Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, bodo said:

Slabiji je ovo Denver od prošlogodišnjeg. Jesu jaki ali lani su bili baš zeznuti. 

Mislim da se negde na istom nivou. Imaju sad iskustvo od prosle sezone kako da pobede, startna petorka jos uigranija, Braun napredao, Watson napredao, ali je veliki gubitak sto nema vise Brown-a u rotaciji. Opet mislim da ce relativno lagano uci u finale, ako nema povreda, jer po meni u zapadnoj konferenciji ima veliki broj dobrih ekipa ali sem Denvera nijedna elitna.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milko Miller said:

Mislim da se negde na istom nivou. Imaju sad iskustvo od prosle sezone kako da pobede, startna petorka jos uigranija, Braun napredao, Watson napredao, ali je veliki gubitak sto nema vise Brown-a u rotaciji. Opet mislim da ce relativno lagano uci u finale, ako nema povreda, jer po meni u zapadnoj konferenciji ima veliki broj dobrih ekipa ali sem Denvera nijedna elitna.

Elitno su izgubili utakmicu za 1. seed

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Milko Miller said:

Mislim da se negde na istom nivou. Imaju sad iskustvo od prosle sezone kako da pobede, startna petorka jos uigranija, Braun napredao, Watson napredao, ali je veliki gubitak sto nema vise Brown-a u rotaciji. Opet mislim da ce relativno lagano uci u finale, ako nema povreda, jer po meni u zapadnoj konferenciji ima veliki broj dobrih ekipa ali sem Denvera nijedna elitna.

 

Nema šta, biće najelitniji 3rd seed :lol_2:

 

Naravno da je svaka utakmica koja se izgubi nebitna. Nego, interesira me koja služba agituje da SNS-ovac bude MVP pored živog SGA? Pogotovo ako OKC zaključa 1st seed. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dončić je elite (zapravo sva trojica navedenih igraju neverovatne sezone), ali on ima Irvinga. Da SGA dovuče ovu OKC mlađariju do prve pozicije na Zapadu, to je no-brainer Most Valuable Player.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Nema šta, biće najelitniji 3rd seed :lol_2:

 

Naravno da je svaka utakmica koja se izgubi nebitna. Nego, interesira me koja služba agituje da SNS-ovac bude MVP pored živog SGA? Pogotovo ako OKC zaključa 1st seed. 

Mislis na 3 seed Golden Stejt i Milvoki koji su pre Denvera osvojili titulu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

previše ste imali nebitnih utakmica. skoro svaka druga vam je bila takva.

 

I opet smo bili blizu rekorda, mislim da je 57-25 najbolji rezultat Denvera od kad je nba. Prošle sezone je bilo 53-29 dovoljno za prvu poziciju.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, DameTime said:

 

Nema šta, biće najelitniji 3rd seed :lol_2:

 

Naravno da je svaka utakmica koja se izgubi nebitna. Nego, interesira me koja služba agituje da SNS-ovac bude MVP pored živog SGA? Pogotovo ako OKC zaključa 1st seed. 

 

Neće se blamirati kad sa Embidom, čekaju da se SGA prvo dokaže u playofu a ne ovoj neobaveznoj košarki.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nugetlija said:

Neće se blamirati kad sa Embidom, čekaju da se SGA prvo dokaže u playofu a ne ovoj neobaveznoj košarki.

 

Kako ono beše u Jokićevim MVP sezonama... :57:

 

2020/21 swept by Suns in 2nd round

2021/22 1st round exit vs Warriors

Link to comment
Share on other sites

Zasto se kace skorevi Lebrona i Dejvisa nad obogaljenim Memfisom, kao da je to bog zna.kakvo postignuce ?SGA jos treba da se dokaze pa da dobije MVP titulu.Jeste odlican igrac,ali u prvoj ozbiljno odigranoj sezoni da to dobije,kako da ne...doduse, to je vise do kluba koji je dugo oklevao da pusti rucnu i da se konacno igra kako treba.

A ne treba zanemariti ni doprinos Holmgrena.

Link to comment
Share on other sites

Ma sto se mene tice nek bude makljanja na sve strane, bukvalno nek osvoji bilo ko sa zapada to je moja zelja. A prstace na sve strane na zapadu siguran sam.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni said:

Ma sto se mene tice nek bude makljanja na sve strane, bukvalno nek osvoji bilo ko sa zapada to je moja zelja. A prstace na sve strane na zapadu siguran sam.

Amo ostane zdrave ekipe sa zapada, odatle i dolazi sampion ali gledajuci zapad i istok kao da su 2 takmicenja, EL vs Eurocup.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gggggggg said:

 

ali boston je ubedljivo prvi.


Irelevatno kad Tatum nije MVP nivo igraca. Sunsi su 2022. imali takodjer ubjedljivo najbolji score lige pa Booker nije bio u prici za MVPa jer individualno nije bio na tom nivou.  U Shaijevom slucaju on em igra na MVP nivou em ima taj kontekst gdje niko nije ocekivao OKC ovako visoko ove godine, a kamoli da budu prvi seed. Kako god, i Shai i Luka i Jokic zasluzuju MVP, ko god da dobije nece biti nezasluzeno. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...