Mathurin, jer su mi Nesmith i Nembhard popunjivaci prostora.

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mathurin je povređen. Haliburton postaje lagano jedan od precenjenijih igrača, stvarno ne znam šta je on to posebno pokazao u ovoj seriji, Siakam i Turner ih nose. Dovoljan će biti i Giannis da se pojavi, svaka čast Middletoneu, mislio sam pre ove serije da je zreo za sarkofag.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Darko said:

Nisu Spursi toliko blesavi, siguran sam.

Zasto tako mislis? Od ove mladje garde sto su Allstar/superstar koga mogu dovesti? 

 

Od starijih pametno resenje bi im bio Lebron, mozda da pojure KD. 

Wemby ima ugovor na jos 4 godine, od toga 3 se Spursi pitaju, posle ce pregovarati o max ugovoru ako sve bude kako treba sa zdravljem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Zasto tako mislis? Od ove mladje garde sto su Allstar/superstar koga mogu dovesti? 

Zato što će dovesti Topa :classic_biggrin:

 

Young nije igrač za timsku i pobedničku košarku, a Spursi su bar bili oličenje iste. U svakom slučaju, vreme radi za njih. Mislim da će Wemby početi svoju dominaciju za 2-3 sezone, do tada mogu strpljivo da grade preko drafta i free agency. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...