Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Horium said:

Bill Simmons u najnovijem podcast-u izjavio da ako Clippers-i osvoje prsten, to ce biti prvi put da je jedan igrac osvojio tri prstena, sa tri razlicita kluba a kao glavni igrac (misleci na Kawhija) i da bi on time istakao kandidaturu za najboljeg igraca u prethodnih deset godina. 

 

Naravno, zaboravivsi time da:

 

A) Lebron je to vec uradio.

B) Nema sanse da je Kawhi bio glavni igrac Sparsa 2014.

 

tesko je reci ko je bio glavni, verovatno duncan ili parker ali je ipak leonard bio fmvp, pa kao glavni je...

zaboravio sam i ja na jamesa kada sam slusao xd

 

3 hours ago, Manu said:

 

Bude li se nešto desilo bićeš jedini krivac.

 

A što se novih lidera na tabeli zapadne konferencije tiče, iskreno navijam da svi ostanu zdravi kroz ceo plejof i da sva trojica pruže epske partije kakve znaju.

Bliži im se kraj karijere, a ostaje utisak da ni Harden, ni PG ni Kawhi nisu pružili koliko su mogli na najvećoj sceni.

 

bas vam se raspada grant, ja sam bas mislio da ce biti dobar fit.

inace bas u spominjanom simmonsovom podcastu je spomenuo doncica koji je mozda lik kao harden ili james da mu saigraci bas moraju biti po meri da sve to funkcionise najbolje...verovatno nije daleko po toj prici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da pojasnim svoj stav:Harden i Russ ce povuci na dno Kavaja.Simple as that. Voleo bih da pogresim i ne bi mi bilo krivo.Klipersi su mi prvi put upali u oci jos od generacije sa.Meningom i Smitom,Harperom...Imaju jak sastav,svakako.

Link to comment
Share on other sites

Zanimljiv trejd za Boston i Memfis.
Tilman je izuzetan defanzivac. Ne toliko u zastiti obruca, ali ima izuzetno brze ruke i krade lopte kao na traci. Pored toga moguce najbolji pikenrol i svic defanzivac od svih visokih u ligi trenutno. 
Sa druge strane, jako slab skakac. Undersized pa je i logicno.
Problem je sto je Boston vec razotkriven u tom segmentu nekoliko puta ove godine, pa ne znam kako se ovaj potpis uklapa u njihovu trenutnu situaciju. Preptostavljam da ce on biti tu primarno za ekipe koje igraju smolbol, dok se mozda trazi jos neka opcija, za ekipe se tradicionalnim peticama. Bilo je price da su zainteresovani za Dramonda i Olinika. Porzingis nikad nije vazio za dobrog skakaca, a tesko je zamisliti da sladoled Kornet dobija neke znacajne minute kad dodje plejof. Mene ne bi iznenadilo da oni dovedu jos jednu klasicnu 5, iako ih sada vec imaju petoricu u timu, ako racunamo Horforda.

Memfis se sa druge strane resio Adamsa i sada Tilmana u izuzetno kratkom periodu. Previse lako rekao bih. Pretpostavljam da u Adamsovom slucaju znaju zasto su to uradili i pitanje je kako ce on izgledati nakon svih ovih povreda i dosta duge pauze. Ali Tilman za dva pika 2. runde...bas iznenadjujuce.
Pored njih ostaje im Klark, koji se vraca iz najteze moguce povrede, a igra mu se dosta zasniva na fizickim predispozicijama. Sumnjam da ce to izgledati kao ranije, ipak se niko ne vrati na 100% nakon kidanja ahilove.
Izuzev njega jedini preostali visoki su Aldama i Dzekson, koji nisu petice. Barem za Dzerena znamo da definitvno nije.
Jasno je da su pustili ovu sezonu niz vodu i sad isprobavaju neke likove na 10-dnevnim ugovorima, ali niko tu ne obecava, tako da pretpostavljam da imaju nesto u planu za tu poziciju dogodine.
Oni su ionako undersized na maltene svim pozicijama, a Lejkersi su ih urnisali u skoku u onoj seriji prosle godine.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Del Piero said:

Do kad je dedlajn? Cini se da su utihnuli rumorsi oko Bogdana, ne deluje da ce biti trejdovan.

 

42 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Do sutra do 21h po nasem

 

Da, Miki je u pravu, moja greska. 3 popodne po istocnoj americkoj vremenskoj zoni, 9 uvece po nasem.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

Šta mislite može li Dalas izbeći plej in i šta mogu u plej ofu?

 

Ja bih voleo Denver Dalas finale zapada

Sto se tice playina, sve od Finiksa pa do GS je u prici za playin jer tesko da ce neko od prve 4 ekipe toliko pasti osim ako ne bude neke ozb povrede glavnih igraca.

 

Sto se plejofa tice i sansi Dalasa na zapadu je lutrija, tu ce najzdraviji tokom plejofa proci do velikog finala. Imaju 2 paklena napadaca koji u plejof seriji mogu show da naprave. Vidim da pokusavaju da dovedu nesto danas, da pojacaju odbranu pa da vidimo dal ce uspjeti u tome.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Del Piero said:

Do kad je dedlajn? Cini se da su utihnuli rumorsi oko Bogdana, ne deluje da ce biti trejdovan.

Tamo je sva pažnja usmerena ka trejdu Mareja pogotovo što nije igrao sinoć, pa je sve ostalo palo u drugi plan a i ovi iz Ata lante verovatno prvo čekaju rasplet sa tim tako da nije isključeno ni da bude trejdovan. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pročitao sam negde da se Bucksi raspituju za Wigginsa. 

 

Meni Dallas konačno izgleda da mogu da naprave neki iskorak. Doduše trebaće im i zdrav Lively (polomio nos) jer su mu alternative na centru užasne. Sviđa mi se kako Kyrie igra, deluje mi da je sasvim komforan u ulozi druge banane + je ove sezone neobično normalan, to zdravlje je uvek upitnik kod njega.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...