Jump to content

Recommended Posts

Pascal Siakam has told teams he will not give a commitment to re-sign with any team that is not the Raptors. If he gets traded to the Pacers, he's not going to say "Yeah, I'll re-sign in the summer." He will not give a verbal commitment whatsoever — let alone an extension — with the Pacers, the Hawks, the Kings, the Warriors or any other team that trades for him. He wants to test out free agency.

 

:kokice:

Link to comment
Share on other sites

Phila odlučila da Jokića brani "Hachimurom". Embiid se sakrio u polukrug i ne mrda, da slučajno ne dobije neki faul

 

edit: Džaba, odma 2 faula (oba na Gordonu). Mada ovaj drugi jeste bio bezveze

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

Phila odlučila da Jokića brani "Hachimurom". Embiid se sakrio u polukrug i ne mrda, da slučajno ne dobije neki faul

 

Sixersi su zapravo prvi koristili taj nacin branjenja Jokica prosle godine. Tucker kao primarni defanzivac na Jokicu i Embiid na Gordonu gdje ga ignorse i pomaze na Jokicu kad treba. Pokazalo se dosta ucinkovitim u tom mecu al opet radi se o samo jednoj utakmici. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites


Forum nesto nije hteo da mi radi, pa nisam stigao da napisem kad ste komentarisali o njemu i GS, ali meni ovo deluje kao najlogicniji potez i najbolja destinacija za Siakama, od svih ekipa koje su se pominjale jos otkako je prva lista zainteresovanih izasla. Mislim da bi se savrseno uklopio u njihov sistem i super brzu kosarku koju forsiraju.
Sa druge strane Brus se nije bas pokazao onim sto je Indijana zelela kad su mu dali taj ugovor, ali 2. godina valjda nije garantovana tako da i Torontu to super odgovara. Oko 3 pika 1. runde, to vec ne znam, deluje puno na prvu ruku, ali pitanje je kako ce to na kraju da izgleda, ako se dogovore.


Ne znam dal da gledam 2. poluvreme u Filadelfiji. Slab intenzitet i odbrane generalno, narocito Denvera, koji je napravio lom gresaka koje su vodile do laganih poena.

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

Kakvu blokadu je sad dobio Marej od Batuma.. Bas dobar meč je odigrao Batum, i dalje je veoma koristan.
Denverova bas loša završnica meča, rezerve su ispustile vođstvo, starteri loše odigrali posle njih. Imali su priliku u poslednja 4 minuta da se vrate ali serija loših odluka i promašenih trojki ih je koštala povratka u meč.


Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Inace Lejkersi odigrase malo bolje poslednje 2 utakmice, protiv Jute izostao King i tu smo se dobro drzali uz partiju sezone DLoa, ali Dejvis je bio uzasan iz igre pa izgubismo, al Juta je u brutalnoj formi i trenutno melju, young bull je povratio formu a i J. Collins deluje osvezeno. Protiv Oklahome lepa pobeda, Vanda je zivnuo malo na ovoj utakmici i odigrao dobru odbranu, a i Rui se vratio i sve je bolji, nadam se da ce mu se povecavati minutaza (Kao i Woodu) uz smanjenje iste Princu i Redishu... Sutra stari krvnici koji nas dobijaju u OT, sutevima u poslednjim sekundama i uvek nekako - Dallas, kuci. I ako ne igra Doncic kapiram da ce opet da nas dobiju...

 

 Embiid objasnio Jokicu neke stvari.. salim se, i ja mislim da nece dalje od druge runde plejofa 

Link to comment
Share on other sites

Usra se Joel u Jokica ko Christiane Amanpour u stranackog mu sefa nedavno na CNNu. 
Pozdravlja ga deda Horford sa numerom cekam te cekam u daljinu gledam...


Pa prošle godine je tek bilo smešno koliko se Embid trudio, a Jokic tipa odigrao smesan mec, sa govorom tela aj da se ovo brzo završi.


Nzm kako i dalje Embid uspeva da ljudima bude zanimljiv, dečko ima mentalitet Danila Andjusica nema od njega nista i dalje kad se lomi.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Usra se Joel u Jokica ko Christiane Amanpour u stranackog mu sefa nedavno na CNNu. 

Naidjoh na komentar, Embiid timari svog konja🤣🤣🤣

3 hours ago, delgado said:

Inace Lejkersi odigrase malo bolje poslednje 2 utakmice, protiv Jute izostao King i tu smo se dobro drzali uz partiju sezone DLoa, ali Dejvis je bio uzasan iz igre pa izgubismo, al Juta je u brutalnoj formi i trenutno melju, young bull je povratio formu a i J. Collins deluje osvezeno. Protiv Oklahome lepa pobeda, Vanda je zivnuo malo na ovoj utakmici i odigrao dobru odbranu, a i Rui se vratio i sve je bolji, nadam se da ce mu se povecavati minutaza (Kao i Woodu) uz smanjenje iste Princu i Redishu... Sutra stari krvnici koji nas dobijaju u OT, sutevima u poslednjim sekundama i uvek nekako - Dallas, kuci. I ako ne igra Doncic kapiram da ce opet da nas dobiju...

 

 Embiid objasnio Jokicu neke stvari.. salim se, i ja mislim da nece dalje od druge runde plejofa 

Vratio se krompirko na startere iz prosle sezone + Prince. Dalo rezultate sto se tive napada ali odbrana je i dalje uzasna. Ogromne probleme imaju da brane sut za 3 poena, OKC se tu ispromasivala, mislim nesto 15/45 tako nesto da je bilo. 

 

Za razliku od prosle sezone, sada su u 90% sezone AD i Lebron zdravi tako da je ovo zabrinjavajuce. Imaju fin raspored do kraja mjeseca, moraju se naredjati neke pobjede.

 

Inace sto se tice Mavsa, Kyrie igra brutalno. Kakva igracina. Steta pa ne rasprodasmo sve za njega.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@bodo kakav preokret ste napravili, svaka cast👍 izgleda u ocaju Vogel stavio KD na C i krenuo preokret.

Probudih se noćas i kad vidjeh rezultat na poluvremenu, - 17 samo sam  lagano nastavio spavat. Nemalo  iznenađenje ujutro kad sam vidio konačni rezultat. Valjda serija od 32:8 je okončala meč. Popodne kad stignem ću odgledati. Ovakve pobjede odnosno porazi mogu dobrano okrenuti momentum na jednu ili drugu stranu. Phoenix se muči i to je evidentno. Premekana ekipa koja igra obranu na refule. Po najavama sprema se trejd. Traži se atletično krilo a valjda i neki pristojni plej jer očito su stručnjaci detektirali gro problema. 

 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Embid je vrh igrač, nadam se da će uspeti da prenese ove nastupe u plej of , da bi to uspeo mora malo dupe bliže košu da mu ovi džemperi budu dodatak, a ne glavno oružje.

Tobajas i Batum odličan defanzivni doprinos. 

Denver pokušao sa nekim mlakim udvajanjima na Embidu, bukvalno je čovek iz jednog pasa delio asistencije, baš loše rotacije.

Jokić se iscimao prilično, solidno je i odigrao, oduzela mu je Fila asistencije 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...