Jump to content

Recommended Posts

Kakvo je june ovaj Ubre, neopreznim kung-fu potezom osakatio Jimmya. Nije to to bez plejof Dzimija, a i Rozir ne igra, mozda je i bolje da izgube od Cikaga i ispadnu i zalece se. Delovalo je da ce se skupiti zdravi u pravo vreme, ali nista od toga. Hvala @freethrow sto mi je ispravio prognozu na Cikago, na kraju sam ubedjen da cu proci i kao Darko koji je hteo da mu se izmeni na ATL protiv CHI (i ja igrao na ATL, iz nekog razloga sam istripovao da losiji seed dobija dodatni poen vise, ne znam sto) --> I da ce Majami kuci na svoj culture da izvuce ovde tesan mec, al aj videcemo. Nekako mi se ne gleda pogibija protiv Bostona bez ipak 2/3 najbolja igraca. Herroa stvarno vise na staru slavu ne mogu smatrati nekim game-changerom. Talenat ima, ali dovoljan kvalitet za sad nije pokazao, povrede su takodje krivac za to. Ova sezona mi je bas frustrirajuca - tezak poraz u QF fantazija, Lejkersi turbulentni i cesto uzasni, sada je Majami izginuo a tek sledi Denverica. Na sve to, ocekujem i sopstveni debakl u prognozi. 

 

Nema ni Ziona ni Rendla, a evo sada verovatno ni Janisa u R1. 

 

 


 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nevjerovatno da DRob nije dobio ni sekunde protiv Sixersa nakon odlične sezone. Spo je ponekad prilično nejasan. :smiley33: Ja očekujem da će Heat igrati dobro i bez Jimmy-ja. Nemaju kvalitet da prođu Kelte, ali mogu da ih namuče. 

Link to comment
Share on other sites

Dosta promasenih otvorenih trica Bulsa, Craig je omasio bas 2 wide-open. Mogli su vec i da uhvate rezultatski priklljucak sto Jecmendo kaze, Miami upao u tesku napadacku rupu ali nisu kaznjeni dovoljno utisak je.

Link to comment
Share on other sites

Pokazao Heat da je ipak dosta ozbiljnija ekipa od Cikaga. Ja jos trazio da mi se menja prognoza :ajme:  

Imacemo reprize finala konferencija u prvoj rundi, Miami da je juce iscupao pobedu imao bi znaatno lakseg rivala u 1r i sansu da se eventualno Jimmy vrati. Ovako protiv Bostona a bez Butlera (a ne znamo ni stanje Roziera), meeh, bas tuzno. Wonderboi dosta bolji u popravnom, ali protiv losijeg tima jbg, 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Crni said:

Jovic imao fine mimute, ona dandara bas atraktivna, imao je protiv File slicnu, al kasnio malo.

Baš je lepo preuzimao igrače, dobro se kretao i kontestovao šuteve. Postao je 3&D igrač, samo mislim da ima potencijal za nešto više od toga.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Pokazao Heat da je ipak dosta ozbiljnija ekipa od Cikaga. Ja jos trazio da mi se menja prognoza :ajme:  

Imacemo reprize finala konferencija u prvoj rundi, Miami da je juce iscupao pobedu imao bi znaatno lakseg rivala u 1r i sansu da se eventualno Jimmy vrati. Ovako protiv Bostona a bez Butlera (a ne znamo ni stanje Roziera), meeh, bas tuzno. Wonderboi dosta bolji u popravnom, ali protiv losijeg tima jbg, 

Heat igra timsku košarku, ne plaše se kontakta i odbrana im je na nivou. Igra im je mnogo smislenija nego Bostonova. Mislim da je ova serija i bez Butlera mnogo bliža nego što je koncenzus, mada vidim prolaz Bostona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Pokazao Heat da je ipak dosta ozbiljnija ekipa od Cikaga. Ja jos trazio da mi se menja prognoza :ajme:  

Imacemo reprize finala konferencija u prvoj rundi, Miami da je juce iscupao pobedu imao bi znaatno lakseg rivala u 1r i sansu da se eventualno Jimmy vrati. Ovako protiv Bostona a bez Butlera (a ne znamo ni stanje Roziera), meeh, bas tuzno. Wonderboi dosta bolji u popravnom, ali protiv losijeg tima jbg, 

 

Za nauk da se ne premišljaš mnogo ;D

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav poklon u dupe za rodjendan.

Znači onu prevaru Barnsa bih trejdovao ko ovi iz Dalasa, jos za vreme utakmice, nakon druge banane na istom mestu.

Bugarsku prevaru nazad u Nesebar da namesta lezaljke, krece sezona, za bolje i nije.

Klupa jebeno nepostojeća, samo mali Micel grize, ali on je zakovan tu gde jeste zbog Foxa.

Mozda i bolje ovako, da pajseri ukapiraju da moraju da probaju nesto da urade, inace nam se smesi ovo tavorenje.

  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...