Jump to content

Recommended Posts

Dalas - Klipersi

Ukratko, jer sam jos u putu, zbog situacije sa Kavaiem, za kog nakon svega mislim da ce se ipak Janis vratiti pre njega i da situacije ne izgleda dobro, uzimam Dalas, u 7 meceva.
Inace bih pre uzeo Kliperse, jer mislim da su kvalitetniji ukupno i da ce Zubac neutralisati njihove visoke a da Luka i Kajri ne mogu da iznesu protiv ostatka Klipersa. Ako se Lenard vrati za 2. ili 3. mec, mislim da Klipersi uzimaju 4-2.


Dobra pobeda sinoc, iako nemam pojma sta se desavalo jos uvek. Na prekide sam gledao u autu snimak po minut dva, i nije izgledalo obecavajuce pred kraj 1/4. Jedva cekam da stignem kuci da na miru pogledam.

Link to comment
Share on other sites

bar ce jovic i jaquez pokupiti iskustvo playoffa ove sezone. dobro ce doci za buducnost.

 

pre ce se vratiti leonard nego antetokounmpo imo. i lillard ima neku povredu abdomena...opet ili jos uvek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nikad ekipa od Dalasa biti nece. Luka i Kajri bukvalno kao da su vlasnici fransize,sutiramo do smrti ako treba i niko nam nista nece reci. Daleko bilo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mavsi u zoni sumraka. Nisam video goru igru Dončićevog tima još od onog EP kad su ga Poljaci izbacili sa takmičenja. Baš niko da opepeli.

 

Jason Kidd je jedan od ljudi kojima baš neprirodno stoje naočare.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...