Jump to content

Recommended Posts

Na temi Jokić u reprezentaciji se piše o njegovom odjebavanju iste, a sve dok je igrač NBA lige njegov lik i delo će se komentarisati na ovakvoj temi. 
 
Podršku SNS-u je odradio upravo kao NBA superstar, ne reprezentativac ili neko anonimno lice. I upravo ove relativizacije koje rade njegovi fanovi su razlog što to ponavljam, čuj ne znamo je li lično potpisao... 
Nije Jokic dobar dečko koji će na poziv cika prvorodjenog odgovoriti tako što ce ga podržati bez nadoknade.


Ima on ogromnu lovu, ali želi da živi u Srbiji nakon karijere i sad već sprema teren za to...


Realno je da neće imati nikakve smetnje s jedne strane, dok s druge njemu je porodica u Srbiji i sigurno da oni već sad kupe kajmak njegovog podržavanja prvorodjenog.


Npr Bogi mi deluje da tako nesto nikad nebi uradio, dok Micic od podržavanja opozicije je došao do apsolutne podrške vlasti, jer ima od toga vlastitu korist.



Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, crni_bombarder said:

Nije Jokic dobar dečko koji će na poziv cika prvorodjenog odgovoriti tako što ce ga podržati bez nadoknade.
Ima on ogromnu lovu, ali želi da živi u Srbiji nakon karijere i sad već sprema teren za to...
Realno je da neće imati nikakve smetnje s jedne strane, dok s druge njemu je porodica u Srbiji i sigurno da oni već sad kupe kajmak njegovog podržavanja prvorodjenog.
Npr Bogi mi deluje da tako nesto nikad nebi uradio, dok Micic od podržavanja opozicije je došao do apsolutne podrške vlasti, jer ima od toga vlastitu korist.


Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

 

Naravno da to radi iz lične koristi, kao i svi koji su u SNS. Vidiš kako gore kolega forumaš kaže da je dao potpis (ili samo svoje ime, jer možda nije lično potpisao) kako se ne bi cimao da čeka tu građevinsku dozvolu. Ovako može preko reda da završi sve što mu treba. 

 

Jbt i na ovom forumu a i van njega su se fekalijama mazali (obični) ljudi koji su u SNS, a ovaj treba da bude pošteđen. Naprotiv, svako ko je situiran a podržava SNS treba da bude još jače prozivan jer nema nijedan razlog da to radi, sem daljeg gomilanja lične koristi.

 

Što se tiče Bogija ne znam, deluje tako, ali iskustvo me uči da ljudi često urade stvari koje bih najmanje očekivala od njih. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tema je NBA i mislim da treba da se držimo košarke. Naravno da Nikolu ili bilo kog drugog podržavaoca zla ne mogu da gledam istim očima posle toga i treba ga mazati govnima zbog toga ali na drugim temama, ovde pričamo o košarci i njegova košarkaška genijalnost ne može da se umanji nikakvim privatnim outletima.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Denver ne sme da stane! 

 

A sada malo ozbiljnije, meni je ok da se komentarise i ima u vidu i ne-kosarkaska dimenzija, bile to zverstva Milesa Bridgesa, ludila Kajri Irvinga ili problematicna politicka podrska Jokica, ali jeste tugaljivo da stalno akcenat bude na nekim ne-kosarkaskim stvarima kada je tema ipak kosarka. 

 

Samo treba imati mere imho. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Niko se nije bunio kad su 50 puta u godinu dana pretresani ličnost i karakter Lebrona (koji čak ima posebnu temu) ili Irvingov karakter, ali ovo smeta. Oni makar nemaju nikakve veze sa Srbijom.

 

Molim moderaciju da otvori temu gde ću moći da nesmetano prozivam Jokića za podršku SNS-u, hvala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/24/2023 at 12:24 AM, DameTime said:

Nadam se da me niko više na ovom forumu (a i šire) neće pitati zašto ovog SNS bota ne mogu očima da vidim. Kako Jokićevci vole da kažu, neke stvari su važnije od košarke. 

 

Just now, DameTime said:

Niko se nije bunio kad su 50 puta u godinu dana pretresani ličnost i karakter Lebrona (koji čak ima posebnu temu) ili Irvingov karakter, ali ovo smeta. Oni makar nemaju nikakve veze sa Srbijom.

 

Molim moderaciju da otvori temu gde ću moći da nesmetano prozivam Jokića za podršku SNS-u, hvala.

 

Tema postoji:

:default_coffee:

Edited by Kronostime
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Te stvari se pretresaju kada urade ili kažu nešto novo. Skoro je komentarisano kako je Kajri baš miran ove sezone, a samim tim ništa vansportsko o njemu nije ni komentarisano na ovoj temi u skorije vreme. Niko ti neće braniti da Jokića zoveš sendvičar ili esenesovac, kao što na ovoj temi postoji hiljadu drugih nadimaka i za njega i za ostale igrače ali kao što je bezveze umanjivati značaj njegovog potpisa podrške zlu, isto je bezveze i flejmovati hejt kad za tim nema konkretnog povoda.

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Sombor Shuffle said:

Da li ti stvarno mislis da se ljudi klade vise zbog toga sto je Jokic reklamirao te kladionice? Ili da bi manje to radili da je bio neko drugi? Isto vazi za glasanje za stranku i sl.
Ako zaista postoje takvi, u sta najiskrenije sumnjam, za njih prosto nema spasa. Ako ih je tako lako ubediti da kockaju svoju ustedjevinu i glasaju na osnovu predloga sportiste, pevaca, glumca, itd. onda je svejedno da li ce to pomenute interesne grupe odraditi preko Jokica, ne znam Bikovica ili pak Zvezde i Partizana, koji na takve imaju jedno 100 puta veci uticaj.

Razumeo bih kritiku sto se tice moralne strane, ali ako sam dobro ispratio situaciju, da je u pitanju neki potpis, sto Jokic valjda nikad nije ni prokomentarisao, a ne da se pojavio licno u nekoj kampanji, videu i sl. i to da mu ne bi kocili radove koje je zapoceo, pa isto to je radila gomila nasih bivsih reprezentativaca. Sve i da je odbio, sustinski to ne bi promenilo apsolutno nista, sem sto bi cekao na dozvole po minimum godinu-dve duze. Isto vazi za kladionice, te pare su predodredjene za marketinske svrhe, ako bi ih on odbio, uzeo bi neko drugi, niko mu ne bi ni hvala rekao za to.
 

 

Jbg, potrudio si se da napises opsiran i obrazlozen odgovor, pa ne mogu da udarim samo smajli, a opet nemam snage da ispisem gde si sve i koliko omasio... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Razumem i ja napade na Sns-ovca ali nema potrebe da se posle svake utakmice otvara ta diskusija i zatrpava tema.

 

Svima je Sns-ovac pao u ocima(valjda se to podrazumeva) kada je dao potpis.

Ehh da je svima. Meni nikad nije ni bio u ocima da bi pao😀

@delgado odmorite se dobro za Allstar, to je najbitnije. 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...