Jump to content

Recommended Posts

32 minutes ago, Don Dusko said:

Boston opet pokazuje da je tigar od papira.Nisam mislio da ce Majami bez Batlera biti u stanju da ih brejkne ali Spo cini cuda.

Miami šutirao trojke 23/43, nema te ekipe koja će da te dobije kad tako šutiraš. Sa druge strane, teško da će to ponoviti u ovoj seriji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Beonegro said:

Miami šutirao trojke 23/43, nema te ekipe koja će da te dobije kad tako šutiraš. Sa druge strane, teško da će to ponoviti u ovoj seriji.

Slazem se, ali opet to je i do odbrane donekle.

 

Svakako sam ocekivao da ce ovo biti rutinski za Boston, pa mi je ova pobeda pa jos i na strani...Pravo malo cudo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Glavna defanzivna boljka Bostona je sto ni Zinger ni Horford nisu u stanju braniti pick ni na koji drugi nacin sem dubokog dropa. Svaki pismen trener ce to iskoristiti i generisati ogroman broj otvorenih trica. Tillman bi tu trebao pomoci, pokretljiviji je od obojice. Heat je bez Butlera i Roziera ipak suvise limitiran talentom da taj problem zelenih iskoristi no to ce im u PO kad tad doci na naplatu. To plus redovno glavinjanje 1 na 5 u napadu. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio u nekom tripu da je Majami pobedio kući i da nije čudno ako se izvuče neka pobeda u izgubljenoj seriji, ali malo sam se iznenadio kada sam video da je u pitanju brejk.

 

Mislim da je ovo živa serija i da je pred Bostonom veoma težak zadatak da dobije obe u gostima, ako kiksnu, otvara se i Game 6!

Link to comment
Share on other sites

Užas jedan šta se sinoć dešavalo u odbrani. Ne znam da li su gori bili igrači ili trener. 

 

Spoljna linija koja je očajno branika closout, takođe su vrlo lako dozvoljavali da budu screenovani u piku, prelako su se Majamijevi igrači s loptom odvajali od čuvara. 

 

Macola sa očajnim odlukama takođe - cele sezone je Zingis duboko u reketu, menjaju se matchupovi cesto i Tatum brani roll mana. Nema potrebe da Zingis čuva Bama, preswitch pa nek Letonac kampuje u reketu a nek Tatum juri Bama. Ako ga napada na postu, živeti sa tim, opasniji je Majami kad kruzi lopta u napadu. Plus, kad je centar u bloku, bekovi moraju da ga malo zaštite i da se ne odvajaju od bekova a to se sinoć nije dešavalo. Nek pogledaju masterclass Klipersa u meču broj 1 na temu. 

 

Probao je Mazula i sa Horfom u piku na nivou igrača s loptom ali ni to nije radilo, možda je prosto trebalo da switchuju dve da njim. 

 

Za sledeći meč Tatum na Bama, Zingis kampovanje u reketu i a ostala trojica malo čvršće kod blokova. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam preterano iznenadjen, jer je Boston definicija sisica ekipe. Lideri im pune prazne brojke, nemaju specijalce koji mogu da zaustave cak i limitiranog protivnika koji ce im eksploatisati rupe u odbrani. Na talenat mogu svakog da dobiju, ali u seriji/plejofu je bukvalno random number generator kad ce ispasti, za titulu nemaju sanse niti ce imati pa da imaju u regularci 77-5. Naci ce nacin da izgube u plejofu.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, McLeod said:

Ja nisam preterano iznenadjen, jer je Boston definicija sisica ekipe. Lideri im pune prazne brojke, nemaju specijalce koji mogu da zaustave cak i limitiranog protivnika koji ce im eksploatisati rupe u odbrani. Na talenat mogu svakog da dobiju, ali u seriji/plejofu je bukvalno random number generator kad ce ispasti, za titulu nemaju sanse niti ce imati pa da imaju u regularci 77-5. Naci ce nacin da izgube u plejofu.

Please don't. 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, McLeod said:

Ja nisam preterano iznenadjen, jer je Boston definicija sisica ekipe. Lideri im pune prazne brojke, nemaju specijalce koji mogu da zaustave cak i limitiranog protivnika koji ce im eksploatisati rupe u odbrani. Na talenat mogu svakog da dobiju, ali u seriji/plejofu je bukvalno random number generator kad ce ispasti, za titulu nemaju sanse niti ce imati pa da imaju u regularci 77-5. Naci ce nacin da izgube u plejofu.

@stefan81888 kad otvaras sampanjac?

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Beonegro said:

Miami šutirao trojke 23/43, nema te ekipe koja će da te dobije kad tako šutiraš. Sa druge strane, teško da će to ponoviti u ovoj seriji.

 

pretereuje se ovde sa hvalospevima i kritikama. boston je u prvoj utakmici imao 22 trojke a miami 12 (nocas je bilo 23-12 za miami) i boston dobio 20 razlike. ove sezone se samo dva puta desilo da ekipa koja da 23 trojki u 48 minuta u regularnom delu sezone i da izgubi su charlotte hornetsi 2x ;D tako da vrlo tesko izgubiti utakmicu kada se tako dobro sutiraju trojke.

slican nacin je bio i prosle sezone kada su ove dve ekipe igrale. miami je od cetiri dobijene utakmice u tri sutirao sa vise od 50% i dali su 16, 19 i 14 trojki sto nije 20+ ali je pomoglo sto je boston vecinom sutirao ispod 30% za tri.

 

boston in 5 :default_coffee:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

jes da nije gotovo, ali tesko da ce pelsi moci bez williamsona preokrenuti rezultat protiv ovih ludih thundera.

ingram opet odigrao meh utakmicu ali ajde ima jos alibi zbog nedavne povrede, ipak i dalje bi morao da sutne vise od 10 puta za 33 minuta, bez obzira koliko ga je dort davio. on vec godinu dana moze da produzi ugovor ali sve vise se cini da nece doci do dogovora. vec je jednom odbio ponudu pelicansa nadajuci se da ce biti all-nba igrac ove sezone za jaci ugovor. do toga ocigledno nije doslo i sada mu ostaje jos jedna godina ugovora i bice zanimljivo videti sta ce biti ovog leta sa njim i da li postoji sansa za neki trejd. 

deluje da bi im trebao i neki bolji, raznovrsniji centar od valanciunasa. on je ufa vec ovog leta, pa cemo brzo saznati sta ce plan i sa njim biti...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sad gledam malo naprednu statistiku posle dve utakmice. najveci pace u svih osam serija je u seriji (nikada necete pogoditi) cavs-magic :lol_2: a najsporiji u knicks-sixers seriji. 95.5 i 90.5 (razlika je 10 poseda ukupno). dakle ni blizu stotki. najsproija ekipa u regularnoj sezoni je imala veci pace nego serija sa najvecim paceom u playoffu. usput magic ima najgori ortg sa 88.5 a najbolji knicks sa 118.8. 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLeod said:

Ja nisam preterano iznenadjen, jer je Boston definicija sisica ekipe. Lideri im pune prazne brojke, nemaju specijalce koji mogu da zaustave cak i limitiranog protivnika koji ce im eksploatisati rupe u odbrani. Na talenat mogu svakog da dobiju, ali u seriji/plejofu je bukvalno random number generator kad ce ispasti, za titulu nemaju sanse niti ce imati pa da imaju u regularci 77-5. Naci ce nacin da izgube u plejofu.

 

Mhmmmm hajde reci da Denver osvaja titulu 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...