Jump to content

Recommended Posts



Sva ova kultura oko Drafta u americkoj sportskoj kulturi mi je super. Bas bi volio da se i u nas koristi ovaj sistem. Inace obozavam sa Costnerom film Draft day iako je o Americkom F. i malo previse dramatiziran al bas se uzivis u tu furku.

Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

@SteveFrancis#3 pa đe će ti duša da se kladiš protiv svojih 😁. Baš im  ne vjeruješ. Ne boj se i ja sam u strahu 🙂

 

Steva stara lisica. Tako je najpametnije. Kad se kladis protiv svojih ili ces biti u pravu ili ce tvoji proci pa nema veze sto si pogresio. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Don Dusko said:

@bodo secas li se ti kad je Steva zvao na rostilj?

 

Ja bi se takve ponude plasio!

Sećam se kako ne. Sad se svako toliko zafrkavamo na tu temu . Poveli 2:0 u finalu i bili pometeni nakon toga. Jbg sve je bilo spremno za slavlje. Osim Bucksa 😊

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Bas bih voleo da Lebron odigra sezonu sa sinom, mnogo bi lepa prica bila, iako mi je kao igrac daleko od GOAT-a. Nemoguce da je mali toliki odron, ipak mu je Lebron otac, valjda moze da bude neki igrac za 5 do 7 minuta. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 40Wins said:

Bas bih voleo da Lebron odigra sezonu sa sinom, mnogo bi lepa prica bila, iako mi je kao igrac daleko od GOAT-a. Nemoguce da je mali toliki odron, ipak mu je Lebron otac, valjda moze da bude neki igrac za 5 do 7 minuta. 

Koliko imate prostora u salary capu? Lebron+Bronny u Kingsima, lijepa sporCka prica mada ako vec ide, vraca se ovaj na istok. Vidi i on kako prolazi na zapadu evo vec 6 godina

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Koliko imate prostora u salary capu? Lebron+Bronny u Kingsima, lijepa sporCka prica mada ako vec ide, vraca se ovaj na istok. Vidi i on kako prolazi na zapadu evo vec 6 godina

 

Kasno sad. Realno bi Lebron ispao ozbiljan baja da je posle Klivlenda otisao u neku slabiju franzisu i njima doneo i tu jednu titulu a ne pravac Lejkersi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 40Wins said:

Bas bih voleo da Lebron odigra sezonu sa sinom, mnogo bi lepa prica bila, iako mi je kao igrac daleko od GOAT-a. Nemoguce da je mali toliki odron, ipak mu je Lebron otac, valjda moze da bude neki igrac za 5 do 7 minuta. 

I ja ne volim Brona, ali nije bas da je daleko od GOAT-a. Coveka su izminirali bar za jos jedno MVP priznanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Covjek nece biti MVP, nevjerovatno. 

 

Zavisi kako su mu raspoređeni poeni, nije isto davati koševe kad je +- 20 razlike ili kao Jokić kad treba. Jokić igra 34 minute Dončić 37. Šut 58% prema 48%.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, gggggggg said:

 

pelicansi ove sezone imaju 5-0 protiv kingsa sa prosecnom razlikom od 19p. 

gotovo sve utakmice su kingsi odigrali zdravi (mislim jedna utakmica bez murraya), dok su pelsi dve odigrali bez cja, jednu bez ingrama i ziona ako se dobro secam. 

morace murphy i valanciunas da se vise forsiraju bez ziona i ovakvog ingrama. 

pelicansi imaju trenutno i sest vezanih poraza kod kuce, valjalo bi to prekinuti. 

 

 

 

 

 

5-0?

 

nokaut utakmice kupa dejvida šterna se ne računaju kao ligaške? ja mislio samo finalna se ne računa...

 

 

da, imamo problem da ih branimo, vole da forsiraju alley-upove i tako eksploatišu sabonisovu ispodprosečnu atletiku. 

ja ipak verujem da ih ovaj put dobijamo jer su mi pelsi fazon - igraju dobro do jednog momenta u sezoni, kada sledi slobodni pad i onda su sposobni da izgube i od MZT-a.

prošle sezone su početkom januara bili 3. na zapadu i onda raspad, bili su 9. na kraju i pukli u plej-inu.

 

ove sezone im se taj negativni klik već desio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

naravno da se racuna. 

 

prosle sezone su bili i prvi sredinom decembra i treci sredinom januara ali se za novu godinu skrsio williamson i poceo je pad. ne igraju oni lose sa njim u ekipi - naprotiv.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Iskukaj jos danas😀 nemas poverenja u tvog idola? Eeee

 

Nemam u tvog pulena koji se uplasi u svlacionici od Somborca. 

 

Jbg, plejof je izgubio jednog od najboljih performera u poslednjih 5 godina, videlo se i juce da je pod ogromnim bolovima igrao kad ga je spicio Ubre, i pored toga je dao svoj maksimum. Napadacki nije bio u ritmu, ali je u odbrani pokazao kako u ovakvim mecevima pravi razliku, 5 stilova od kojih je posle 3 lagano zakucao sam u kontri. 

 

Tesko ce sada proci i Cikago jer ne igra ni Rozier, na kraju ipak nisu uspeli da ostanu zdravi i poginuli su pred kraj. Boston sada ima setnju u prvoj rundi, i ogromnu sansu da ovog puta izadje sa istoka bez mnogo trosenja.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Nugetlija said:

 

Zavisi kako su mu raspoređeni poeni, nije isto davati koševe kad je +- 20 razlike ili kao Jokić kad treba. Jokić igra 34 minute Dončić 37. Šut 58% prema 48%.

Luka 33.9/9.2/9.8 na 48.7% suta.

Najbolji strijelac lige.

Prva 33/9/9 sezona u istoriji lige

16 utakmica sa 30+ poena i TD

najvise utakmica sa 35+ poena

najvise utakmica sa 40+ poena

73 poena na utakmici

Top 3 u poenima, asistencijama i trojkama

Najvise P+S+A u istoriji lige od spajanja

 

 

U 4/4 ima 6.5/2/2.1 naspram Jokicevih 5.7/2.1/1.4.

 

Mozda grijesim ali cini mi se da su na startu sezone Nuggetsima stavili granicu 53.5 pobjede a Mavsima 43.5 pobjede. 

Nuggetsi 56, Mavsi 50. Prvi imaju 3 najbolji skor lige, Mavsi 6 a razlika u talentu ostatka ekipe je ogromna.

 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

Nuggetsi 56, Mavsi 50. Prvi imaju 3 najbolji skor lige, Mavsi 6 a razlika u talentu ostatka ekipe je ogromna.

 

Јесте, Ирвинг је ипак класетина за остатак Денвера са све Марејом. 

Шеј је такође заслужено испред Дончића без ол стар саиграча, са њим у петорци Холмгрен и Гиди који су 02, Вилијамс 01 и Дорт 99 и довести их на прво место само скинути капу.

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, 40Wins said:

Bas bih voleo da Lebron odigra sezonu sa sinom, mnogo bi lepa prica bila, iako mi je kao igrac daleko od GOAT-a. Nemoguce da je mali toliki odron, ipak mu je Lebron otac, valjda moze da bude neki igrac za 5 do 7 minuta. 

 

Postoji jedna stvar koja mi je problematična kod te učestale pojave da se deca odlučuju za profesiju svojih roditelja (najčešće je na relaciji otac-sin). A to je pritisak očekivanja, što od strane porodice što od strane medija, tj. pritisak očevih uspeha. The bar is set too high. Bronny nikad ne može da bude kao Lebron (kao što ni Stefan npr. ne bi mogao biti kao Novak) i pitanje je kako to utiče na njegov psihološki i emocionalni razvoj. Možda bi bio 10x bolji u nečem drugom. A videli smo i da je imao problema sa srcem tako da je pitanje koliko on može fizički. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jeste, tako su sedeli jednom i pričali Del Kari, Mičel Vigins, Mikal Tompson, Geri Pejton i Majk Danlivi, šta ćemo sa ovom našom decom, da ih damo na košarku?

Šalu na stranu, da, u pravu si.

 

@delgado two time and reigning NBA Freethrow Champion of the World, ispravljena ti je prognoza.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...