Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, delgado said:

 

Ovaj put nisam gledao utakmicu jer nisam mogao vise da zivim groundhog day, evo ne moraju ni hajlajCi da se gledaju dovoljno je ovo

 

 

sta da ti kazem??? ojadise nas lopovcine dobri moj delgi. ne moze lepo sa lopovima. fuj!

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Pa ono odgledao sam prethodne dve, ipak ima i ta porodica, posao, spavanje...blago vama sto mozete da odgledate sve tri plus evroligu, a u medjuvrememu i karling na eurosportu.

da provodim svaku noć gledajući 3 NBA utakmice. Radio bi to vrlo rado. Da mi netko plati.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Beonegro said:

Nisam gledao LAL - Denver, ali ovih 53 poena na 70% za 2 i 30 skokova Jokića i Gordona izgledaju kao jedno klasično gaženje u reketu

 

 

3 hours ago, McLeod said:

Kad pogledas istoriju neverovatno je kako su dve najvece fransize u NBA trenutno jadne i bedne, koliko glupih igraca imaju, koliko jadova koji kukaju, kakva dva "trenera". Jes da je Boston bar na papiru kontender ali tuga je na sta sve to lici

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Teoljub Meni sasvim lepo da navijam sa Alpakom zajedno. Tebe ignorisem, ti si obicno razmazeno deriste

EDIT: U navijackom smislu naravno. Ostajemo u LA i ja i grof. Lepo nam je i ne mrdamo nigde. Nego, gde je najbolji igrac u posednjih 10 godina, da li igra plejof ?

Edited by delgado
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, delgado said:

@Miki28 Teoljub Meni sasvim lepo da navijam sa Alpakom zajedno. Tebe ignorisem, ti si obicno razmazeno deriste

EDIT: U navijackom smislu naravno. Ostajemo u LA i ja i grof. Lepo nam je i ne mrdamo nigde. Nego, gde je najbolji igrac u posednjih 10 godina, da li igra plejof ?

Pa naravno da je lijepo u LA kad dodjes iz selendre zvana Klivlend😀 

Klipani su za vas idealni.

 

Najbolji igrac ceka tvog idola na Bahamima. Dray ceka u subotu vece ispred Crypto arene da ga pukupi i dovede kod Stepha koji je spremio 2 metle.

A sto se tice ignorisanja, pametno👍

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni said:

Pa ono odgledao sam prethodne dve, ipak ima i ta porodica, posao, spavanje...blago vama sto mozete da odgledate sve tri plus evroligu, a u medjuvrememu i karling na eurosportu.

Zbog vas takvih što imate posao i porodice bi baš voleo da Lejkersi ovo okrenu, pometlaju sve na zapadu, a u finalu da ih otkine kamerunski,ovaj francuski,ovaj američki Gangula i da uzme FMVP preko DPOY krajbejbija.

Stvarno ste vi Jokićevci razmažena konjušarska derišta, koja samo gledaju poslednje četvrtine playof utakmica i onda se nasladjujete nekim nebitnim tribldablovima koje beleži Strahinjin i Nemanjin mladji brat.

Spoiler

Da li sam još neku floskulu izostavio?

 

  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Propustio si nas koji želimo da grčki karabatić i Dame D.O.L.L.A koji nema pojma o repovanju u finalu oderu SNS bota i onog što Lebronov sin liči na njega. 

Malo vas je,al ste... 😉

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...